18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
osa79 2013-10-20, 16:03 1
zesrały się "prawusy" ?? bo o co chodzi ??
Zgłoś
Avatar
GoldRoger777 2013-10-20, 16:09 238
Policjant to policjant. Skoro gość nie słucha poleceń a popełnił wykroczenie, to ma prawo go obezwładnić i przywołać do porządku. Krzywdy mu nie zrobił. I jeszcze nigdy nie widziałem gościa, który "dusząc się" tak darł mordę.
Zgłoś
Avatar
Splifcior 2013-10-20, 16:10 156
- Nie szarp sie. Wykonuj moje polecenia.
- Bo co?

Chłopaczek jaki cwany a potem "ratunku"...
Zgłoś
Avatar
wasssuuup 2013-10-20, 16:24 106
I kolejni, którzy myślą, że jak nagrywają to cała ziemia będzie po ich stronie. I jeszcze to "gestapo"...o losie...
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-10-20, 16:24 93
Wyszczekane lewusy, w grupie i w pysku to są cwane, a jak przyjdzie co do czego, to ratunku i gestapo. Pierdolone odpadki.
Zgłoś
Avatar
dmnunited 2013-10-20, 16:26 17
i później taka pizda krzyczy "CHWDP, JP" - zwykła ciota i chuj mu w dupe.
Zgłoś
Avatar
Chleb razowy 2013-10-20, 16:37 6
Cytat:

Pan oczywiście może kręcić, jak najbardziej...


Jak się nauczyli po ostatnich wpadkach
Zgłoś
Avatar
Bila 2013-10-20, 17:07 14
Kiedyś było inaczej,lampa w ryj i jak miękki wafel to morda cichutko,a ci zadziorni na dołek na 48 lub 72 godziny.I te ich kanapki ze smalcem,a soli napierdolone jak na dobrej imprezie koksu.
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2013-10-20, 17:13 44
za stawianie jakiegokolwiek oporu przy aresztowaniu policjanci powinni mieć obowiązek przypierdolenia pałą raz a porządnie. Nie umie ćpun się zachować, to ktoś go musi wychować radykalnymi metodami, skoro podstawowe nie działają.
Zgłoś
Avatar
606 2013-10-20, 17:52 3
A to gestapowcy jebani, banda skurwysynów za MOJE pieniądze bije niewinnych obywateli. Taaaaak... państwo policyjne, chwdp, skandal, jebać system itp. Normalnie faszyści, prawicowa policja! Pewnie z ONRu.
Zgłoś
Avatar
Aldous 2013-10-20, 18:53 57
Najlepsze w tej całej sytuacji jest to, że lewacki brud tym filmikiem kręci sobie bat sam na siebie. Z niewyjaśnionych dotąd powodów w przekonaniu wielu ludzi jest, że jak wyjmą komórkę i zaczną filmować np. interwencję, to nagle wszyscy oszaleją, posrają się ze strachu i Bóg wie co jeszcze. A na filmie wyraźnie, jak na dłoni, widać kto tu odwala manianę - nie policja a lewak prowokujący policjantów, symulujący Bóg wie jakie męczarnie, jawnie odmawiający wykonywania poleceń policjanta w celu skłonienia go do użycia siły, oraz grupka wtórujących mu śmieci piłujących mordy że biją, że "gestapo". Szkoda tylko, że jak jeden z drugim w mordę wyłapie albo srajfona zapierdolą to lecą do tego "gestapo" żeby znaleźli, ukarali, łoboziu panie władzo. Hipokryci zasrani. Piwo dla gliniarzy, szkoda że w Polsce nie mamy takiego swojego OMON'u który robiłby porządek z takimi ludźmi.
Zgłoś
Avatar
rksrobert 2013-10-20, 19:46 1
Czyli co w takim razie do lewusów, którzy w jakikolwiek sposób chcieliby kogoś uspokoić bądź obezwładnić należy krzyczeć NKWD?
Zgłoś
Avatar
wormarder 2013-10-20, 19:47
ach ta brutalność policji
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2013-10-20, 19:49 3
606 napisał/a:

A to gestapowcy jebani, banda skurwysynów za MOJE pieniądze bije niewinnych obywateli. Taaaaak... państwo policyjne, chwdp, skandal, jebać system itp. Normalnie faszyści, prawicowa policja! Pewnie z ONRu.



Jakie twoje zryty berecie ??? Myślisz że oni nie płacą podatków ??? Płacą większe od ciebie ! Mam nadzieję ze cię ustalą i ci dojebią przy najbliższej okazji
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie