18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
IPeIPe 2013-11-18, 21:36
@wrobel242424
Ja nie uczłowieczam zwierząt i nie zacieram granicy pomiędzy człowiekiem i zwierzęciem bo takowej nie ma. Sarna, koń, człowiek czy jeszcze inny chuj też jest zwierzęciem czy Ci się to podoba czy nie.
To, że uważasz się za lepszego od zwierząt w pojęciu Wszechświata czy Ziemi jest śmiechu warte. Twoim głównym celem dla którego stąpasz po tej planecie jest zachowanie ciągłości życia. Cel identyczny jak każdego innego stworzenia.
Podsumuję to tak: każda żywa istota ma takie samo prawo żyć na tej pojebanej planecie jak Ty, ba powiem więcej, bez tego pełzającego, latającego czy pływającego kurestwa nie będziesz mógł żyć również Ty.
Zgłoś
Avatar
k0zi 2013-11-18, 21:52
@IPeIPe
Jeżeli uważasz, że nie ma różnicy pomiędzy człowiekiem z zwierzęciem to pokaż mi sarnę, która zbudowała samochód. Albo kota, który pisze wiersze. Jest olbrzymia różnica. I nie, naszym jedynym celem nie jest tylko zachowanie ciągłości życia, ale także poznawanie świata i zasad nim rządzących. Jesteśmy istotami myślącymi. Zwierzęta posługują się jedynie instynktem wypracowanym przez lata ewolucji. Nie można ich zrównać z człowiekiem.

Ale jeżeli chcesz to będziemy ciebie i tobie podobnych traktować jak zwierzęta.
IPeIPe, do nogi! Nie dobry IPe. Napaskudziłeś!
Zgłoś
Avatar
jasiek.kulaga 2013-11-18, 22:25
haha, a jakby w tym komentarzu pisało, że sarenka ma zatwardzenie to pewnie jeden z drugim tak samo ślepo by w to wierzył, nie biorąc pod uwagę obserwacji. Palnij się w łeb jeden z drugim i zacznij myśleć trochę trzeźwiej niż "bo w komentarzu jest napisane..." a jak w komentarzu jest napisane, że gówno smakuje jak truskawka to też zjesz??!!!
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2013-11-18, 23:12
@IPeIPe
Skoro nie ma różnicy to w razie pożaru niech strażacy ratują Twojego kota a nie Ciebie. W końcu każda istota ma takie samo prawo do życia.
Zgłoś
Avatar
Avalanger 2013-11-18, 23:39
@Leitho - spierdalaj z takimi tekstami. Jak mnie irytują tacy ludzie, którzy myslą, ze prócz ich ukochanego angielskiego, żaden inny język na świecie już nie istnieje. No rozumiem, że ogarnięcie faktu, że niektórzy uczyli się niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, jap. czy innego hiszpańskiego niektórych zdecydowanie przerasta.
Ja sam - jak wielu w małych miasteczkach - zostałem ukarany niemieckim, niestety - nawet przepisać na angielską maturę się nie dało, mniejsza - choć mam szwabski w dupie, język wroga trochę trzeba znać, tak więc pozdawałem i od studiów cisnę anglika. Teksty na poziomie podstawowym ogarnę, składnię może na poziomie kreskówek z CN, ale słownictwa ciągle brakuje.

I wkurwia mnie, gdy co drugi idiota, którego polski system edukacji uraczył lekcjami anglika szpanuje swoją 'elokfencją' i rzuca tekstu "angielski na poziomie tostera" ; "To Ty TEGO nie zrozumiałeś/aś?!"; "było czytać ze zrozumieniem".

No kurwa, póki co, barany skończone jestem w Polsce, w polskim internecie od 2001 z przerwami, ale tylu takich niedowartościowanych chujków jak tutaj, jeszcze jak żyję, to nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
miedzianek 2013-11-19, 1:35
Bo to byl maly terrorysta!
Zgłoś
Avatar
Pyro25 2013-11-19, 7:22
wrobel242424 napisał/a:

Jeden ominie a drugi nie zauważy i tragedia gotowa.



Trzeba być ślepym albo najebanym żeby nie zauważyć sarny
Zgłoś
Avatar
Krak 2013-11-19, 9:00
Zizi857 napisał/a:

też by polazło swoją drogą.


Ta, a jakby monita pocinał i przypierdolił w zwierza to potem byłoby larum, że nie zlikwidowali zagrożenia skutecznie.
Niestety czasem zwierz jest szkodnikiem, ile to razy z wujkiem co las se produkuje o wyrozumiałość prosiłem.
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2013-11-19, 17:42
No tak, by była taka niebezpieczna...
Zgłoś
Avatar
IPeIPe 2013-11-19, 19:12
@k0zi
Natura ma głęboko wyjebane na Twoje poznawanie świata. Twoim jedynym celem wg praw biologii jest przekazanie materiału genetycznego i na tym Twoja rola się kończy, możesz iść do piachu. Fakt, że ludzie nadają swojemu istnieniu jakieś wyższe cele jest co najmniej śmieszne. Każde zwierze ma jakiś określony cel jaki pełni na tej planecie. Niestety ludzie są rak dla tej planety. Żadnego pożytku jedynie szkody. Zwierzęta w przeciwieństwie do nas nie niszczą Ziemi i gdyby nie ludzie żyłyby sobie spokojnie do zarania dziejów. Dzięki takim tęgim umysłom jak Ty, które mają za cel "poznawanie świata" czytaj plenią się jak szczury i niszą środowisko naturalne jak żadne inne stworzenie, nasze dni są policzone. O czym jeszcze za swojego krótkiego żywota raczysz się dowiedzieć. I czytać ze zrozumieniem proszę bo mam wrażenie, że prowadzę dywagacje z gimbazą. Nigdzie nie stwierdziłem, że ludzie są na tym samym poziomie umysłowym co inne zwierzęta. Stwierdzam, że z biologicznego punktu widzenia również jesteśmy niczym więcej jak zwierzętami.
Zgłoś