18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Siadło - teraz popularne
Avatar
slawek1973 2012-04-04, 13:52
Ten bydlak zabił dziecko.
Mam 12-letniego syna (fakt że duży jest z niego koleś: 177 cm wzrostu i 85 kg wagi) ale to nadal małe dziecko, przynajmniej mentalnie.
A ten popapraniec nawet wyrzutów sumienia nie ma. I taki szmaciarz ma się resocjlizować? Toż za taką gadkę należy mu się dożywocie, bo zwyczajnie jest niebezpieczny dla innych.
Zgłoś
Avatar
yarpen0zigrin 2012-04-04, 14:01
Wielka mi tam tragedia 13-letniego kibola,
jak był na tyle głupi żeby z całą bandą chuliganów spacerować to dostał za swoje.
Tylko policjanta szkoda zrobił co mu kazali a prokurator z sędzią wyruchali go w dupsko jak dziwkę.
Jak dla mnie to powinni wszystkich kiboli wagonami za Ural wywozić.
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-04-04, 14:04
ksio napisał/a:

niech go tam zruchają i zatłuką na śmierć za tego 13latka

trzeba było isc do normalnej pracy to by sie nie musiał użerać z kibolami


Jebnij się w łeb zanim cokolwiek więcej napiszesz.
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-04-04, 14:36
filozofy pierdolone
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-04-04, 15:16
Ten zezowaty pierdoli strasznie. Gówniarz 13 lat zachowywał się jak chuligan, zginął i ma to za złe temu policjantowi. A on zabił kogoś niewinnego i spoko ma być...
Zgłoś
Avatar
peersil 2012-04-04, 16:01
Łysy rozumisz najbardziej ogarnięty z całej ekipy, i dobrze gada (w miarę inteligentnie - jak na skazańca)
Zgłoś
Avatar
Polejminatychmiast 2012-04-04, 16:36
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
kanapkazesrem 2012-04-04, 20:54 2
1. Nie mylcie pojęcia PSEUDOkibic a KIBIC.

2. Policjant był kozłem ofiarnym bo ktoś winny musiał się znaleźć inaczej środowisko PSEUDOkibiców by nie ucichło

3. Wyraźnie powiedział, że napieprzała się banda kibiców, a nie przechodziła spokojnie na czerwonym

4. Coś tu śmierdzi skoro mówił, że sam wpadł w tą bande kibiców bez pomocy innych policjantów

5. Łysy ma dobrą banie i powinien częściej lać w pizde tego z ogniem krzyżowym zamiast wzroku

6. Ja bym ich nie rozdzielał
Zgłoś
Avatar
cykor21 2012-04-04, 21:26 1
Film stary już, ale widzę, że wciąż wywołuje emocje. W tej celi tak naprawdę to jedni drugich warci, łysy i zezowaty to IQ mają blisko debilizmu, były policjant niewiele lepszy, ale różnica jest taka, że on zajmował się uczciwą pracą.

Tym wszysktim, którzy wyzywają byłego poicjanta od ubeków, zomo, itd. to polecam pracę w policji w prewencji, zwłaszcza napierdalankę z "rodakami" gdzie ryzykuje się kalectwo za 1200 zł, bo kiedyś dosłownie tyle płacono.
Zgłoś
Avatar
makasa20 2012-04-04, 23:55
Policjant skazany, siedzi z takim mungołami. Kurwa co za kraj. Jakieś pogawędki w celi, do roboty a nie siedzieć i opierdalać się za nasze pieniądze.
Zgłoś
Avatar
Dzoshu 2012-04-05, 2:25
ropa18 napisał/a:

@Dzoshu Weź ty sie krertynie przeczytaj. Ja piedole co za idiota... Internet: świat intelektualistów w morde jebanych. Medal za babójstwo 13to latka? Medale rozdają jak chcesz, musisz tylko skoczyć z 4 piętra na banie chyba, że u ciebie w 'dzierewni' nie ma tak wysokich budynków. to utop się w pobliskim osranym przez krowy stawie... Medal gwarantowany



24 lata, jakieś wieśniackie dicho na avatarze, i jp na 100% - policja prowokuje kiboli. Nawet brakuje mi słów jak bardzo żałosny jesteś - ciesz się z warna frustracie

Powinni zajebać nie tylko tego marnego 13 letniego podludzia pseudo-kibola ale całą bandę niedojebanych ćwoków z którymi szedł. Odleje się na jego grób jak będę w pobliżu. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
harry_callahan 2012-04-05, 14:44
Ciebie cwelu powinni zajebać. Sprawa była oczywista, typ poszedł siedzieć. Ten pseudo dokument to zwykła propagandówka. Zestawili tego psa z jakimś półgłówkiem który nie potrafi zdania poprawnie złożyć i drugim trochę mniej przyjebanym (ale też debilem), który go bronił. Ktoś tu się odnosi do tego, co ta kurwa mówi, że niby ich zaatakowali itp. A co ma mówić? Że zajebał tego dzieciaka bez większego powodu? Został skazany i poszedł siedzieć. To były czasy najgorszej chuliganki, więc jak ktoś twierdzi, że lobby kibolskie coś wymusiło na sądach to jest zwykłym debilem. Na rękę było wykazać im, że pies był niewinny. Dowody jednak wskazywały na co innego. Radzę trochę poczytać o całej sprawie a potem się wypowiadać, bo potem takie pizdy jak dzoshu piszą bzdury opierając się na tym pseudo-dokumentalnym bełkocie, mającym gloryfikować byłego zomowca.
Zgłoś
Avatar
Dzoshu 2012-04-05, 23:35
harry_callahan napisał/a:

Ciebie cwelu powinni zajebać. Sprawa była oczywista, typ poszedł siedzieć. Ten pseudo dokument to zwykła propagandówka. Zestawili tego psa z jakimś półgłówkiem który nie potrafi zdania poprawnie złożyć i drugim trochę mniej przyjebanym (ale też debilem), który go bronił. Ktoś tu się odnosi do tego, co ta kurwa mówi, że niby ich zaatakowali itp. A co ma mówić? Że zajebał tego dzieciaka bez większego powodu? Został skazany i poszedł siedzieć. To były czasy najgorszej chuliganki, więc jak ktoś twierdzi, że lobby kibolskie coś wymusiło na sądach to jest zwykłym debilem. Na rękę było wykazać im, że pies był niewinny. Dowody jednak wskazywały na co innego. Radzę trochę poczytać o całej sprawie a potem się wypowiadać, bo potem takie pizdy jak dzoshu piszą bzdury opierając się na tym pseudo-dokumentalnym bełkocie, mającym gloryfikować byłego zomowca.



Specjalnie rzuciles posta z innego konta zeby warna nie dostac ? Uhuhuh - pluj sie dalej Tekst o zomowcu dal mi do myslenia ze zapewne nalezysz do wyznawcow sekty PiS czyli nastepny punkt przemawiajacy za tym ze nie jestes wart nic Kurwa jeszcze tylko brakuje zebys byl katolikiem ze slaska - to by byla juz zbieranina wszystkich cech ktore przekreslaja twoje szanse osiagniecia jakiegokolwiek normalnego stanu postrzegania rzeczywistosci.

Z tego co piszecie mozna wywnioskowac wlasnie ze wszyscy 'fani' tego pedalskiego sportu to tacy troglodyci jak ten z filmiku. Jesli ten 13 latek szedl z banda jakichs kiboli po meczu to tez wyroslby na takie scierwo. Dobrze ze go zabili, jednego mniej.

Zgłoś
Avatar
daf098 2013-01-08, 18:16
Kelt napisał/a:

w dupie byłeś i gówno widziałeś. W porównaniu z tym co było np. w latach 90-tych dzisiaj na stadionach jest Wersal. No ale stereotyp się przyjął to niech jeszcze kilku napinaczy napisze że kibice to bezmózgi, debile, bydło. Ulżyjcie sobie bo tylko tyle możecie zrobić.

A sam pies który 14-latka zabił powinien pod ścianę trafić, zomowiec pierdolony.



mózg rozjebany! rzecz się działa w 98' a Ty twierdzisz że w latach 90-tych było gorzej. WTF?
potwierdziłeś stereotyp
dzieciak miał 13 lat
Zgłoś
Avatar
OgarStaryx2 2013-01-09, 13:50
za bigos za bigos
siedzi chlop za bigos
Zgłoś