18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
firer 2017-07-06, 21:39 2
Myślicie, że ten Amerykaniec tak z marszu przejechał ten tor? Widać, że to jazda pod publikę i pewnie ze 2 miechy po 8 godz. dziennie katował ten tor. Polak z drogówki to raczej w jakimś konkursie/egzaminie uczestniczył i widział ten tor po raz pierwszy w życiu.
Zgłoś
Avatar
razak 2017-07-06, 21:40 1
polece klasykiem : jbac policje

edit: maszyna gwizda, operator pizda
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-07-06, 21:43
O ja pierdolę. Z podpieraniem się nóżką to każdy debil da radę.
Zgłoś
Avatar
zonk 2017-07-06, 21:44
Sami byście nie dali rady tak pojechać więc morda.

A teraz na poważnie, jak kurwa można tak się zbłaźnić? Nosz kurwa zatrzymywać i lepić mandaty to potrafią, a na motorku jak pizdy jeżdżą.
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2017-07-06, 22:11
a USA to słychać , że ma moc , a nie jak nasz komarek
Zgłoś
Avatar
JezTuptajacyNoca 2017-07-06, 22:18 5
1) Dlaczego oceniacie wszystkich policjantów przez wyczyny jednego policjanta? Ja dzisiaj miałem nieprzyjemność rozmawiać z pewnym jebanym burakiem. Czy to sprawia, że Wy nagle jesteście jebanymi burakami?
2) Wrzucajcie filmiki jak wskakujecie na to cacko i rozkurwiacie ten tor. Jakie są okoliczności tego zdarzenia? Może policjant pierwszy raz na motorze był i się po prostu uczył? Jak Wam ojciec, wujek, dziadek, czy ki chuj pozwolili poldka czy tam malucha poprowadzić za gówniarza, to pewnie śmigaliście jak Kubica?
Zgłoś
Avatar
kampton 2017-07-06, 22:25
Lee Oskar-Low rider
Zgłoś
Avatar
marcin527 2017-07-06, 22:36
W GTA nie takie rzeczy się odpierdalało na tym motorze
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-07-06, 23:56 1
Na szczęście lepiej posługują się taserami i klękają na dźwięk dzwonków.
Zgłoś
Avatar
mit2 2017-07-07, 1:02 11
Loaloa napisał/a:

Na szczęście lepiej posługują się taserami i klękają na dźwięk dzwonków.


Ty klękasz na dźwięk rozporka
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2017-07-07, 21:03
Kurwy, to z dni otwartych, "policjanci" z stażem kilkumiesięcznym, albo kilkutygodniowym.
Hasło "kto umie jeździć na motorze", "ja", " to będziesz jeździł".
Więc ja was plx kozacy... Niestety, taka organizacja, trochę jak wojsko. Trzeba zrobić pokaz, to się robi i huj.

Kurwy, to z dni otwartych, "policjanci" z stażem kilkumiesięcznym, albo kilkutygodniowym.
Hasło "kto umie jeździć na motorze", "ja", " to będziesz jeździł".
Więc ja was plx kozacy... Niestety, taka organizacja, trochę jak wojsko. Trzeba zrobić pokaz, to się robi i huj.
Zgłoś