18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Policjant bezkarny...
H................a • 2012-11-06, 9:33
Policjant Karol C., który podczas ubiegłorocznego Marszu Niepodległości, kopał demonstranta, może pozostać bezkarny, bo prokuratura chce warunkowego umorzenia sprawy. A uzasadnienie skandalicznej decyzji to kpina…

Portal Niezalezna.pl wielokrotnie pisał o bestialskim ataku na Daniela K., który został skopany przez policjanta Karola C. Do oburzającej sytuacji doszło 11 listopada ub. roku. Policjant zachowywał się bardzo agresywnie, w ataku szału kopał swoją ofiarę nawet po głowie.

A dzisiaj wyszło na jaw, że warszawska prokuratura prowadząca śledztwo wysłała do sądu wniosek o warunkowe umorzenie.

- 31 października Prokuratura Rejonowa Warszawa - Śródmieście skierowała do sądu rejonowego wniosek o warunkowe umorzenie postępowania karnego wobec Karola C. na rok próby - poinformował Dariusz Ślepokura, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Wcześniej Karol C. usłyszał zarzut przekroczenia uprawnień i naruszenia nietykalności Daniela K., którego uderzał w głowę, kilka razy kopnął oraz użył gazu łzawiącego, kierując jego strumień na twarz pokrzywdzonego. Postawiono mu zarzuty z art. 231 kodeksu karnego, przewidującego do trzech lat więzienia dla funkcjonariusza publicznego, który przekraczając swoje uprawnienia działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego.

Prokuratura wniosła do sądu o umorzenie sprawy C. na rok oraz o zobowiązanie go do zapłaty świadczenia pieniężnego w wysokości 500 zł na wybrany cel społeczny. Pytany o uzasadnienie tego wniosku prokurator Ślepokura tłumaczy: Karol C. przyznał się do zarzutu i złożył obszerne wyjaśnienia prokuratura wzięła też pod uwagę dotychczasową postawę C. niekaralność jego ustabilizowany tryb życia i nienaganny przebieg służby w policji.

Czyli bandycki atak policjanta nie zostanie ukarany, bo jego sprawca dotychczas sprawował się poprawnie, a nawet złożył wyjaśnienia. Większość podejrzanych zachowuje się podobnie i takie tłumaczenia są co najmniej kuriozalne. Ale prokuratura brnie dalej i kompromituje się jeszcze bardziej.

- Wykonywał on (Karol C. – red.) czynności związane z zabezpieczeniem manifestacji, których przebieg cechował się bardzo dużą agresją ze strony uczestniczących w nich osób - powiedział prokurator i dodał: Przebieg zdarzeń z udziałem C. był dynamiczny, nacechowany znacznymi emocjami, a oskarżony działał w napięciu i silnym zdenerwowaniu. To wszystko spowodowało jego gwałtowne zachowanie wobec pokrzywdzonego i naruszenie przepisów określających procedury zatrzymań.

„Oskarżony działał w napięciu i silnym zdenerwowaniu” – na to zdanie zapewne powoływać się będą teraz adwokaci wszystkich bandytów, bo ich klienci – także zabójcy – z reguły są zdenerwowani i „działają w napięciu”. Czyżby mieli pozostać bezkarni? Podobnie jak oprawca z policji, który kopie bezbronnego człowieka?

Źródło: niezalezna.pl
Zgłoś
Avatar
H................a 2012-11-06, 18:52 1
@up
Bo może dorabia jeszcze jako klawisz, tam przecież miałby wpierdol.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-11-06, 19:25 7
Ponury Knur napisał/a:

Napisałem ci że ja się czuję.



To kiedy odpowiadasz na wybrany fragment tekstu, wklejaj ten właśnie fragment, a nie całość.
Gratuluję ci poczucia bezpieczeństwa. Prędzej czy później, ono zniknie. Albo przekonasz się o tym sam, albo przekonają cię o tym dzieci, których mam nadzieję, nigdy nie będziesz mieć.

Ponury Knur napisał/a:

Co do twoich pedalskich porównań z chujami w ustach to ciekaw jestem skąd ty czerpiesz swoja wiedzę bo ja również mogę powiedzieć że twoje prawicowe pismaki wciskają ci chuja w usta a ty go łykasz idąc już tymi twoimi pedalskimi porównaniami to chyba nie tylko w usta...



Nie ufam mediom, ufam niektórym ludziom, którzy tam pracują. Ludziom, których zdążyłem poznać, bo jak wspominałem kiedyś na sadisticu, sam w mediach pracowałem (krótko, bo to gówno). Każdą informację (o ile mnie interesuje) weryfikuję, poznając różne źródła. Łykanie przekazu mediów, nieważne z której strony, to zachowanie bezmózgów, lub ludzi, którzy na informację nie mają czasu, więc oszukują sami siebie, że się interesują.

Ponury Knur napisał/a:

Jeśli uważasz że po twoich wypowiedziach na tym forum które nie służy do toczenia wojen politycznych i kopiowaniu artykułów mam cię uznać za robiącego coś dla kraju bojownika o wolność to chyba cię pojebało.



Nie pojebało mnie. Teksty na forum świadczą o ludziach. Twoje świadczą o tobie. Powtórzę ci jeszcze raz: Twoje teksty świadczą o tym, że jesteś albo idiotą, albo śmieciem.

Ponury Knur napisał/a:

Jak ci się wiedzie dobrze to oznacza że płaczą ciągle tylko nieporadne pizdy. Bo mi i moim znajomym też wiedzie się dobrze i bez rewolucji. i nikt z moich znajomych nie chodzi się rzucać brukiem na demonstracje. Dzięki czemu nie płacze jak pizdeczka że został skopany.



I tutaj muszę cię zamęczyć wykładem o czymś takim, jak idee, moralność i życiowe wartości. Prosiłeś się o to, więc teraz nie płacz.
Są ludzie, którzy patrzą nieco dalej, niż czubek własnego nosa. Może to głupie, ale niektórzy ludzie wiedzą, że świat nie jest sprawiedliwy i chcą coś z tym zrobić. Tutaj jest pewien podział, socjaliści uważają, że trzeba pomagać ludziom przymusowo, liberałowie, tacy jak ja, uważają, że powinno to być dobrowolne. Dlatego nie odpowiada mi polityka rządu. Koniec dygresji, do rzeczy.
Jakoś mam taka słabość, że od dzieciństwa sprawiało mi przyjemność pomaganie innym. Nie czujesz tego samego, proszę bardzo. Uczestniczyłem w zbiórkach, angażowałem się w różne akcje itp. Przecież nie wszystko jest winą konkretnego człowieka. Nie mogę winić 50-letniego człowieka, który stracił oszczędności przez rozrzutność Gierka i innych czerwonych skurwysynów, że teraz sobie nie radzi, skoro kiedyś jego wyuczony zawód przynosił mu korzyści, a teraz jest nikomu niepotrzebny. Jest tak, ponieważ rząd nakłada na pracodawców takie obowiązki i takie koszty zatrudnienia, że tworzenie miejsc pracy dla takich ludzi jest nieopłacalne. Nie mogę winić dzieci rodziców, którym jest ciężko, że nie mogą pojechać na wakacje. Trzeba takim ludziom pomagać, a nie zamykać się w wieży z kości słoniowej i mieć wszystko w dupie. Takie jest oczywiście moje zdanie.
To, że mnie się w życiu udało, że wiedzie mi się lepiej w moim sumieniu nie uprawnia mnie do olewania wszystkiego naokoło.
Dlatego też piszę na forach, by ludziom uświadomić, że to, co wciskają reżimowe gazetki ma na celu utrzymanie, lub pogorszenie obecnego stanu rzeczy. Ludzie ciężko zapychający, by wyżywić rodzinę zazwyczaj nie mają czasu na to, by przeglądać, tak jak ja, informacje z różnych źródeł i szerzej się zainteresować, a wiedzą, że zmienić coś mogą tylko poprzez wybory, tylko niestety, reżim wskazuje im na kogo oddać głos. I to jest problem. Kiedyś, jak będę miał dzieci, pewnie na takie coś, jak pisanie setek postów na sadisticu nie będę miał czasu. Póki co, ja ten czas mam. To piszę.
Buntuję się przeciw władzy, nie tylko ze względu na to, że okrada mnie z większości zarobków, ale także z tego powodu, że okrada innych. A człowiek jest słaby, bardzo często podnosi rękę na cudze, kiedy nie ma swojego, podnosi rękę na innego człowieka z zwykłej zawiści. I ja się przez to nie czuję bezpieczny, bo nie raz i nie dwa zostałem okradziony, bez żadnej możliwości obrony, z siniakami i stłuczeniami na ciele. Co wtedy zrobiła dla mnie policja, która dostaje pieniądze z moich zarobków? Nie znalazła winnych. Kiedy został okradziony mój ojciec, to policja znalazła złodziei po roku - gówniarzy w wieku ponadgimnazjalnym, ale jeszcze niepełnoletnich. Oczywiście, skradzionego mienia (na szczęście wiele tego nie było) nie udało się odzyskać. Wyrok - kurator sądowy dla obydwu. Brzmi absurdalnie? Tak, ale to nie fikcja, to fakt.

Mam się czuć w takim państwie bezpieczny? W jaki sposób, skoro dostęp do broni nie jest powszechny?

Cytat:

Nazywasz mnie śmieciem bo uważam że nie należy rozpierdalać miasta na demonstracjach i napierdalać się kamieniami?



Wyłącz ten TVN!
To policja chciała rozwiązać legalny marsz, pozostawiając tłum dziadków, ludzi solidarności, dzieci i spokojnych ludzi na pastwę bydła z antify. Było po stronie marszu kilku oszołomów, ale oni akurat bronili zwykłych ludzi przed ściąganą np. z niemiec antifą. Policja tego zrobić nie chciała, a potem zatrzymywała kogo popadnie, choćby tego biednego człowieka. Jak go zatrzymała? Musiała skatować, bo nie da się inaczej nazwać kopania leżącego po twarzy, jak katowaniem.

Ponury Knur napisał/a:

Nie jestem lewakiem nigdy nie deklarowałem przynależności do żadnej ze stron tylko wkurwiają mnie rewolucyjne pizdeczki które płaczą bo nie ma nic za darmo.



Właśnie, że o wiele za dużo rzeczy jest za darmo.
Przyszedł do naszej firmy raz gość z urzędu pracy. Nawet nie był zainteresowany wzięciem tej roboty, chciał tylko stempelek, by mieć w dalszym ciągu prawo do zasiłku.
Kto na to płaci, powiesz mi?

Ponury Knur napisał/a:

Jeżeli ja sobie radze w tym kraju to każdy może



Nie.

Ponury Knur napisał/a:

żadna rewolucja i pierdolenie głupot nie jest potrzebna tylko trzeba się wziąć do roboty a nie rzucać kamieniami.



Rewolucja jest potrzebna, bo władza nie boi się ludzi. Czekam na coraz wyższe podatki i pewnie się ich doczekam. Na naszych oczach morduje się elity w tym kraju, wciskając, że to było samobójstwo.
Tu rewolucja jest potrzebna jak cholera. Najlepiej, jakby na jej czele stanął taki ktoś, jak Pinochet i po przejęciu władzy oddał państwo pod zarząd ludzi naprawdę kompetentnych.

Ponury Knur napisał/a:

I wkurwia mnie to że na demonstracjach nie ma ludzi z poglądami tylko są pojeby ze wsi szukające zadymy.



Chłopie, wrzucasz antifę i patriotów do jednego wora.
Antifa = bydło, z tym się zgodzę.
Od patriotów wara.
Zgłoś
Avatar
KanapkaZMP 2012-11-07, 2:18 1
Lo kurwa sciana tekstu.
Scroll down.
Zgłoś
Avatar
G................x 2012-11-07, 2:20 5
ponury knur pokazał przez swoje komentarze jaki jest pojebany
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-11-07, 2:28 3
Mam nadzieję, że policja będzie i w tym roku na 11 Listopada kopać w ryj wszystkich pojebanych zakapturzeńców, łysoli, kiboli i innych kretynów, którzy będą wyłazić na ulicę w celu biegania, napierdalania się i rzucania kamieniami. Domagam się nawet mocniejszych i większych butów w kły dla hołoty. Każde jedno kopnięcie w mordę takiego prymitywa sprawia, że uśmiech pojawia się na mojej twarzy, a serce raduje.
Zgłoś
Avatar
okioko 2012-11-07, 2:36 1
idioci z TVNu kontra napinacze narodowi
kurwa tą dyskusją tylko utrwalacie sterotypy
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-11-07, 3:30 3
Oczywiście jak wy wszystkich wysyłacie do gazu i chcecie wieszać na dzewach to jest w porządku, ale jak jeden z was po dupie pałą od policji dostanie to kwilicie jak nie przymierzając "cioty", których tak bardzo nienawidzicie. Cipeczka się zgubiła, a niedobry policjamt zamiast nosek wytrzeć, po główce pogłaskać i dac cukierka zbił, harcerzyka - patryjotę.

W tym roku będzie dokładnie tak samo - jak narozrabiacie to będziecie puchnąć z dumy i chwalić się jak to popędziliście "pedalstwo". Ale jak wa zleją to będzie wypłakiwanie się w rękawy prawicuchowych pismaków.
Zgłoś
Avatar
nitrox89 2012-11-07, 8:54 2
I dobrze, niech sie cieszy że to nie ZOMO. Może w końcu pierdzieleni pseudo żołnierzyki bujający się w swoich pseudo mundurach i wrzucający patriotyczne piosenki na facebooka dadzą sobie siana. Do gazu ze skur*elami!
Zgłoś
Avatar
F500 2012-11-07, 9:48 2
Ja sie czuje bezpieczny!

Brawo dla Policjanta. Tych wszystkich uciekajacych to bym pod sciane ustawil i palą po nerach obił. Tysiące debili na ulicach, spalone samochody, powybijane szyby, ale jak trzeba spieprzać od Policji to sie okazuje ze uciekają same niewinne aniołki. Mam nadzieję, że obiją kolejnych w tym roku.
Zgłoś
Avatar
AHAHAHA_NO 2012-11-07, 10:53
Warto tylko przypomnieć, że demokracja, czyli ustrój w największym stopniu szanujący człowieka, opiera się jak sama nazwa wskazuje na demosie. W państwach demokratycznych to lud decyduje o losach kraju. Jednak, żeby demokracja nie zanikała ludem nie może być zbieranina pojedynczych jednostek istniejących w oderwaniu od ogółu. Jedyną stabilną podstawą dla demokracji jest naród, czyli ludzie, których łączy poczucie wspólnoty wypływającym ze wspólnej historii, kultury i łączących ich więzi oraz wspólnota wartości. Członkowie narodu interesują się sprawami publicznymi i są gotowi poświęcić część własnych swobód, jeśli wymaga tego dobro państwa. Ludzie tacy, patrioci, mają poczucie odpowiedzialności za państwo i wspólnotę. Starają się by oprócz pomnażania własnych dóbr zrobić też coś dla innych.

Dlatego jeśli postawa prezentowana przez niektórych się tu wypowiadających, czyli tumiwisizm, się popularyzuje i naród zostanie rozbity na jednostki pozbawione więzi z innymi i emancypujące się od naszego kodu kulturowego umrze też i demokracja.

[sarkazm mode on] a tu przykład typowych agresywnych faszystów spod znaku robienia zadymy, zwróćcie uwagę na agresywny i przepełniony nienawiścią wielki transparent w centrum [sarkazm mode off]


/watch?v=8zDBR-ikjIA

i zapraszam 11.11 również w tym roku
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-11-07, 11:12 2
Hidalgo napisał/a:

Niezależna.pl - i wszystko jasne


Stara kurwo - masz to samo na tvn24.pl

Wkurwia mnie fakt, że wystarczy, być nieźle wkurwionym, by prokurator sam złożył wniosek do sądu o zwolnienie z zarzutów.
Zgłoś
Avatar
Hidalgo 2012-11-07, 11:53
@up
A to się ktoś zdenerwował
Zgłoś
Avatar
KTU 2012-11-07, 12:25 2
Pewnie anarchiści, geje i inni "antyfaszyści" zadowoleni bo "faszysta" dostał od psa, pewnie jakby anarchus dostał to by narodowcy byli podjarani. Nie ważne czy ta osoba czymś zawiniła czy nie, takie coś nie powinno się wydarzyć żeby w policji byli ludzie niezrównoważeni. Także popierajcie takie akty przemocy bo "faszysta" dostał czy bo "antyfaszysta" dostał a wyjdziecie na ulice protestować np. przeciwko INDECT gdzie będziecie mieć tak samo przejebane czy to w państwie narodowym czy to w europejskim "superpaństwie" bo będzie zero prywatności i wtedy was tak będą napierdalać po łbach i też w tv powiedzą że jesteście "bydłem" i "chuliganami" i że nie protestujecie w słusznej sprawie tylko rozpieprzacie miasto. Każdy mądry dopóki sam nie dostanie tak po łbie albo ktoś z jego rodziny. O ile nie mam nic do Marszu Niepodległości w rodzinnej atmosferze, w końcu jestem patriotą, o tyle wkurza mnie banda idiotów z dwóch stron która tak naprawdę wyciera sobie gębę czy to patriotyzmem czy to tolerancją a tak naprawdę i jedni i drudzy mają wspólnego wroga a wróg zaciera ręce bo są powody żeby zaostrzać prawo do zgromadzeń i bardziej mieć ludzi w szachu.
Zgłoś
Avatar
grzechu83 2012-11-07, 12:35 2
Aż sobie konto założyłem. Cała sprawa jest dość ciekawa i wg mnie nie jest czarno - biała. Było to już szeroko omawiane w sieci. Żaden z filmów nie pokazuje, co ów poszkodowany robił wcześniej - może kogoś lał, może policjantów, a może tylko szedł. Do myślenia trochę dają rękawiczki bez palców.
Czy policjant przekroczył uprawnienia? Pewno tak. Ale jest małe "ale". Gdyby tak byli traktowani wszyscy zadymiarze (choć nie twierdzę, że poszkodowany nim był), to na pewno byłoby ich coraz mniej. Jeśli ludzie traktowaliby policję (i policjantów) jak instytucję, to nie byłoby takich problemów. Ale w naszym kraju policjant nim zareaguje, musi się 10 razy zastanowić czy może, jak może, czy nie wyleci za to z pracy, czy "poszkodowany" go potem nie oskarży i wszyscy to wiedzą i wykorzystują. Dlaczego 20 lat temu można było iść spokojnie na mecz, wyjść wieczorem i nie martwić się, czy nie spotka się kogoś, komu nie spodoba się moja obecność, albo spodoba się mój zegarek?
Podsumowując - nie jestem za laniem wszystkich "jak leci". Ale wszystkich zadymiarzy, kiboli niszczących sklepy, samochody i lejących innych, bo się napatoczyli i całe temu podobne bydło słałbym do gazu!
Zgłoś
Avatar
KTU 2012-11-07, 12:38 1
Cytat:

Dlaczego 20 lat temu można było iść spokojnie na mecz



Ty chyba nie wiesz co piszesz. Właśnie lata 90 to takie "złote czasy" chuligaństwa gdzie wszystko głównie odbywało się na stadionach. Teraz jak już się biją to przynajmniej w lasach i na polanach.

Cytat:

Podsumowując - nie jestem za laniem wszystkich "jak leci". Ale wszystkich zadymiarzy, kiboli niszczących sklepy, samochody i lejących innych, bo się napatoczyli i całe temu podobne bydło słałbym do gazu!



Tylko że widzisz, bydło to jednak jest pojęcie względne. Dla rządu ludzie wychodzący na ulice walczyć o swoje prawa to też bydło.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie