18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
evilmatt 2013-10-06, 1:09 2
Stawia się? Pałą w kolano, na glebę i w kajdanki.

Nie, nie jestem policjantem, tylko jestem zdania, że policja w naszym kraju za często się opierdala z zatrzymanymi.
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2013-10-06, 1:10 6
Nie ma to jak stawiać opór policji przy zatrzymaniu i jeszcze mieć pretensje czemu tak brutalnie. W zasadzie chłopu nic nie zrobili, tylko gazem lekko dostał. A policja też tutaj nie pokazała się z dobrej strony, podobno się nie wylegitymowali, a i widać jak zatrzymanie jest przeprowadzane, zamiast od razu pałę wyciągnąć, paralizator, czy choćby klamkę i do gleby gościa, to się żałośnie siłują z nim przez 4 min, jak ochroniarze z biedronki. Pewnie młody chciał się popisać przed koleżanką że sam gościa obezwładnia, ale wyszedł żałosny spektakl.

Ja już wolę tą brutalną policję z 'murica. Przynajmniej się nie pierdolą.
Zgłoś
Avatar
Kicosławek 2013-10-06, 1:10
"Daniel , zadzwoń na policję .
Nie mam nic na koncie , czy na policje jest za darmo ?" Jebłem
Zgłoś
Avatar
Garrus173 2013-10-06, 1:12
Nic tylko za łeb i o beton
Zgłoś
Avatar
Lucek777 2013-10-06, 1:34 3
To akurat śmieszne nie jest,. Tej kurwie policyjniej bez mrugnięcia okiem wypierdoliłbym w pysk i napoiił ją tym gazem ,aż by jej uszami prysło! Prostaki I badż tu tolerancyjny dla służb mundurowych,. Zeby szmaty stały po pas w wodzie i wołały pić!!!
Zgłoś
Avatar
eirelim 2013-10-06, 1:48
smiszne to jest dobre hehe
Zgłoś
Avatar
Ranger 2013-10-06, 1:49 6
Cytat:

niestety ale zawod policjant powinnien byc dedykowany dla mezczyzn. Kobiety w tej firmie sa wlasnie tak skuteczne jak na filmie.



Co fakt to fakt. Mam w rodzinie policjanta, który kiedyś prawie stracił życie na interwencji domowej, bo kobieta z którą był na patrolu dostała z liścia w twarz i z płaczem uciekła do radiowozu zostawiając go samego w melinie pełnej ćpunów... Podobno służbę z kobietami dostają tylko nowicjusze i ci co się za bardzo wychylają na odprawach
Zgłoś
Avatar
vass 2013-10-06, 1:52
Dla czego go nie zastrzelili, stawiał czynny opór policji. W Ameryce już by nie żył
Zgłoś
Avatar
jakniejaktak 2013-10-06, 2:17 2
Panowie, jest jedna prosta zasada - psiarnia jaka jest każdy wie, ale za byle co NICHUJA nie próbuje tak postępować z człowiekiem. Musiało coś być na rzeczy. Druga sprawa to kompletny brak czterech jaj "iks de" patrolu.
Zgłoś
Avatar
M................f 2013-10-06, 3:39 10
Kiedyś myślałem o zostaniu żołnierzem, czy też policjantem i nie chciałbym pierdolić bredni, ale wymagano chyba wzrostu minimum 180 cm. A patrząc na tego anemika, któremu łeb ledwo wystaje ponad dach auta śmiałbym stwierdzić, że kolo ma z 170 cm.
I załóżmy teraz hipotetyczna sytuacje. Znajdujemy się w jakiś slumsach jak Sosnowiec, a typowy tate z takiej okolicy prowadzi hulaszczo-rozbójniczy tryb życia. No i schlał mordę, wrócił do domu i rozpoczął agresję wobec matki. Przykładny syn podpierdalam tate na psiarnie i przyjeżdża ta dwójka wyszkolonych w cichym zabijaniu orłów. Zanim, któreś by się odważyło sięgnąć po gaz to przeciętny spity Kowalski po 40-stce rozjebałby im łby w pijackim amoku.
Jak już zabierają mi podatki na tę bandę pajaców w dresach (upokarzające są te mundury tak btw.) to oczekuje, że jak pojawi się policjant to byle ochlej ma na sam widok się uspokoić i nie stroić dalszych fochów. Do policji powinni być przyjmowani naprawdę dobrze zbudowani goście, typowe mezomorfy na widok, których samemu odechciewa ci się harców, a nie jakieś blond bladzie o wadze 40 kg i ektomorfik wyciskający (o ile kiedyś mu się zdarzyło być na siłce) na klatę 45 kg. Naprawdę ta dwójka już abstrahując od ich zachowania, czy słuszne, czy też nie jest strasznie żałosna. Co prawda widać, że uczyli chłopaka wykręcania rąk, a może nawet jakąś dźwignię potrafi założyć, ale jedynie manekinowi, albo koledze na ćwiczeniach, który nie stawia oporu.
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2013-10-06, 3:40
Ja pierdole
Zgłoś
Avatar
Rubik24 2013-10-06, 6:56 2
Janusz bedziesz sie z dziecmi bił???
Zgłoś
Avatar
ragzezonator 2013-10-06, 7:26
jestem z Bytomia i znam ta blondyne
Zgłoś
Avatar
orgiz 2013-10-06, 7:41
Nie żebym te kurwy policyjne bronił, bo sama akcja jest po prostu smieszna, ale na stronie miasta Bytów jest opis sytuacji.

Zaczęło się od tego, że policjanci próbowali zatrzymać w okolicach Udorpia audi, którego kierowca przekroczył prędkość o 19 km/h.
Mężczyzna uciekał policjantom, więc mundurowi natychmiast ruszyli za nim w pościg. W okolicach Rekowa kierowca audi skręcił w boczną drogę i po chwili zatrzymał się. Tu rozegrała się akcja widoczna na nagraniu.
Zgłoś
Avatar
perki 2013-10-06, 9:23 1
akcja własnie wyglada jakw yglada bo POLICJANT NIE MOZE NIC ZROBIC TAKIEJ MENDZIE bo zaraz bedzie ze przekroczył swoje uprawnienia . W USA sotal by pała po nogach , pare butow i do wozu . A u nas trzeba byc delikatnym dla zlodzieji , meneli
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie