18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Black_Hole 2023-04-28, 11:46
KrystekKrystek napisał/a:

Kojarzysz księdza Miedlara? Kościół w takiej formie mu nie odpowiadał to przestał być księdzem. Kojarzysz sierżant bagieta? To teraz jest cywilem. Sam ogarnij dlaczego....
Więc przestań pierdolić, że coś odgórnie jest narzucane. Gdyby kurewska krew w nich nie płynęła to by poszli honorowo gdzieś indziej do pracy.
Ale muszę Ci przyznać racje w tym, że są tam sympatyczni, empatyczni i czasem bardzo pomocni ludzie, ALE!!! na pewno nie są większością do kurwy nędzy!



miedlar to idiota, taki mały katolski hitlerek, ktory w swoim marnym zywocie nie powiedział nigdy nic logicznego i sensownego. Faktycznie dałes przykład....
Zgłoś
Avatar
orzechcccc 2023-04-28, 14:05
przedwczoraj napisał/a:

Chciałbym zobaczyć jak nasi , przesympatyczni i pomocni policjanci odbierają wpierdol od suwerena za swoje usługi.



Wstawaj zesrales się. Na szczescie patusy jak Ty mogą sobie tylko komentarze popisać ewentualnie zesrac się w czasie mokrego snu.
Zgłoś
Avatar
Asystent 2023-04-28, 14:20 1
przedwczoraj napisał/a:

Chciałbym zobaczyć jak nasi , przesympatyczni i pomocni policjanci odbierają wpierdol od suwerena za swoje usługi.



Suweren wstawaj, zesrałeś się.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-04-28, 15:09
przedwczoraj napisał/a:

Chciałbym zobaczyć jak nasi , przesympatyczni i pomocni policjanci odbierają wpierdol od suwerena za swoje usługi.



W odróżnieniu od bengalskich policjantów z tyczką (jedyna broń), nasi posiadają pistolety.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2023-04-28, 15:56 5
nowynick napisał/a:

w większości są sympatyczi i pomocni. Problem w tym, że mają rozkazy i prawo takie jakie uchwaliła większość obywateli głosując. Się nie podoba to głosujcie kurwa na kogoś innego....



Prawo, srawo. Za maseczki dawali mandaty? Nie było żadnego prawa które im na to pozwalało. Dostali rozkaz i jak durne cepy, wbrew swojej przysiędze wypełniali. Zero szacunku do tych szmat, jak dostaną rozkaz by wbić ci na chatę w palnąć w łeb też powiesz, że tylko wypełniają rozkazy? Już żyliśmy z takimi trepami na ulicy, pięknie PiS udowodnił, że NIC się nie zmieniło. Będzie trzeba, to prawo nie będzie się liczyć.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2023-04-28, 19:58 1
przedwczoraj napisał/a:

Chciałbym zobaczyć jak nasi , przesympatyczni i pomocni policjanci odbierają wpierdol od suwerena za swoje usługi.



Za to, że dostałeś mandat za 80 w zabudowanym, czy co?
Zgłoś
Avatar
barman32 2023-04-28, 21:32
sadistic.pl/wpierdol-od-dzieciakow-vt522241.htm
Zgłoś
Avatar
OdbytBiskupa 2023-04-28, 23:20 2
przedwczoraj napisał/a:

Chciałbym zobaczyć jak nasi , przesympatyczni i pomocni policjanci odbierają wpierdol od suwerena za swoje usługi.


Nie zobaczysz, bo Polacy, wbrew opinii o sobie samych, to pizdusie. Każdy będzie tylko po cichu narzekał i klął ale psom się nie postawi bo jeszcze mandat dadzą! Przypomnijcie sobie pandemię i durne zakazy. Ilu protestowało? A w tych posłusznych Niemczech na ulice wychodziło nawet 30 tysięcy. Polak tylko w gębie jest mocny u cioci na imieninach, ale oporu przeciw władzy zorganizować nie potrafi. Cóż, spadek komunizmu, tego nas uczono przez 45 lat.
Zgłoś
Avatar
KrystekKrystek 2023-04-29, 0:04 1
Black_Hole napisał/a:

miedlar to idiota, taki mały katolski hitlerek, ktory w swoim marnym zywocie nie powiedział nigdy nic logicznego i sensownego. Faktycznie dałes przykład....



A Ty jesteś pierdolnięty czy nie umiesz myśleć logicznie? A może masz problem z przyswojeniem tekstu czytanego?
Ja mógłbym i papieża Benedykta XVI nawet dać dla przykładu. Bo to były przykłady zachowań, o których mowa. A to czy ten czy tamten komuś nie pasuje to już nie moja sprawa. A na koniec napiszę Ci jeszcze jedno. To jest Twoje zdanie czy tam opinia na temat Miedlara, ale mi ta Twoja opinia koło chuja lata.
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2023-04-29, 0:27
KrystekKrystek napisał/a:

A Ty jesteś pierdolnięty czy nie umiesz myśleć logicznie? A może masz problem z przyswojeniem tekstu czytanego?
Ja mógłbym i papieża Benedykta XVI nawet dać dla przykładu. Bo to były przykłady zachowań, o których mowa. A to czy ten czy tamten komuś nie pasuje to już nie moja sprawa. A na koniec napiszę Ci jeszcze jedno. To jest Twoje zdanie czy tam opinia na temat Miedlara, ale mi ta Twoja opinia koło chuja lata.



ale co mnie to interesuje? napisałem tylko ze ten debil miedlar w ogole nie jest dla nikogo przykładem
Zgłoś
Avatar
KrystekKrystek 2023-04-29, 11:58
Black_Hole napisał/a:

ale co mnie to interesuje? napisałem tylko ze ten debil miedlar w ogole nie jest dla nikogo przykładem



Dalej nie czaisz. Ale to już Twój problem. Cześć
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2023-05-02, 13:24
Manolito666 napisał/a:

Przesympatyczny widok. W myśl starożytnej maksymy: Kto pałą wojuje...



akurat tam policja często ma rację z tym pałowaniem.. mówisz o kraju gdzie w dalszym ciągu jest system kastowy, "honorowe" gwałty, zabójstwa itd.
Zgłoś