18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Policjant zabija bsa
Topiony_serek • 2014-02-18, 16:45
I to jest moim zdaniem dobrze wykonana praca. Zlikwidował zagrożenie publiczne i poinstruował właściciela jak uniknąć takiej sytuacji w przyszłości. A gdyby tak naskoczyły na dziecko?
Akcja od początku do 0:50, później gadka z właścicielem

jak za ostro to na hard dajcie
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2014-02-19, 9:03 1
StewieG napisał/a:

@Topiony_serek, w temacie :

co to jest bsa ?



Może chodziło o Biesa!

Bies – w przedchrześcijańskich wierzeniach Słowian personifikacja bliżej nieokreślonego złego ducha, demona zła.



Zgłoś
Avatar
Trzyszcz 2014-02-19, 9:11
On go zastrzelił? Bo mnie to wygląda na paralizator.

No dobra odsłuchałem co było po 0:50 ;p Doceńcie moją pracowitość xd
Zgłoś
Avatar
Machol 2014-02-19, 9:17
A w jednym ze stanów usa gdy niedawno wprowadzono prawo do zastrzelenia policjanta który wchodzi bez przyczyny na czyjąś posesję było tyle okrzyków radości ze strony społeczności Sadola. Że tak powinno być wszędzie. Wyobraźcie sobie, że to co widzieliśmy na tym filmie działo się właśnie w tym stanie. Koleś uznałby, że policjant wszedł bezzasadnie i zaczął by do niego strzelać, zanim dałby sobie wytłumaczyć o co chodzi.
Zgłoś
Avatar
chetek 2014-02-19, 9:46 13
Ale mnie wkurwili ci, którzy piszą o tym, że wystarczy się trochę znać, żeby wiedzieć, że ten pies nie chciał zaatakować.

A ja się nie znam i dla mnie pies, który biega wkoło, szczerzy kły, szczeka i warczy chce mi zrobić krzywdę i będę się bronił. I gówno mnie obchodzi, co ten pies sobie myśli. JA się czuję zagrożony i skoro właściciel jest tępą dzidą i pozwala swojemu psu na coś takiego, to niech później nie płacze. Ja się na zachowaniach psa znać nie muszę. Macha ogonem - jest przyjazny; szczeka, warczy i szczerzy kły - nie jest. To mi wystarczy.

Jeszcze bardziej wkurwiają mnie właściciele, którzy nie panują nad swoim psem, ale są święcie oburzeni, kiedy tylko dotknie się ich psa, rzucającego się na nas, bądź naszą rodzinę. "On chciał się tylko pobawić". No kurwa!

edit: O i jeszcze ci, którzy dobro zwierząt stawiają nad dobro człowieka.

A teraz pewnie zostanę zjechany przez "miłośników zwierząt", którzy nawet nie wiedzą, jaką mam oranżerię w domu. Ale nie płakałem, kiedy policjant zabijał pieska, więc jestem skurwysynem. Prawda?
Zgłoś
Avatar
Ramika 2014-02-19, 9:51
Policjant zachował się jak ostatni chuj i tyle. Że niby zidentyfikował alfę w stadzie? Niekoniecznie.

Ale ok, nawet jeśli podjął decyzję o zastrzeleniu psa, to powinien to zrobić bez takiego skurwysyństwa, że postrzelony pies się tarza a ten się gapi.

Poza tą jedną rzeczą akcja jak najbardziej poprawna. Skoro właściciel nie umiał odwołać żadnego z psów, a zachowywały się agresywnie - jak już ktoś wyżej pisał, nie zaatakowały policjanta tylko dlatego, że ten przyjął postawę dominującą wobec nich.

Szkoda tylko, że bezmózgowie właściciela doprowadziło do niepotrzebnego cierpienia psa.
Zgłoś
Avatar
diMoon 2014-02-19, 9:59 4
Pieprzycie jak potłuczeni. Ktokolwiek z was zna angielski na poziomie podstawówki? Obejrzał ktoś do końca? Policjant tłumaczy, że kocha psy, ale ostatnim razem gdy miał do czynienia z agresywnym psem - wylądował na pogotowiu. Więc wasze argumenty "jeszcze się patrzył sadysta" są inwalidą. Był w szoku, jak człowiek jest w szoku to stoi jak kołek i próbuje się otrząsnąć z niedowierzania. Czy pies mógł zaatakować? Tak, jak najbardziej - na przykład gdyby PO się odwrócił/zerwał kontakt wzrokowy. Zwierzęta bywają nieobliczalne (działają instynktownie) podobnie zresztą jak ludzie.

Pozdrawiam ludzi myślących.
Zgłoś
Avatar
dth 2014-02-19, 10:37 1
a nie przyszło Wam do głowy, że ten policjant postrzelił psa i patrzył jak się tarza z bólu nie dlatego, że jest jebanym sadystą, ale dlatego, że może miał nadzieję że zwierze przeżyje?
Zgłoś
Avatar
Ramika 2014-02-19, 10:37
@ diMoon:
Był w szoku? Co ty pieprzysz? Jakoś "bycie w szoku" nie przeszkodziło mu w wyciągnięciu spluwy i oddaniu strzału. Jak tak kocha psy, to mógł go dobić. Tyle w temacie, człowieku myślący.
Zgłoś
Avatar
Klamson 2014-02-19, 10:41
@dth
Utnę Ci nogi zardzewiałą piłą, będziesz się tarzał i błagał o śmierć, ale nie dobiję Cię bo będę miał nadzieje że przeżyjesz
Zgłoś
Avatar
7 Sins 2014-02-19, 11:14
Pierdolicie wszyscy głupoty. Pies robił to do czego został stworzony; bronił terenu swojego właściciela przed wtargnięceim, w tym przypadku policjantem. A policjant szczeka, że mu tak nie dobrze, że pies go w rękę ugryzł. Niech zmieni zawód, jeżeli mu za cięzko!
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-02-19, 11:17 6
@up Ulicy też bronił?? Gangsta pies kurwa?? Zastanów się...
Ale wy jesteście popierdoleni policjant dobrze zrobił oglądnijcie jeszcze raz pogłośnijcie dźwięk wysłuchajcie jak ta czarna bestia warczy jak szczeka - tak nie zachowuje się wychowany pies. To samo właściciel siedzi w domu i ma wyjebane. Gdyby tamtędy przechodziła grupka dzieci zostały by po prostu zagryzione jak zwierzyna łowna, to samo staruszka czy kobieta z wózkiem. Takie psy należy utylizować - sam mam wilczura i wystarczy, że powiem słowo a przestaje szczekać nawet na obce psy idące koło furtki. Pies wychowany to kochane stworzenie, ale zdziczała bestia, jak to na filmie nadaje się jedynie na smalec. A ci co pierdolą o jakiś postawach obronnych i hyclach niech się pierdolną w głowę i pomyślą, czy powiedzieliby to w twarz kobiecie której taki pies zagryza dziecko
Zgłoś
Avatar
woofer51 2014-02-19, 11:20
Bies ? To jakaś odmiana owczarka ? Nie jestem w temacie....
A co do filmiku: ten policjant to pizda. Zamiast dobić go 2 strzałem to patrzy jak pies się męczy.
Zgłoś
Avatar
jon81 2014-02-19, 11:27
Nauczcie sie jednego... Pies gotowy do ataku, a takze chetny do walki wyglada inaczej.
Jest napiety i gotowy do skoku, a nie radosnie skacze ujadajac.

Z tego co wiem w tak przez niektorych wielbianym US and A istnieje wiele organizacji zajmujacych sie takimi sprawami. Przyjezdzaja lapia siersciucha i stawiaja zarzuty wlascicielowi...

Policja za to posiada gaz wlasnie na taka ewentualnosc. Poczul sie zagrozony widzac szczekajacego psa. Wyciaga gaz i pryska.
Zajmuje to tyle samo czasu co wyjecie gnata.

Spanikowal?
To jak zobaczy murzynka z plastikowym gnatem tez go zastrzeli? Bo poczul sie zagrozony?
Zgłoś
Avatar
MateuszNajlepszy 2014-02-19, 13:57
policjant w us ma prawo zabić agresywnego psa który nie jest pod kontrolą właściciela(smycz, kaganiec), także nie płaczcie tylko trzeba pilnować psów
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-02-19, 14:27
3x oglądałem ten film i nigdzie nie widzę aby ktoś coś odstrzelił. Słyszę, że stęka coś tam i pyta czyj to pies i że strzelił i ze go ugryzł i że coś tam, ale samej strzelaniny nie widzę LOL
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie