18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
C................n 2015-03-28, 19:54
Może i tak, nie oglądałem całego tylko akurat przewinąłem na ten moment jak mówił coś tam o strażakach i pogotowiu.
Zgłoś
Avatar
Songo Master 2015-03-28, 20:17
Comedian napisał/a:

Może i tak, nie oglądałem całego tylko akurat przewinąłem na ten moment jak mówił coś tam o strażakach i pogotowiu.



To na huj w ogóle się udzielasz jak nie siedzisz w temacie?
Nie nauczyli Ciebie że jak się na czymś nie znasz albo nie wiesz o co chodzi to albo słuchasz albo czytasz. Nie musisz wpierdalać swoje 3 grosze, bo później powstaje gówno burza. Chyba że jesteś jakimś trollem lub pracujesz dla dziwnych ludzi którzy sieją propagandę na stronach, bo takich jest już wielu.
Zgłoś
Avatar
K................n 2015-03-28, 20:18
Nie rozumiem kurwa ludzi. Z jednej strony nie pasuje im to, że policjanci robią innym krzywdę, a z drugiej jak już się znajdzie jakiś porządny policjant, który mówi jak je i chce coś zmienić to kurwa też coś nie pasuje. No żebym z takim rozmawiał to zajebałbym tępemu młotowi po mordzie za bycie pizdą o niskim ilorazie inteligencji.
Zgłoś
Avatar
C................n 2015-03-28, 20:56 1
Songo Master, zamknij morde internetowy napinaczu
Zgłoś
Avatar
fryc88 2015-03-28, 21:07
Przypomina mi się zaaz film Psy i rola Cezarego Pazury...
Zgłoś
Avatar
-Olej- 2015-03-28, 22:17
Pracę znajdzie na pewno. Czy zbyt głośne odejście jest próbą wybicia się? Nie będę wyrokował poczekamy zobaczymy.

Zrobiło mi się trochę szkoda, może do tych ludzi trzeba podchodzić z dowodem i pytać czy można jakoś pomóc w trudnej służbie "P"aństwu, Narodowi.

Podsumowując: Oklaski na stojąco za to co zobaczyłem. Co dalej zobaczymy.
Zgłoś
Avatar
Cavaleria 2015-03-28, 22:24 1
Nie no wszystko fajnie... Szkoda tylko, że wszyscy patrzą na Policję przez pryzmat trepów z prewencji, albo drogówki. Chłop połaził po mieście 3 lata i mu się nie podoba... Z tego co wiem ten wydział konwojowy to też zapracowany, jedziesz z punktu A do punktu B przewieść jakiegoś klienta. Fakt faktem, statystyka zabiję Policję ale chłop to pewnie zawiedziony że po trzech latach łazi z buta i bąki zbija...
Zgłoś
Avatar
Paprotek 2015-03-28, 23:36 2
Facet który ma odwagę się postawić i skrytykować chory system w który go wplątano, warto go posłuchać, warto zastanowić się nad tym co mówi. Facet powinien mieć 2k piw przynajmniej, ale niestety, dziś na głównej rządzi ciotowaty burak z nosem w dupie kolegi i bawół z poszarpaną torbą.
Zgłoś
Avatar
kapitanstefan 2015-03-29, 1:17 1
ASAKKU napisał/a:

Czy wy kurwa jesteście serio tak tępi???? Gość mówi, że ma już uprawnienia emerytalne, czyli 15 clat służby


"Czy ty kurwa serio jesteś taki tępy?" czy może oglądaliśmy inne filmiki. Przecież koleś mówi, że ma ponad 11 lat do emerytury, czyli ma 3 lata służby z kawałkiem za sobą (o tym też mówił). Mówi, że ma prawo do emerytury po 15 latach, a nie po 25 + ukończone 55 lat jak ci co się przyjęli po zmianie przepisów emerytalnych.

Ja pierdole, tępak wyzywa ludzi od tępaków. świat się kończy.
Zgłoś
Avatar
lufnik1946 2015-03-29, 10:23
System pracy policji wynika z budżetu państwa. Po prostu nie ma odpowiednich finansów aby policja mogła działać w sposób jaki przedstawia ten młody policjant. Obecnie policja musi zdzierać z obywateli gdzie tylko się da i za co tylko się da bo inaczej nie byłoby na premie dla komendantów, rzeczników itd.
Zgłoś
Avatar
HalfGod 2015-03-29, 10:26
POczątki rewolucji w Polsce?
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-03-29, 11:43 1
@Cavaleria
W dochodzeniówce też jest masa pojebów którzy wrabiają niewinnych ludzi na podstawie swojej słynnej intuicji.
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2015-03-29, 16:44
kapitanstefan napisał/a:


"Czy ty kurwa serio jesteś taki tępy?" czy może oglądaliśmy inne filmiki. Przecież koleś mówi, że ma ponad 11 lat do emerytury, czyli ma 3 lata służby z kawałkiem za sobą (o tym też mówił). Mówi, że ma prawo do emerytury po 15 latach, a nie po 25 + ukończone 55 lat jak ci co się przyjęli po zmianie przepisów emerytalnych.

Ja pierdole, tępak wyzywa ludzi od tępaków. świat się kończy.


11 lat do pełnej kurwa emerytury a to nie jest 15 lat do chuja!!!
Zgłoś
Avatar
kapitanstefan 2015-03-29, 21:17
Nie mam ochoty i czasu na durną dyskusje z człowiekiem, który wstawia film, którego nawet nie obejrzał. Ten policjant ma 3 lata służby z kawałkiem i koniec. Nie mówię że to źle, to po prostu fakt i swoim gadaniem tego nie zmienisz.

Poza tym, nie rób z niego idioty. Mając wypracowaną chociaż minimalną emeryturę, po prostu by na nią poszedł.
Zgłoś