18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
Sutson 2015-08-19, 22:39
Ludzie ogarnijcie, że ten typ próbuje zdobyć fejm na sadolu. Bongmanowi się udało, JanuszowiChytrusowi nie wyszło. A gość od "motopizdeczek" jest już blisko.
Zgłoś
Avatar
Ech....och... 2015-08-19, 22:44 2
Uwaga uwaga. To nie jest motocyklista. To jest facet, który przyjechał na motocyklu lub skuterze.
Przykro mi BlcSn ty chuju
Ps jak piszesz "motopizdeczka" to przypomina mi się taki filmik, jak dziewczyna jechała na moto i wkładała sobie palec do pizdeczki, tak więc spoko.
Zgłoś
Avatar
G................u 2015-08-19, 23:04
Ktoś wie o co poszło?
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-08-19, 23:26 5
BlckSn napisał/a:

Jak w tytule. Coś pięknego. Szkoda, że nie można do nich strzelać na co dzień.



Zostałeś zrobiony miękkim chujem.
Zgłoś
Avatar
PolaczekRR 2015-08-19, 23:59 6
Chyba ci motocyklista dziewczyne wyruchał że tak po nas ciśniesz
Zgłoś
Avatar
OstryGwałt 2015-08-20, 0:01
Coś ty się kurwa ich tak uczepił?
Zgłoś
Avatar
muraaas 2015-08-20, 0:16 3
Sutson napisał/a:

Ludzie ogarnijcie, że ten typ próbuje zdobyć fejm na sadolu. Bongmanowi się udało, JanuszowiChytrusowi nie wyszło. A gość od "motopizdeczek" jest już blisko.



Bongman przynajmniej na swój sposób był śmieszny. A ten od motopizdeczek to zwykły debil jest...
Zgłoś
Avatar
RomanErotoman 2015-08-20, 0:31 3
Sporo was tutaj żałosne dzieciaki, idzćie sobie pograć na xboxie a my w tym czasie pójdziemy pojeździć na moto z waszymi dziewczynami. Nie wiem co wam motocykliści zrobili, ale takie komentarze są tak kurwa żałosne że aż mi cebula z półki spadła.
Zgłoś
Avatar
SadoLzSosnowca 2015-08-20, 0:43
każdego szkoda, oprócz murzynów, ciapaków i pedałów, a zwłaszcza czarnych terrorystów w rurkach.
Zgłoś
Avatar
Allin23 2015-08-20, 0:52
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@BlckSn: Niestety, pracuję w swoim zawodzie od ponad dekady i większość czasu spędzam poza dostępem do odmóżdżającej części sieci Internet i jak już chcę coś wrzucić, to było. Ale nie zmienia to faktu, że dbam o to aby jedna z kilku stron, które odwiedzam, miała jakiś porządny poziom, poziom dla ludzi, którzy gardzili dziećmi neo, którzy dziś mają 22-27 lat.



Tania neostrada "dla mas" została wprowadzona w 2004 roku. Wtedy też dzieci, później nazywane dziećmi neostrady zaczęły swoje debilizmy w internecie. Były to głównie dzieci w wieku 10-14 w momencie wprowadzenia usługi. Jest 11 lat później.

Dzieci neo MAJĄ teraz 21-25 lat.

Więc co ty chcesz powiedzieć ?
Cytat:

poziom dla ludzi, którzy gardzili dziećmi neo


czy
Cytat:

którzy gardzili dziećmi neo, którzy dziś mają 22-27 lat.



Problem jest, bo powiedziałeś KTÓRZY mają dziś 22-27 lat a nie KTÓRE (te dzieci, rodzaj nijaki). Jakbyś powiedział KTÓRE mają teraz 22-27 lat to miało by sens. A tak wychodzi że dbasz o poziom dla ludzi w tym wieku, tylko że ludzie w tym wieku TO WŁASNIE dzieci neostrady.

Więc troche namieszałeś. Nie czepiem się gramatyki, tylko zmieniłeś sens zdania i nie wiadomo co chcesz powiedzieć.
Zgłoś
Avatar
bonjo93 2015-08-20, 2:52 1
@Allin23
Z tego co pamiętam, to "zjawisko" dzieci neo zaczęło być widoczne ok. 2009r. i były to osobniki w wieku ok. 12 lat(?). Uwzględnij w swoich kalkulacjach, że ludzie którzy mają dziś 22-27 lat, spędzali większość czasu na dworze, grając z kumplami w gałę. Nie byli zatem na tyle zjebani.
Zgłoś
Avatar
dr.benzoesan 2015-08-20, 7:36 2
Uhuhu kogos znowu nie bylo stac na motocykl na ten sezon

Jak spotkam kogos twojego pokroju na drodze co szuka za wszelka cene h uja do dupy to z serdecznoscia wykur wie z kasku
Zgłoś
Avatar
Gungrir 2015-08-20, 16:50
Allin23, szczerze powiedziawszy to wiek ma chuj do tego, jak jesteś spierdoliną to nie ważne czy urodziłeś się w 85 czy 95 i tak umrzesz spierdoliną.
Zgłoś