18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Policjant bezkarny...
H................a • 2012-11-06, 9:33
Policjant Karol C., który podczas ubiegłorocznego Marszu Niepodległości, kopał demonstranta, może pozostać bezkarny, bo prokuratura chce warunkowego umorzenia sprawy. A uzasadnienie skandalicznej decyzji to kpina…

Portal Niezalezna.pl wielokrotnie pisał o bestialskim ataku na Daniela K., który został skopany przez policjanta Karola C. Do oburzającej sytuacji doszło 11 listopada ub. roku. Policjant zachowywał się bardzo agresywnie, w ataku szału kopał swoją ofiarę nawet po głowie.

A dzisiaj wyszło na jaw, że warszawska prokuratura prowadząca śledztwo wysłała do sądu wniosek o warunkowe umorzenie.

- 31 października Prokuratura Rejonowa Warszawa - Śródmieście skierowała do sądu rejonowego wniosek o warunkowe umorzenie postępowania karnego wobec Karola C. na rok próby - poinformował Dariusz Ślepokura, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Wcześniej Karol C. usłyszał zarzut przekroczenia uprawnień i naruszenia nietykalności Daniela K., którego uderzał w głowę, kilka razy kopnął oraz użył gazu łzawiącego, kierując jego strumień na twarz pokrzywdzonego. Postawiono mu zarzuty z art. 231 kodeksu karnego, przewidującego do trzech lat więzienia dla funkcjonariusza publicznego, który przekraczając swoje uprawnienia działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego.

Prokuratura wniosła do sądu o umorzenie sprawy C. na rok oraz o zobowiązanie go do zapłaty świadczenia pieniężnego w wysokości 500 zł na wybrany cel społeczny. Pytany o uzasadnienie tego wniosku prokurator Ślepokura tłumaczy: Karol C. przyznał się do zarzutu i złożył obszerne wyjaśnienia prokuratura wzięła też pod uwagę dotychczasową postawę C. niekaralność jego ustabilizowany tryb życia i nienaganny przebieg służby w policji.

Czyli bandycki atak policjanta nie zostanie ukarany, bo jego sprawca dotychczas sprawował się poprawnie, a nawet złożył wyjaśnienia. Większość podejrzanych zachowuje się podobnie i takie tłumaczenia są co najmniej kuriozalne. Ale prokuratura brnie dalej i kompromituje się jeszcze bardziej.

- Wykonywał on (Karol C. – red.) czynności związane z zabezpieczeniem manifestacji, których przebieg cechował się bardzo dużą agresją ze strony uczestniczących w nich osób - powiedział prokurator i dodał: Przebieg zdarzeń z udziałem C. był dynamiczny, nacechowany znacznymi emocjami, a oskarżony działał w napięciu i silnym zdenerwowaniu. To wszystko spowodowało jego gwałtowne zachowanie wobec pokrzywdzonego i naruszenie przepisów określających procedury zatrzymań.

„Oskarżony działał w napięciu i silnym zdenerwowaniu” – na to zdanie zapewne powoływać się będą teraz adwokaci wszystkich bandytów, bo ich klienci – także zabójcy – z reguły są zdenerwowani i „działają w napięciu”. Czyżby mieli pozostać bezkarni? Podobnie jak oprawca z policji, który kopie bezbronnego człowieka?

Źródło: niezalezna.pl
Zgłoś
Avatar
grzechu83 2012-11-07, 12:42
@KTU
Fakt, czasem zapominam, jak ten czas szybko leci - miałem na myśli czasy poprzedniego ustroju.
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2012-11-07, 14:13 1
hurtownia_magnetowidów napisał/a:

Policjant Karol C., który podczas ubiegłorocznego Marszu Niepodległości, kopał demonstranta, może pozostać bezkarny, bo prokuratura chce warunkowego umorzenia sprawy. A uzasadnienie skandalicznej decyzji to kpina…

Portal Niezalezna.pl wielokrotnie pisał o bestialskim ataku na Daniela K., który został skopany przez policjanta Karola C. Do oburzającej sytuacji doszło 11 listopada ub. roku. Policjant zachowywał się bardzo agresywnie, w ataku szału kopał swoją ofiarę nawet po głowie.

A dzisiaj wyszło na jaw, że warszawska prokuratura prowadząca śledztwo wysłała do sądu wniosek o warunkowe umorzenie.

„Oskarżony działał w napięciu i silnym zdenerwowaniu” – na to zdanie zapewne powoływać się będą teraz adwokaci wszystkich bandytów, bo ich klienci – także zabójcy – z reguły są zdenerwowani i „działają w napięciu”. Czyżby mieli pozostać bezkarni? Podobnie jak oprawca z policji, który kopie bezbronnego człowieka?

Źródło: niezalezna.pl



Nie masz pojęcia co cytujesz i jaki temat poruszasz...

Według mnie Policjant z uwagi na mały staż pracy nie wiedział jak się zachować w takiej sytuacji...
Powinien skopać tego padalca po jajach żeby ten stracił głos i nie mógł zeznawać, powinien patrzeć i nie dać się sfilmować przez zjebanych pismaczków którzy za 200 zł zrobią z człowieka bandytę.
Na tego typu demonstrację przychodzą wszelkiej maści popaprańcy którym w życiu nie wyszło... rząd powinien wywozić ich do kolonii karnych żeby kolesie nauczyli się życia. Wyobrażacie sobie takie zachowanie w stosunku do Policji na zachodzie ? W USA zostałby zastrzelony na miejscu. W Rosji... wywożą kolesia i ślad po nim zanika....ludzi jest na tyle i nikt nie martwi się jakimś zjebanym kolesiem któremu wszystko nie pasi ale sam nie zrobi nic żeby ten świat zmienić... poza przyjściem w obsranych majtkach na manifestację i zrobieniem dymu pod kamery

Przypomnij nam dokonania skopanego to zobaczymy jaki niewinny z niego koleś hehehehehehe
Zgłoś
Avatar
AHAHAHA_NO 2012-11-07, 14:41 3
@imperator2012 ah po prostu poraziła mnie miłość bliźniego jaka od ciebie promieniuje
@grzechu83 rozumiem że brakuje ci zomo? no tak hłopaki to mieli pierdolnięcie

i tu filmik pokazujący sytuację z bliska
Zgłoś
Avatar
Clematis 2012-11-07, 17:02
już raz pisałem że jestem raczej z lewej strony, ale:

Slonx - dobrze prawisz, nie wiem po co te pojebane antify w ogóle wylegają w ten dzień na ulice, a środowiska lewicowe jeśli już chcą demonstrować, to powinny zająć się swoją manifestacją bez udziału takich przerysowanych anarchistycznych zjebów, a nie wieczne przecinanie tras, blokowania, rzucanie cegłami. Mam już dość tego, że z prawicowców robi się patriotów a ludzie o raczej lewicowych poglądach przez takie obrazki nie mogą nimi być. A co do policjanta to w ogóle nie ma o czym mówić.

imperator2012 - ja pierdole. Skończ bredzić, bo na te manifestacje poza gronem zjebów którzy szukają KAŻDEJ okazji do zadymy to chodzi mnóstwo normalnych osób. I nie wiem co mają wspólnego z tym "pisowskie" czy jak Ty to tam ująłeś media. Ty naprawde widzisz chyba to co chcesz widzieć albo nie wiem sam jesteś policjantem którego gnębili w dzieciństwie i teraz jak mijasz dobrze zbudowanych, dobrze ubranych młodych gości to Ci gul skacze że sam jesteś tylko krawężnikiem i się wyżywasz, bo nie umiem inaczej wytłumaczyć takiej bezsensownej agresji.
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-11-07, 18:35 2
Oglądałem ten "brutalny" film w 10 wersjach jeszcze w tamtym roku jak pojawił się w internecie i widziałem rękawice do sztuk walki na łapach tego łysego spaślaka. Pewnie ćwiczy jakieś tam Chujutsu i tylko czeka jak sobie kogoś ponapierdala w czasie zamieszania. Dostał słuszny wpierdol i tyle. Widziałem na innych filmach jak pojeby jego pokroju waliły w policyjne tarcze, rzucały kostką brukową i biegały jak jakieś pojebane małpy. To całe bicie przez policję to było głaskanie. W normalnym kraju już dawno mieliby gnaty powykręcane na wszystkie strony i mordy zalane krwią. I jeszcze taki typ żali się w GP, że go policja biła. Powinien jeszcze zapierdalać w kamieniołomie z kulą u nogi, a nie udzielać wywiadu. Wtedy przysłużyłby się Polsce.
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2012-11-08, 14:36
AHAHAHA_NO napisał/a:

@imperator2012 ah po prostu poraziła mnie miłość bliźniego jaka od ciebie promieniuje



Mnie poraziła jednostronna ocena Policji na podstawie dobrej składanki którą przygotowali zwykli...przechodnie którzy mimochodem w kominiarkach znaleźli się w miejscu demonstracji...

Czemu mnie tam nie było, czemu nie było tam wielu innych osób ?

Byli tam ci którzy chcieli tam być tak...? Osoba idąca na taką demonstrację zabierająca kominiarkę i wie co może się wydarzyć...idąc na mecz również bierzesz pod uwagę że możesz dostać wpierdol... jak nie chcesz wpierdol kupujesz browary, zapraszasz kumpli i oglądacie w domu...

Ja tam nadal widzę fachową robotę Policji, Policja ma być skuteczna, koleś użył gazu, sprowadził zwykłego przechodnia...do parteru i po sprawie !
Brawo panowie nie pierdolcie się z tą hołotą, lać skurwysynów bo i tak nie ma z nich żadnego pożytku. Przez takich idiotów Polska zmieniła się w pedalsko pisowski grajdoł z którym nikt się nie liczy i z którego śmieje się cały świat.

Wszystkich demonstrantów powinni wcielać siłą do jednostek specjalnych i szkolić 20 godzin na dobę przez 2 lata, chłopaki by przypakowały... a tak całe 50 kilo faceta hehe ale burzy na całego hehe
Zgłoś
Avatar
ordynus 2012-11-08, 18:07 2
No rzeczywiście, gaz i trzy kopniaki w gardę to "bestialskie skatowanie" Mocniej oberwałem od sąsiada za podkradanie jabłek, jak miałem 12 lat.
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2012-11-09, 1:21 1
eMepleme napisał/a:

już raz pisałem że jestem raczej z lewej strony, ale:

imperator2012 - ja pierdole. Skończ bredzić, bo na te manifestacje poza gronem zjebów którzy szukają KAŻDEJ okazji do zadymy to chodzi mnóstwo normalnych osób. I nie wiem co mają wspólnego z tym "pisowskie" czy jak Ty to tam ująłeś media. Ty naprawde widzisz chyba to co chcesz widzieć albo nie wiem sam jesteś policjantem którego gnębili w dzieciństwie i teraz jak mijasz dobrze zbudowanych, dobrze ubranych młodych gości to Ci gul skacze że sam jesteś tylko krawężnikiem i się wyżywasz, bo nie umiem inaczej wytłumaczyć takiej bezsensownej agresji.



Pracuję w branży samochodowej ale znam sporo Policjantów i doceniam ich pracę.

Sprecyzuj mi normalne osoby na demonstracjach hehehe, masz na myśli tych zamaskowanych kolesi w kominiarkach ? Czy tych chuderlaków w rurkach którzy mają sie za mężczyzn ????

ps. dla twojej informacji, mam 193 cm ważę 106 kilo i ćwiczę 5 razy w tygodniu od jakiś 20 lat, więc ułomkiem nie jestem, nie napisałem też agresywnie, napisałem że Policja ma być skuteczna i tego który podnosi na nich ręce ( na nasz Kraj, Policjanci chronią nasz kraj ) powinni skopać po jajach tak żeby następnym razem 2 razy pomyślał. Tyle
Zgłoś