18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Policjant bezkarny...
H................a • 2012-11-06, 9:33
Policjant Karol C., który podczas ubiegłorocznego Marszu Niepodległości, kopał demonstranta, może pozostać bezkarny, bo prokuratura chce warunkowego umorzenia sprawy. A uzasadnienie skandalicznej decyzji to kpina…

Portal Niezalezna.pl wielokrotnie pisał o bestialskim ataku na Daniela K., który został skopany przez policjanta Karola C. Do oburzającej sytuacji doszło 11 listopada ub. roku. Policjant zachowywał się bardzo agresywnie, w ataku szału kopał swoją ofiarę nawet po głowie.

A dzisiaj wyszło na jaw, że warszawska prokuratura prowadząca śledztwo wysłała do sądu wniosek o warunkowe umorzenie.

- 31 października Prokuratura Rejonowa Warszawa - Śródmieście skierowała do sądu rejonowego wniosek o warunkowe umorzenie postępowania karnego wobec Karola C. na rok próby - poinformował Dariusz Ślepokura, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Wcześniej Karol C. usłyszał zarzut przekroczenia uprawnień i naruszenia nietykalności Daniela K., którego uderzał w głowę, kilka razy kopnął oraz użył gazu łzawiącego, kierując jego strumień na twarz pokrzywdzonego. Postawiono mu zarzuty z art. 231 kodeksu karnego, przewidującego do trzech lat więzienia dla funkcjonariusza publicznego, który przekraczając swoje uprawnienia działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego.

Prokuratura wniosła do sądu o umorzenie sprawy C. na rok oraz o zobowiązanie go do zapłaty świadczenia pieniężnego w wysokości 500 zł na wybrany cel społeczny. Pytany o uzasadnienie tego wniosku prokurator Ślepokura tłumaczy: Karol C. przyznał się do zarzutu i złożył obszerne wyjaśnienia prokuratura wzięła też pod uwagę dotychczasową postawę C. niekaralność jego ustabilizowany tryb życia i nienaganny przebieg służby w policji.

Czyli bandycki atak policjanta nie zostanie ukarany, bo jego sprawca dotychczas sprawował się poprawnie, a nawet złożył wyjaśnienia. Większość podejrzanych zachowuje się podobnie i takie tłumaczenia są co najmniej kuriozalne. Ale prokuratura brnie dalej i kompromituje się jeszcze bardziej.

- Wykonywał on (Karol C. – red.) czynności związane z zabezpieczeniem manifestacji, których przebieg cechował się bardzo dużą agresją ze strony uczestniczących w nich osób - powiedział prokurator i dodał: Przebieg zdarzeń z udziałem C. był dynamiczny, nacechowany znacznymi emocjami, a oskarżony działał w napięciu i silnym zdenerwowaniu. To wszystko spowodowało jego gwałtowne zachowanie wobec pokrzywdzonego i naruszenie przepisów określających procedury zatrzymań.

„Oskarżony działał w napięciu i silnym zdenerwowaniu” – na to zdanie zapewne powoływać się będą teraz adwokaci wszystkich bandytów, bo ich klienci – także zabójcy – z reguły są zdenerwowani i „działają w napięciu”. Czyżby mieli pozostać bezkarni? Podobnie jak oprawca z policji, który kopie bezbronnego człowieka?

Źródło: niezalezna.pl
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-11-06, 12:39 70
Hidalgo napisał/a:

Niezależna.pl - i wszystko jasne

Ponury Knur napisał/a:

i dobrze kopać skurwysynów, najedzie się jebanych wieśniaków na zadymy i jeszcze się skarżą cipy zapłakane. Zwierzęta jebane.

lofix1 napisał/a:

już widze jak bardzo biedny i bezbronny był ten poszkodowany, pokojowo nastawiony uczestnik manifestacji.
niech się cieszy, bo w chinach już by dyndał


MorbidGod napisał/a:

Dobrze, że skopał tą hołotę. Wszystkich was spałować powinni faszyści jebani! Dobrze, że ten kaczyński nigdy nie dojdzie do władzy, bo by się zaczeła wojna polsko-polska!!



Ciekawi mnie, ilu jeszcze takich głupków się tutaj zleci. Życzę wam, żebyście też znaleźli się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie, w pobliżu jakiejś demonstracji i by policja potraktowała was jeszcze gorzej. Najlepiej, niech wam zmiażdżą jądra, byście nie mogli przekazać swoich fatalnych genów na jakiegoś bękarta, bo komuś się kiedyś stanie krzywda z tego powodu.

Oto macie waszego agresywnego kibola, wieśniaka, swołocz i bydło, który zachowywał się agresywnie wobec policjanta, mało go nie zamordował i sprawił, że Warszawa za chwilę wyleciałaby w powietrze:



Jeżeli na powyższym nagraniu nie dostrzegacie niczego nagannego ze strony policjanta, to ja wam pięknie dziękuję. Chłop nie stawia oporu, a jest kopany, nawet jak już leży.
To już nawet nie o to chodzi, czy zatrzymany był czemukolwiek winien, czy nie. Tak się traktuje ludzi? Ludzi, którzy nie stawiają oporu? Ludzi, którzy nie przejawiają nawet krzty agresji?
Rozumiem, że według was, gdybym pracował w policji, to przy zatrzymywaniu kogoś, kto już się poddał, mógłbym mu strzelić w głowę i potem tłumaczyć się, że przecież mógłby mnie zabić, a w ogóle to menda była i śmieć, więc właściwie o co chodzi, wpłacę pół tysia i nie będzie problemu. Tak? Przypadek bardziej skrajny, ale analogiczny.
Policja ma budzić zaufanie i dawać poczucie bezpieczeństwa. Teraz pokaż nagranie dzieciom i powiedz, że to pan policjant, który katuje niewinnego człowieka. Wzbudzisz w nich poczucie bezpieczeństwa?

Ręka do góry, kto się w tym państwie czuje bezpieczny.
Zgłoś
Avatar
qubek90 2012-11-06, 12:59 10
hurtownia_magnetowidów napisał/a:


- Wykonywał on (Karol C. – red.) czynności związane z zabezpieczeniem manifestacji, których przebieg cechował się bardzo dużą agresją ze strony uczestniczących w nich osób



Czyli, brał udział tylko w takich wydarzeniach, gdzie policja spodziewała się dużej agresji. Z całą pewnością podwyższony poziom zagrożenia stwarzał Marsz Niepodległości, wraz z rodzinami, dziećmi, osobami starszymi.

Media głównie kreowały takie przekonanie, że tam sami kibole, faszyści, naziści idą, tylko po to aby się nap***dalać.
Najwyraźniej komuś na tym zależało, no bo jak wytłumaczyć fakt, że...

Cytat:


„Oskarżony działał w napięciu i silnym zdenerwowaniu”



czyli skierowani tam zostali "policjanci", którzy sobie nie radzą z emocjami na pikniku rodzinnym. Ciekawe jak reagował na tych wydarzeniach, gdzie byli np. strajkujący stoczniowcy lub kibole po meczu.
O napięciu mogą mówić panowie z CBA, CBŚ, GROM, ale nie zwykły policjant. No chyba, że on takim "zwykłym" policjantem nie był i miał całkowicie inne zadania od przełożonych.
Zgłoś
Avatar
M................d 2012-11-06, 13:02 1
@Slonx, ty to pewnie od tych JP z blokowiska. Chwała bogu nasze służby porządkowe się z wami nie patyczkują!!
Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2012-11-06, 13:04 5
Slonx napisał/a:



Ciekawi mnie, ilu jeszcze takich głupków się tutaj zleci. Życzę wam, żebyście też znaleźli się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie, w pobliżu jakiejś demonstracji i by policja potraktowała was jeszcze gorzej. Najlepiej, niech wam zmiażdżą jądra, byście nie mogli przekazać swoich fatalnych genów na jakiegoś bękarta, bo komuś się kiedyś stanie krzywda z tego powodu.

Oto macie waszego agresywnego kibola, wieśniaka, swołocz i bydło, który zachowywał się agresywnie wobec policjanta, mało go nie zamordował i sprawił, że Warszawa za chwilę wyleciałaby w powietrze:



Jeżeli na powyższym nagraniu nie dostrzegacie niczego nagannego ze strony policjanta, to ja wam pięknie dziękuję. Chłop nie stawia oporu, a jest kopany, nawet jak już leży.
To już nawet nie o to chodzi, czy zatrzymany był czemukolwiek winien, czy nie. Tak się traktuje ludzi? Ludzi, którzy nie stawiają oporu? Ludzi, którzy nie przejawiają nawet krzty agresji?
Rozumiem, że według was, gdybym pracował w policji, to przy zatrzymywaniu kogoś, kto już się poddał, mógłbym mu strzelić w głowę i potem tłumaczyć się, że przecież mógłby mnie zabić, a w ogóle to menda była i śmieć, więc właściwie o co chodzi, wpłacę pół tysia i nie będzie problemu. Tak? Przypadek bardziej skrajny, ale analogiczny.
Policja ma budzić zaufanie i dawać poczucie bezpieczeństwa. Teraz pokaż nagranie dzieciom i powiedz, że to pan policjant, który katuje niewinnego człowieka. Wzbudzisz w nich poczucie bezpieczeństwa?

Ręka do góry, kto się w tym państwie czuje bezpieczny.



Ja się czuję jak takie jebane bydło jest kopane, a ty czytaj i oglądaj te gazetki dla shizofreników.Płacz w internecie jak ci źle i siedź z pizdą i dalej nie rób nic. Mocny w gębie że ci w państwie źle a co zrobiłeś aby było lepiej?
Kopać ścierwo bez powodu go tam nie było. Podnosisz rękę na państwowe święto, licz się z kopem na plecy. Tacy kurwa rewolucjoniści jebani co rozpierdalaja takie okazję i strach iść przez debili z dzieckiem na taki marsz bo się chuje cegłówkami rzucają. A chuj wam w dupę powinni wam strzelać od razu na miejscu w tył łba.
Zgłoś
Avatar
maiqel 2012-11-06, 13:36 6
@Up cicho gangsterze z pruszkowa
Zgłoś
Avatar
modoc 2012-11-06, 14:16 6
Niestety ale w tym wypadku prokurator zjebał sprawę. Materiał dowodowy jest twardy i powinien zgodnie iść z literą prawa. Niezależnie od tego co tamten nabroił to jak się poddał to powinien być koniec stosowania "środków przymusu bezpośredniego".
Załóżmy, że wracasz najebany i zatrzymuje cię POlicja jesteś podpity i wesoły, żartujesz sobie. Okazuje się, że niestety nie znają się na żartach i trafia się ten akurat POlicjant i dostajesz wpierdol. A że pijany nigdy nie ma racji - dostajesz jeszcze wyrok za napaść na na Funkcjonariusza i grzywnę. Tak to by się skończyło. Cóż w tym przypadku powinien zostać przykładem dla innych. Niech się zastanowią zanim coś zrobią. A tak 500 zł i umorzenie - śmiech na sali.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-11-06, 14:51 10
"Policjant to zawód, pies to charakter."
Zgłoś
Avatar
ButcheredAtBirth 2012-11-06, 15:27 12
MorbidGod napisał/a:

Dobrze, że skopał tą hołotę. Wszystkich was spałować powinni faszyści jebani! Dobrze, że ten kaczyński nigdy nie dojdzie do władzy, bo by się zaczeła wojna polsko-polska!!



Niech się zacznie ta wojna w końcu na poważnie, wiedząc, że żyją takie ************** jak ty, nie będę miał żadnych wyrzutów sumienia strzelając.

No kurwa, żebym czytał komentarze, wśród których jednym z inteligentniejszych jest ten BongMana

Tym wg. których ten "policjant" nie przekroczył uprawnień i jeszcze podoba się to, co zrobił (zapewne wiedząc o całej sytuacji z tvn czy wybiórczej), to chyba walenie metalowym prętem po łbie krzty inteligencji by nie wbiło
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-11-06, 15:34 18
Ponury Knur napisał/a:

Ja się czuję jak takie jebane bydło jest kopane, a ty czytaj i oglądaj te gazetki dla shizofreników.



Najpierw napisz, jak się czujesz, bo o tym nie wspomniałeś, a potem mi powiedz, o jakich gazetkach dla schizofreników mówisz.
Bo wyborczej, newsweeka i innych tego typu gówien to ja nie czytam, więc spudłowałeś.

Ponury Knur napisał/a:

Płacz w internecie jak ci źle i siedź z pizdą i dalej nie rób nic.



Uwielbiam ludzi, którzy mnie nie znają, a wyrokują. Otóż, gdybyś przez przypadek przeczytał którąś z mych licznych wypowiedzi, to byś tak nie pisał.

Ponury Knur napisał/a:

Mocny w gębie że ci w państwie źle a co zrobiłeś aby było lepiej?



Było lepiej komu? Mnie się wiedzie przyzwoicie. Mam niezłe zarobki, jak na nasz kraj, żyję za swoje, nie patrzę z niepokojem na stan konta, prowadzę firmę, odkładam hajs, mam swój samochód. Teoretycznie, mógłbym się zamknąć, bo chociaż powinienem mieć więcej, to i tak w porównaniu z wieloma polakami, dużo już mam.

Czy może powinienem działać tak, by żyło się lepiej wszystkim? Rozczaruję cię. W Polsce nie możesz od tak wejść do sejmu - musisz to zrobić z poparcia którejś z partii. Potem jesteś związany dyscypliną partyjną, a jak wiemy, każda partia w sejmie ma program, który mówi wprost - chcemy łupić naszych poddanych.
Nie, dziękuję, kurwą sprzedajną nie jestem, postoję.

Ponury Knur napisał/a:

Kopać ścierwo bez powodu go tam nie było.



Oczywiście. Być może chciał po prostu pójść do znajomego. Albo na spacer. Albo na zakupy. A może chciał zamanifestować swoje poglądy w legalnej demonstracji, którą zaburzyła antifa. Wszystko jedno.
Chciałbyś, żeby ktoś tak potraktował ciebie? Z tego co czytam, to nie zgłaszałbyś pretensji.
Z twoich szmatławych wywodów wynika, że równie dobrze, gdyby mieszkaniec tamtych okolic chciał wrócić do domu, to policja mogłaby go skatować, a ty byś napisał, że "bez powodu go tam nie było" i miałbyś w dupie powód, miałbyś w dupie bestialskie potraktowanie.
Rzygać mi się chce, jak czytam wypowiedzi takich śmieci.

Ponury Knur napisał/a:

Tacy kurwa rewolucjoniści jebani co rozpierdalaja takie okazję i strach iść przez debili z dzieckiem na taki marsz bo się chuje cegłówkami rzucają.



Ujmę to tak - normalnego faceta fiut zbliżony do ust odrzuca, obrzydza. Ty go wsadzasz z lubością do swoich ust. Tego fiuta, którego podsuwają ci lewicowe, prorządowe media. Potem łykasz, co ci ten chuj do paszczy wystrzeli. Żadnych, ale to żadnych kurwa zasad. Tfu! Dno.

Ponury Knur napisał/a:

A chuj wam w dupę powinni wam strzelać od razu na miejscu w tył łba.



I tobie życzę tego samego, panie lewaku, bo na taki los zasługuje każdy lewak. Bo każdy lewak to idiota, którego życie jest nic niewarte, bo swoją głupotą szkodzi innym, albo cyniczny, obłudny oszust, cham i złodziej, którego działania w imię lewackich bezidei są jeszcze gorsze.

Cytat:

ty to pewnie od tych JP z blokowiska. Chwała bogu nasze służby porządkowe się z wami nie patyczkują!!



Oczywiście, że tak. Co prawda nie z blokowisk, bo mieszkam w domu, ale Jana Pawła (zapomniałeś dodać którego) II cenię i zawsze będę cenił.
Zgłoś
Avatar
H................a 2012-11-06, 15:42 7
Nareszcie temat się rozkręca Jak widzicie, mili policjanci to tylko chyba w drogówce. Jedna z osób nawet zamieściła filmik jak policjant napierdala przechodnia. Tłumaczenia typu: "za darmo nie dostał", "dobrze tak bydłu" itp. świadczy o typowo UBeckim usposobieniu. Nikomu nie życzę czegoś takiego, ale niech żaden się później nie wypłakuje tutaj, że dostał oklep, bo policjant się pomylił. Może i tak było. Nie wiem. Zamieściłem tylko ciekawego newsa, ale od razu fala krytyków zarzuca, że moherowe źródło. Tusk Vision Network jest przecież takie sweetaśne, Polsat też oraz wiele innych stacji jest bardziej wiarygodnych. Zapraszam do lektury pt.: Kto po 1945 roku steruje mediami w Polsce.

PS: Nie. Nie za wszystkim stoją Żydzi
Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2012-11-06, 16:14 4
Slonx napisał/a:



Ręka do góry, kto się w tym państwie czuje bezpieczny.



Napisałem ci że ja się czuję.

Co do twoich pedalskich porównań z chujami w ustach to ciekaw jestem skąd ty czerpiesz swoja wiedzę bo ja również mogę powiedzieć że twoje prawicowe pismaki wciskają ci chuja w usta a ty go łykasz idąc już tymi twoimi pedalskimi porównaniami to chyba nie tylko w usta...

Jeśli uważasz że po twoich wypowiedziach na tym forum które nie służy do toczenia wojen politycznych i kopiowaniu artykułów mam cię uznać za robiącego coś dla kraju bojownika o wolność to chyba cię pojebało.

Jak ci się wiedzie dobrze to oznacza że płaczą ciągle tylko nieporadne pizdy. Bo mi i moim znajomym też wiedzie się dobrze i bez rewolucji. i nikt z moich znajomych nie chodzi się rzucać brukiem na demonstracje. Dzięki czemu nie płacze jak pizdeczka że został skopany.

Nazywasz mnie śmieciem bo uważam że nie należy rozpierdalać miasta na demonstracjach i napierdalać się kamieniami? Uważam że każdego chuja z tej demonstracji jak i ze wszystkich innych którzy robią rozpiździaj powinno się kopać do nieprzytomności za to że niszczą i za to że podnoszą rękę na godność tak ważnego święta. nie wiesz co ten gość robił 5 minut wcześniej więc nie pierdol smutów. Jakby policja tak działa za każdym razem to skończyły by się dresiarze z JP i tym podobne skurwysyństwo.

Nie jestem lewakiem nigdy nie deklarowałem przynależności do żadnej ze stron tylko wkurwiają mnie rewolucyjne pizdeczki które płaczą bo nie ma nic za darmo. Jeżeli ja sobie radze w tym kraju to każdy może i żadna rewolucja i pierdolenie głupot nie jest potrzebna tylko trzeba się wziąć do roboty a nie rzucać kamieniami. I wkurwia mnie to że na demonstracjach nie ma ludzi z poglądami tylko są pojeby ze wsi szukające zadymy.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-11-06, 18:02 6
Ponury Knur, wydrukuj swój post i gdzieś go przechowaj, za 10 lat lub nawet wcześniej, gdy to życie na kredyt się skończy (naszego państwa) zobaczysz, jakim idiotą byłeś pisząc takie brednie.

Wiem, że postępowe media przedstawiły marsz jako walki faszystów z policją, bo kilkudziesięciu idiotów zrobiło zadymę, ale jakoś zapomniały o tych dziesiątkach tysięcy, które szły przez miasto, na które, jak się patrzyło to aż rosło serce z dumy.

Cytat:

nie wiesz co ten gość robił 5 minut wcześniej więc nie pierdol smutów



A ty wiesz, tak? Nie? To czemu określasz tego kolesia "bydłem" "ścierwem" "pojebem", hipokryta...

Cytat:

Nazywasz mnie śmieciem bo uważam że nie należy rozpierdalać miasta na demonstracjach i napierdalać się kamieniami?



Nazywa cie śmieciem, bo jesteś idiotą, który jest już tak odmóżdżony, że pokornie się godzi, ba, nawet broni państwa, które zabiera mu większość zarobków, żeby oddać je leniom, czy kolegom posłów i radnych..
Zgłoś
Avatar
M................d 2012-11-06, 18:05 1
Spodziewałem się większego bicia piany, ale przynajmniej dwóch inteligentów udało się sprowokować do napinki. Not bad.
Zgłoś
Avatar
H................a 2012-11-06, 18:31 1
Wyluzujcie (byle nie zwieracze, bo się posracie). Dopóki nie ma solidnego monitoringu, koledzy policjanta i prokurator - będą za policjantem, to samo z rodziną pobitego. Wsadzanie wszystkich do jednego wora to typowa cecha lewicy, bo nie ma indywidualności. Nie uważam że wszyscy policjanci to bandyci, wszyscy księża to zboki, wszystkie 15 dają dupy. Robienie z małej grupy idiotów ogółu świadczy o tym, że społeczeństwo nie dojrzało. Brak zaufania do władz, do młodzieży, czy kleru - wszystko przez to, że w Polsce nie było dekomunizacji. Powstał kapitalistyczny zwierzyniec. Brakuje tylko, żeby ludzie gównem z własnych dup się obrzucali.
Zgłoś
Avatar
d................! 2012-11-06, 18:47 2
ten policjant, jak dziesiątki innych nieogarniętych, powinien stanąc przed sądem za nadużycie władzy, przemoc i napad, plus powinien zostać usunięty ze służby za nieumiejętność właściwej oceny sytuacji.

druga sprawa, nie rozumiem dlaczego jako napastnik i oskarżony, ma prawo zachowywać anonimowość.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie