18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
Avatar
KrisCFC 2016-04-11, 15:43 1
Kamil1988 napisał/a:

Pamiętacie temat z Panami wojoskowymi



Pytasz czy oznajmiasz?
Zgłoś
Avatar
bli3 2016-04-11, 15:46 3
Teraz w Polsce spokojnie 70 procent młodych psów
to pociotki starej gwardii (tak zwane "plecaki"), często bez wiedzy, umiejętności, predyspozycji, czy nawet kondycji fizycznej.
Za pare lat będziemy oglądać
takie filmiki z naszymi, rodzimymi "strażnikami teksasu" w akcji.
Zgłoś
Avatar
Matush5 2016-04-11, 16:22 3
@Up nie trzeba wcale długo czekać. Pisałem już na ten temat pod innym video, u nas w Policji ostatnio większość z nich jest młodsza niż ja, a mam 23 lata. WSZYSCY podkreślam WSZYSCY mają na głowach te dziwne fryzury ala pędzel.

Ja rozumiem, każdy chce ładne wyglądać, podobać się. Ale kurwa no ich zawód raczej wymaga tego by wyglądać jak człowiek a taka moda jest conajmniej śmieszna, ale od tego wszystkiego śmieszniejsze jest to kiedy widzisz takiego lalusia w radiowozie, którzy zamiast patrolować ulicę czeszę swój pędzel i przygląda się w lusterku. Do czego zmierzam ? Za gówniarza pamiętam policjantów w moich rejonach. Zwykle wysocy, dobrze zbudowani poważni goście. Za sam ich wygląd człowiek czuł respekt. A teraz ? wyglądają jak banda przebierańców. Jedni są grubi, inni są strasznie chudzi jak hermańce, każdy ma pędzel na głowie, głosy kastratów. Nie mam nic do tego, i z nikogo nie chce się naśmiewać. Ale kiedy wieczorem idę do sklepu nocnego, gdzie zwykle jest okupowany przez żuli, czasami ktoś ich wezwie na interwencje to żule się z ich śmieją nie czują tego respektu. O kondycji to już chyba zapomniano w tej instytucji. Nie mówię, że każdy ma wyglądać jak kulturysta, ale kiedy widzisz na własne oczy, że dwóch nie wiem ? 19, 20 letnich "Policjantów" elegancików nie ma siły by założyć kajdanki dla żula, menela osoby która śpi na ulicach ma nie wiem 60 lat i słaby organizm, a szarpie obu jak by byli kukłami. No to kurde, coś jest nie tak chyba co ?
Zgłoś
Avatar
walker3d 2016-04-12, 9:09
można by godzinami oglądać ...
Zgłoś
Avatar
soklov 2016-04-13, 12:54
może mi ktoś podać tytuł piosenki co zaczyna się od 0:14
Zgłoś
Avatar
NaSiRpl 2016-04-13, 14:09 2
@UP

0:00 - Bob Marley - Bad boys
0:12 - Jerry Reed - East Bound and Down
1:01 - Green Day - I Fought The Law
1:37 - JAY-Z - 99 Problems
1:58 - The Icarus Line - White Devil
2:08 - System Of A Down - Deer Dance
2:25 - N.W.A. - Fuck Tha Police
2:42 - Chamillionaire - Ridin' Dirty
3:07 - Dead Kennedys - Police Truck
3:22 - The Vandals - Anarchy Burger
Zgłoś
Avatar
sorra18 2016-04-13, 17:01
To juz wiecie ze kulka w klate jest dla spowolnienia nygusow.
Zgłoś
Avatar
isin 2016-04-13, 19:07
Niech więcej pączków wpierdalają
Zgłoś