18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
rockface123 2012-04-29, 11:24
fail ale mu musieli potem napierdolić ma ktoś dalszą część filmu jest tam tylu ludzie że kurwa nie wierze że to jeden film z tego strajku czy chuj wie czego ;]
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-04-29, 11:25 6
Wpierdolił się w nich jak jastrząb w kury
Zgłoś
Avatar
k................o 2012-04-29, 11:35
też chciałbym zobaczyć jak go katują mam nadzieje, że zabili psa na miejscu jak należy
Zgłoś
Avatar
kalwi89 2012-04-29, 11:59
Biegną na miejsce wypadku w nadziei na jakieś fanty do zajebania
Zgłoś
Avatar
GhostScarface 2012-04-29, 11:59
tam był parking dla inwalidow.
Zgłoś
Avatar
J................D 2012-04-29, 12:05 26
no patologia.... paatooolooogiaaa najpierw rzucaja wszystkim co maja w samochod rowniez w szybe przednia a potem lament ze koles za kolkiem prawdopodobnie ratujac twarz przed odlamkami szkla czy penis wie czym skreca a ze stali tam ludzie ... po chuj manifestowali ...
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-04-29, 14:22 8
GTA motherfucker


P.S cos mi sie wydaje,z to nie byl policjant.
Zgłoś
Avatar
Skillozor 2012-04-29, 16:25
sadzę że będzie solidny wpierdol
Zgłoś
Avatar
lotnik_1 2012-04-29, 17:06 9
ksio napisał/a:

też chciałbym zobaczyć jak go katują mam nadzieje, że zabili psa na miejscu jak należy



A jak Ci portfel murzyni zajebią na centralnym to co robisz najpierw? 997?
Posłuchaj mnie uważnie gimbusie zasrany bo nie będę powtarzał. Pies to ciężko pracujący człowiek, który pilnuje żeby nikt Ci matki albo siostry nie zgwałcił, albo jak już to zrobią to znajduje to ścierwo. Państwo Polskie płaci im huyowy pieniądz za to co odwalają, za to jaki huyowy szacunek społeczeństwa mają.
Dosyć mam takich JP na pokaz. Policjanci nie są źli, identyczni ludzie jak ja. Ty masz jedna połówkę musku mniej.
I pamiętaj: Błędy się wszystkim zdarzają. Policja nie stanowi prawa tylko je egzekwuje.
A teraz poskarż się mamusi.
Zgłoś
Avatar
glodnymaciek 2012-04-29, 17:46
A 2 0:47 słychać strzały. Seriously
Zgłoś
Avatar
k................o 2012-04-29, 18:12 1
@ lotnik_1

Murzyn nie zajebie mi portfela bo nie jestem taką cipką jak ty co oddaje wszystko a później dzwoni po organy ścigania. Pies to nie ciężko pracujący człowiek tylko opierdalające się ścierwo żerujące na pieniądzach podatnika, a skoro mówisz, że to taki sam człowiek jak ty to wychodzi na to, że również jesteś takim ścierwem... Może pracujesz w urzędzie, może jako strażnik wiejski bo do policji byłeś zbyt ułomny chociaż wiadomo że tam wystarczy IQ kurzego jajka... Chociaż patrząc po poziomie twojej ortografii to stwierdzam, że zanim znajdziesz sobie prace godną takiego ułoma to jeszcze przed tobą dwie klasy gimnazjum i trzy zawodówki. Z resztą jebie mnie to... A jeśli jakimś cudem dostaniesz się kiedyś do psiarni to mam nadzieję, że jacyś gangsterzy zajebią ciebie i twoją rodzinę żeby się syf nie rozmnażał.
Zgłoś
Avatar
SadystycznyPl 2012-04-29, 19:20
Się kurwa nie dziwie że wjechał w ludzi po takim ostrzale z kamieni lub czegoś tam prawie każdy w takiej sytuacji skręcił bym tam gdzie nie powinien Policjant wjechał w protestujących hmmm mi to nie wyglądało na samochód policyjny no chyba że nie oznakowany biedny kierowca mam nadzieje że nic mu nie zrobili
Zgłoś
Avatar
xon123x 2012-04-29, 19:50
Już gościa nie ma. Zaraz pewnie będzie filmik na HARD-zie z nim w roli głównej . . .
Zgłoś
Avatar
U................m 2012-04-29, 19:54
Szkoda, że to nie zdarzyło sie w Polsce kiedy protestowali zwolennicy RM.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie