18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
UBcjaPOLSKA 2013-10-06, 10:00
O kurwa... Za moich czasów takich akcji nie było. To społeczeństwo było pizdą, nie my.
Zgłoś
Avatar
tomekwl3 2013-10-06, 10:51
Moje miasto <3
Zgłoś
Avatar
brekdenek 2013-10-06, 11:04
Nie wiem dlaczego ale mi to smierdzi fejkiem, przeciez te psy nie sa chyba az tak głupie.
Zgłoś
Avatar
RKSfranekZKS 2013-10-06, 11:10
I się kurwa dziwią czemu ich od chuji wyzywają
Zgłoś
Avatar
Ranger 2013-10-06, 11:24
Cytat:

Kiedyś myślałem o zostaniu żołnierzem, czy też policjantem i nie chciałbym pierdolić bredni, ale wymagano chyba wzrostu minimum 180 cm. A patrząc na tego anemika, któremu łeb ledwo wystaje ponad dach auta śmiałbym stwierdzić, że kolo ma z 170 cm.



Pierdolisz. Wymagany wzrost do policji to minimum 160cm wzrostu(za równo dla kobiet jak i mężczyzn). Za wzrost powyżej 175cm dostajesz dodatkowy punkt podczas rekrutacji.
Po prostu pewnie jesteś za cienki i odpadłeś na psychotestach, więc teraz sobie wynajdujesz powody
Zgłoś
Avatar
Matikens 2013-10-06, 11:50 1
95% kobiet w policji (służby mundurowe) nie nadaje sie do tej roboty i tylko zabierają miejsca ludziom którzy chcieliby naprawdę te robotę wykonywać. Jak na odprawie wyczytywane sa nazwiska kto z kim leci na patrol to faceci w głębi duszy sie modlą aby nie wylądować na ulicy z jakąś dupą(oczywiście nie o każdą laske chodzi) bo wtedy nie masz pewności czy ktoś chroni Ci dupę przy jakiejś akcji.

Następna sprawa to szkolenie naszych funkcjonariuszy, kiedyś każda szkoła trwała 10 miesięcy(kurs podstawowy a nie specjalizacje) a teraz trwa tylko 6 miechów, w szkole wstaje się o 5 rano a o 7 zaczyna sie zajęcia, między 5 a 7 godziną wiadomo trzeba się przygotować i ewentualnie zapierdalać czyścić rejon. Od 7 do 15 sa zajecia a potem czas wolny, niby wszystko ok ale jest tyle egzaminów że trzeba zaraz po zajęciach zapierdalać sie uczyć jeśli chce sie to przejsć i czasami tyra się do 3 w nocy(egzaminów jest kilkadziesiąt) trzeba wkuć na blache wszystkie kodeksy bo jak 2 egzaminy zapierdolisz to wylatujesz i już nie wracasz, a nie raz są 3 egzaminy w jeden dzień i jest kocioł. Ale do czego dążę w szkole ludzie odmawiają sobie ćwiczeń fizycznych (nie liczę wymagającego wfu przy którym egzamin sprawnościowy to pizda i chuj)na rzecz nauki albo po prostu ową siłownię pierdolą bo myślą że wf im wystarczy a po ulicy biegają same teletubisie które nie są groźne i tak chuja robią do końca szkolenia (im bliżej konca tym więcej czasu na siłke). Oczywiście są ludzie którzy mimo ze są chudzi to są silni jak sam skurwysyn tzw. człowiek żyła.

Tu własnie mamy przykład wyżej wspomnianej kobiety i osoby która albo olewała jednak te ćwiczenia albo spanikowała co jest jednak niedopuszczalne, do tego dochodzi fakt że kobieta jest starsza stopniem od kolesia i to ona jest jego "mentorem" ale czego ona może go nauczyć? gdy zawsze oficer dyżurny stara się nie przydzielać jej żadnych zadań aby kobitce się nic nie stało... W akcjach mogła brać udział ostrych ale zawsze z tyłu.

No i pozostaje kwestia całego zamieszania(chociaz nie wiem jak było naprawdę). Policjanci się nie wylegitymowali (przez co koleś zaczął spierdalać)no i nie użyli broni aby uspokoić kolesia po jego zatrzymaniu. Jakby byli bandytami to by jej użyli, a jak by byli funkcjonariuszami to też powinni jej użyć(w końcu mieli prawo gdy koleś zaczął uciekać bo istnieje podejrzenie ze mógł być poszukiwany). No kurwa proste, przynajmniej ja tak sobie to wyobrażam i moi znajomi którzy pracują w różnych służbach. Sorry ale jestem cholerykiem
Zgłoś
Avatar
szuo 2013-10-06, 12:30
0:12 Baba próbuje założyć mu tzw. HAKA. Chwyt stosowany w podstawówce...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-10-06, 12:31 1
Siwy5 napisał/a:

Pełen profesjonalizm


Jakby zrobili to, jak w cywilizowanych krajach, czyli przypierdoliliby pałą i skuli na glebie, to powiedziałbyś, że Policja jest brutalna i pobiła niewinnego obywatela.
Zgłoś
Avatar
cwaniak82 2013-10-06, 12:34

Wyjaśnienie całej sytuacji

gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20131005%2FBYTOW%2F131009742
Zgłoś
Avatar
szuo 2013-10-06, 13:10
Nie no jak patrzę na tą BABĘ w mundurze to jestem zażenowany. Nie twierdzę, że kobiety w ogóle nie powinny pracować w policji czy służbach mundurowych ale powinny zajmować stanowiska przy których ich braki fizyczne, psychiczne czy też inne, nie będą przeszkadzać w pracy. Np. niech ta Pani będzie sobie Panią sierżant ale niech siedzi zamknięta w pokoiku na najwyższym piętrze swojego posterunku i niech przewraca papierki. Nie wiem o co chodzi w tej sytuacji ale gdyby na tym patrolu było dwóch silnych, wytrenowanych facetów zamiast panienki z dzieckiem to szybko by go zapakowali do wozu i nie byłoby tak wielkiego niesmaku w tym wszystkim. A tak to robią sceny wieszając się na chłopie, chlapią mu oczy gazem, film pojawia się na internecie a potem niektórzy się dziwią skąd bierze się taki a nie inny obraz policji.
Zgłoś
Avatar
brandon? 2013-10-06, 13:10 3
ragzezonator napisał/a:

jestem z Bytomia i znam ta blondyne



Wierzę ci, że znasz tą blondynę, ale twoje miasto to Bytów w takim razie a nie Bytom jak ci się wydawało, sprawdź w dowodzie.
Zgłoś
Avatar
dzikiwonsz92 2013-10-06, 13:12
na takie brawurowe akcje idą nasze podatki... mój kraj, taki piękny;_;
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-10-06, 13:46 2
Biedną kobiecinę wyrwali od obierania ziemniaków i zmywania naczyń i do policji poszła. A ten chłopaczek zapewne w podstawówce był prany przez kolegów na przerwach, chucherko z niego straszne.
W służbach, które za swój cel mają stanie na straży prawa w Polsce, powinni znajdować się ludzie sprawni i silni fizycznie, a nie stare Janusze z wąsem i brzuchem jak beczka piwa (gdzie przeciętny młodziak pokonuje 200 metrów w czasie gdy on pokona 20) i nie dziewczyny, które przeciętny mężczyzna sam mógłby obezwładnić.
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-10-06, 13:53
zomowiec to chociaż pałą przypierdolił i obchodziło się bez pretensji bo się należało i tyle...tu są kurwy sztuk 2 i chuj wie o co chodzi
Zgłoś
Avatar
P................3 2013-10-06, 15:02
Ja pierdziele, na kogo idą moje podatki

Kiedyś myślałem o zostaniu żołnierzem, czy też policjantem i nie chciałbym pierdolić bredni, ale wymagano chyba wzrostu minimum 180 cm. A patrząc na tego anemika, któremu łeb ledwo wystaje ponad dach auta śmiałbym stwierdzić, że kolo ma z 170 cm.
I załóżmy teraz hipotetyczna sytuacje. Znajdujemy się w jakiś slumsach jak Sosnowiec, a typowy tate z takiej okolicy prowadzi hulaszczo-rozbójniczy tryb życia. No i schlał mordę, wrócił do domu i rozpoczął agresję wobec matki. Przykładny syn podpierdalam tate na psiarnie i przyjeżdża ta dwójka wyszkolonych w cichym zabijaniu orłów. Zanim, któreś by się odważyło sięgnąć po gaz to przeciętny spity Kowalski po 40-stce rozjebałby im łby w pijackim amoku.
Jak już zabierają mi podatki na tę bandę pajaców w dresach (upokarzające są te mundury tak btw.) to oczekuje, że jak pojawi się policjant to byle ochlej ma na sam widok się uspokoić i nie stroić dalszych fochów. Do policji powinni być przyjmowani naprawdę dobrze zbudowani goście, typowe mezomorfy na widok, których samemu odechciewa ci się harców, a nie jakieś blond bladzie o wadze 40 kg i ektomorfik wyciskający (o ile kiedyś mu się zdarzyło być na siłce) na klatę 45 kg. Naprawdę ta dwójka już abstrahując od ich zachowania, czy słuszne, czy też nie jest strasznie żałosna. Co prawda widać, że uczyli chłopaka wykręcania rąk, a może nawet jakąś dźwignię potrafi założyć, ale jedynie manekinowi, albo koledze na ćwiczeniach, który nie stawia oporu.

Masterof, całkowicie się z Tobą zgadzam. Ja mam 201 cm wzrostu, ale stawiam, że nie nadałbym się
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie