18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
Kriski 2022-01-10, 17:00 4
Mógł choć jednego skutecznie trafić.
Zgłoś
Avatar
Babababazpl 2022-01-10, 17:07 5
up
Nie wiesz czy nie trafił. Adrenalina robi swoje i jeden z drugim wesołek mogli się wykrwawić po kilku minutach, obrażenia wewnętrzne i te sprawy... Poza tym zwróć uwagę jaką ten stróż prawa ma koordynację i jak dobrze jest wyszkolony - od razu po oddaniu strzałów otworzył drzwi za sobą i od swojej prawej, po czym ukrył się przed ewentualną odpowiedzią bandziorów.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2022-01-10, 17:17
Babababazpl napisał/a:



Zwróciłem na to uwagę, ale chciało by się takie coś zobaczyć jak wczoraj Pinkyman wrzucił - sadistic.pl/dindu-zarobil-kulke-vt552643.htm6133820
także agresorowi adrenaliny nie brakowało.
Zgłoś
Avatar
korowiow777 2022-01-10, 18:45 2
Sprzedawcy złapali się za ręce w akcie jakby żegnania się z życiem lub szukania wzajemnego wsparcia. Wzruszyło mnie to szczerze.
Zgłoś
Avatar
Zbygnieff 2022-01-11, 0:36
Babababazpl napisał/a:

up
Nie wiesz czy nie trafił. Adrenalina robi swoje i jeden z drugim wesołek mogli się wykrwawić po kilku minutach, obrażenia wewnętrzne i te sprawy... Poza tym zwróć uwagę jaką ten stróż prawa ma koordynację i jak dobrze jest wyszkolony - od razu po oddaniu strzałów otworzył drzwi za sobą i od swojej prawej, po czym ukrył się przed ewentualną odpowiedzią bandziorów.



Zesrany, a nie wyszkolony. Widać chuj się znasz na strzelectwie.
Zgłoś
Avatar
lesku73 2022-01-11, 1:28
Dwa pizdki z bronią to kozaki, obaj max ważą ok. 95 kg, suchoklatesy jebane
Zgłoś
Avatar
offduty 2022-01-11, 3:15
lesku73 napisał/a:

Dwa pizdki z bronią to kozaki, obaj max ważą ok. 95 kg, suchoklatesy jebane



Mając broń w łapie, kluczową sprawą jest waga agresora.... Nosz kurwa, brawo za logiki brak...
Zgłoś