18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
CzarnyAdolf 2023-03-17, 16:33 3
Wyjebali w powietrze komendę policji za pomocą nielegalnej broni. Nikt nie poniósł konsekwencji.
Czy w pisowskim chlewie, burdelu, wychodku i szambie zwanym p0lską ktoś beknie za uszkodzenie własności publicznej w postaci radiowozu?
Oczywiście, że nie.
Zgłoś
Avatar
postpost 2023-03-17, 16:41
VeIture napisał/a:

jak kilka lat temu składałem podanie to powiedziano mi, że mam za wysokie kwalifikacje. Może teraz będę wystarczająco chujowy bez jednej nogi i będąc zjebem psychicznym.

daj im namiar na swoje konto. Przejrzą, poznają z kim mają doczynienia, i dostaniesz sie na bank.
Zgłoś
Avatar
Zpider 2023-03-17, 16:41
Glina to pies, jebana wesz.
Zgłoś
Avatar
Wonsaty_Wonsacz 2023-03-17, 16:46 3
adl123 napisał/a:

Nawet sobie nie zdajecie sprawy jakich debili teraz przyjmują do policji. Mają mnóstwo wakatów i biorą wszystkich jak leci bez żadnych testów czy to fizycznych, czy psychologicznych.



U mnie w typowo popegeerowskiej gminie od kilku lat widać zmianę kierunku wszelkich dzbanów z emigracji do Holandii lub dużej jednostki logistycznej, która jest w mieście powiatowym właśnie na policję. W wojsku te głąby po prostu zostawały wiecznymi starszymi szeregowymi i nikomu nie zawadzali siedząc za płotem. W policji będziemy się z nimi musieli użerać następne 20 - 25 lat.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-03-17, 17:04 2
VeIture napisał/a:

jak kilka lat temu składałem podanie to powiedziano mi, że mam za wysokie kwalifikacje.



Nie chcieli cię urazić, ale powodem było to, że jesteś rudy
Zgłoś
Avatar
danielusx25 2023-03-17, 17:06 1
i teraz wyobrazcie sobie jest noc niema ruchu zero aut oni jada i np jedzie tyiko jedno auto za nimi i np gość nie maił by kamerki to po kolizji pewnie szybko by wysiedli i zatrzymali auto i by zgonili na jakiegoś typa przypadkowego że to przez jego wjechali w baruery bo nie chciał się zatrzymać do kontroli hahah
Zgłoś
Avatar
smc 2023-03-17, 17:21 1
Nie masz ambicji, wstąp do policji

Tak mówimy u nas na KMP
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2023-03-17, 17:41
... i policjantów rozbolały szyje...
Zgłoś
Avatar
Buddaa09 2023-03-17, 17:44 6
Polska policja to dno. Nic dziwnego, że to najmniej szanowana formacja mundurowa w Polsce. Nikt normalny nie chce być policjantem to przyjmują debili, z resztą wystarczy popatrzeć na afery policyjne w całym Ukropolin, a jest ich dość sporo.
Zgłoś
Avatar
Piotrekzdupy 2023-03-17, 19:44
Buddaa09 napisał/a:

Polska policja to dno. Nic dziwnego, że to najmniej szanowana formacja mundurowa w Polsce. Nikt normalny nie chce być policjantem to przyjmują debili, z resztą wystarczy popatrzeć na afery policyjne w całym Ukropolin, a jest ich dość sporo.



Dno to jest twoja matka
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-03-17, 21:38 2
„Policjant też człowiek?”

Odważna teza...
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2023-03-18, 8:03
Zgłoś
Avatar
SantaMaria 2023-03-18, 8:52
Piotrekzdupy napisał/a:

Dno to jest twoja matka



uuuu policjancika dupka zapiekła XD
Zgłoś
Avatar
Kubaeinstein 2023-03-18, 9:20
adl123 napisał/a:

Mają mnóstwo wakatów i biorą wszystkich jak leci bez żadnych testów czy to fizycznych, czy psychologicznych.



Co ty pierdolisz?? Składałeś kiedys kwity do policji? Wiesz, jak wygląda rekrutacja i jakie są etapy, czy tylko pierdolisz pod publiczkę? Byłeś na szkole? Bo ja byłem w policji i choć faktycznie trąci patologią, to jednak chciałbym, żeby każda firma w tym kraju była tak zorganizowana.
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2023-03-19, 5:34
Piotrekzdupy napisał/a:

Dno to jest twoja matka



panie dzielnicowy proszę wyłączyć sadola i zająć się swoją żonką-familią. Chyba nie chcesz, stracić rodzinki? Proszę tu nie węszyć. Nie do widzenia
Zgłoś