18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Policjant zabija bsa
Topiony_serek • 2014-02-18, 16:45
I to jest moim zdaniem dobrze wykonana praca. Zlikwidował zagrożenie publiczne i poinstruował właściciela jak uniknąć takiej sytuacji w przyszłości. A gdyby tak naskoczyły na dziecko?
Akcja od początku do 0:50, później gadka z właścicielem

jak za ostro to na hard dajcie
Zgłoś
Avatar
cycu19922 2014-02-19, 14:35 1
pies wyczuł skurwysyna to szczekał. Szkoda psiaka.
Zgłoś
Avatar
MAJORO 2014-02-19, 16:15
Biedny bies
Zgłoś
Avatar
maryjanos 2014-02-19, 18:22
Nie jestem ekspertem, ale dla mnie jak pies podczasz szczekania merda ogonem to nie jest niebezpieczny.
Zgłoś
Avatar
stapor 2014-02-19, 19:02 2
Ale patrzcie że z dwóch do zajebania wybrał czarnego.
Zgłoś
Avatar
sixsicosix 2014-02-19, 22:43
Jak bym spotkał tego człowieka na drodze, to przywiązałbym jego zakuty łeb do auta i ciągnął go po polskich drogach, a na koniec pokazałbym mu jak wyglądają agresywne psy, tylko, że finish całej akcji byłby z happy endem (psy dostałby za profesjonalnie wykonaną robotę smakołyka)
Zgłoś
Avatar
gojira 2014-02-19, 23:10
Bo to był zły BIES.
Zgłoś
Avatar
dth 2014-02-19, 23:30 1
jak się siedzi na dupie we własnym ciepłym mieszkaniu, to bardzo fajnie się wypowiada na temat tego czy jakiś pies jest agresywny czy nie. Ciekawe jak Wy byście zareagowali gdybyście dostali wezwanie w sprawie jakichś psów a na miejscu dwa całkiem spore psy nie odstępowałyby Was na krok i cały czas by warczały, szczekały i pokazywały zęby... pewnie byście je głaskali i zaczęli się z nimi tulić, takie z Was kozaki.
Zgłoś
Avatar
Mała Benia 2014-02-20, 16:24
Ten pies mu nic nie zrobił. Moim zdaniem nadużycie władzy.
Zgłoś
Avatar
Asper 2014-02-20, 18:32
Podoba mi się podejście tego policjanta do całej sytuacji, spokojnie bez darcia ryja i przeprasza, że musiał to zrobić, mimo co szkoda psiny zawsze mógł użyć paralizatora lub gazu...jebany myśliwy ze swędzącym palcem na spuście...
Zgłoś