18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Eurek 2013-10-20, 19:57
ale o co chodzi tak btw? ktoś może nakreślić ramy historyczne?
Zgłoś
Avatar
vodka100g 2013-10-20, 19:59 1
"pies nie ma kagańca"
Zgłoś
Avatar
dzarul 2013-10-20, 20:01 3
Eurek napisał/a:

ale o co chodzi tak btw? ktoś może nakreślić ramy historyczne?


Jeśli mnie pamieć nie myli, to było jakieś rok temu w Poznaniu. Żydowska z tym lewusem Żytnickim się na ten temat rozpisywali. Jak to biedni anarchiści "odzyskujący" pustostany (czytaj zajmujący cudze mienie), zostali zaatakowani przez policjantów z karabinami maszynowymi
Zgłoś
Avatar
R4d0 2013-10-20, 20:08
Gjestapo, gjestapo!
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-10-20, 20:32 5
Za sam wygląd, brudasa powinni od razu odstrzelić
Zgłoś
Avatar
klasz 2013-10-20, 20:56
Czasami szkoda że policja niema takich praw jak w usa i było by "wyrwałem chwasta"
Zgłoś
Avatar
fil9o 2013-10-20, 20:58 1
Poradzili sobie, poradzili i bardzo dobrze.
Wolę oglądać takie filmy niż te parodie gdzie 2 SM czy krawężników przez 10 min szarpie się z pijanem dziadkiem lub małolatem po kwasie.
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-10-20, 21:23 1
Juz wielokrotnie przekonałem sie ze jednak w policji pracuja w porzadku ludziei. A wczoraj jeszcze sie bardziej o tym przekonałem. Idziemy na imprezke smiechy piwo w rece a tu j*b policja, myslalem ze bedzie 100 zł, ale sie skoczyło sie na upomnieniu i na miłej konwersacji. A myslalem juz ze przekrocze 1000 zł mandatow
Zgłoś
Avatar
POW667 2013-10-20, 21:23 1
Przynajmniej policjanci nie speszyli się przed kamerą, ale broni automatycznej nie daje się byle gamonicowi ;]
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2013-10-20, 21:27 1
Cytat:

Przynajmniej policjanci nie speszyli się przed kamerą, ale broni automatycznej nie daje się byle gamonicowi ;]



to prawdopodobnie Wydział Realizacji / Wydział Zabezpieczenia Działań ... czy jak to się nazywa - więc raczej nie gamonie
Zgłoś
Avatar
B................i 2013-10-20, 21:33
To jak oni chcą żyć w świecie prawa jak każdą użytą silę przez policje krytykują?
Według nich policjant ma wydać tylko komendę a podejrzany może z tym zrobić co zechce?
Zgłoś
Avatar
Mati113 2013-10-20, 21:36 1
Jak mnie wkurwia ten najazd na policje, krzyczą "gestapo" "chwdp", a potem jak rower ukradną to "Panie władzo"
Zgłoś
Avatar
dzarul 2013-10-20, 21:52
JURIJ_77 napisał/a:



to prawdopodobnie Wydział Realizacji / Wydział Zabezpieczenia Działań ... czy jak to się nazywa - więc raczej nie gamonie


Tak to ten wydział i nie ma on ostatnio dobrej prasy, a to za sprawą Gazety Żydowskiej i TVn, więc wszystko w temacie. Swoi bronią swoich ....
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-10-20, 22:41
Ten policjant i tak był mega cierpliwy. Kto woła teraz, że policja to gestapo czy jacyś brutale to chyba nie słyszał z historii ojców i dziadków o milicji. Dawno by wszystkich spałowała blondynami, czyli długimi gumowymi białymi pałami. Te pałki miały to do siebie, że miały solidniejsze pierdolnięcie bo owijały się na ciele i cały impet ciosu padał na człowieka.
Zgłoś
Avatar
Bituminiorz 2013-10-20, 22:52
I kurwa dobrze zrobili lewusowi, na miejscu policjanta bym oddał kilka strzałów ostrzegawczych ewentualnie spałował za samo "GESTAPO"
Tak są i źli policjanci ale bez przesady.

(Uwaga poniżej historia z życia Bituminiorza)
Kiedyś za gimbusa miałem okres JP cwaniakowania ale teraz sam chcę wstąpić do wojska ( samo przeszkolenie NSR bo do zawodowego raczej szans nie mam bo jestem dosyć niski) i mam szacunek do policjantów głównie za cierpliwość bo sam nie wiem czy na ich miejscu bym nie użył środków przymusu bezpośredniego.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie