18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Policyjna Alfa Romeo
CzarDo • 2014-03-19, 18:41
Tak nasi dzielni funkcjonariusze jeżdżą, a przecież mają świecić przykładem dla obywateli. Uprzedzając pytania to nie ja nie nagrywałem, filmik znaleziony na jednym z portali.
Zgłoś
Avatar
przemas6662 2014-03-20, 10:01 1
Standardowo, dostali jakieś pilne zgłoszenie a dyspozytor nie wyraził zgody na użycie sygnałów uprzywilejowania, więc tam gdzie mogą to dopierdolą żeby być szybciej.
Zgłoś
Avatar
depechepl 2014-03-20, 10:57
A widzisz te kurwy w Borkowie kilka km wcześniej pokitrane mandaty za 70 na takiej trasie na 50-tce w zabudowanym wpierdalają bez skrupułów! Sam byłem ofiarą takiego zabiegu jechałem w śnieg pod koniec stycznia na całej trasie max 70 a tu chuj i tak mandat i tak! Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
bez888 2014-03-20, 11:00
same dzieci czworonogów na forum. kto by pomyślał. Już bym wołał być komornikiem niż wiadomo czym... Może napisze ktoś historię: "Jak pomogła mi Policja moja kochana najwspanialsza w świecie" Bo mnie, moim znajomym, rodzinie, nigdy nie pomogli. Słabi jesteście fizycznie, psychicznie i potrzebujecie piesków żeby was bronili- rozumiem i współczuję. Szacunek należy się tylko strażakom i wojakom. Przynajmniej mają jako takie szkolenie a nie 10 przysiadów w minutę! Wiem że to bezsens pisać to tutaj bo wy już macie tak nasrane we łbach że nic was nie przekona. Dzwońcie na 112 że wam władzę obrażam!
Zgłoś
Avatar
OgarStaryx2 2014-03-20, 11:39
Już wymiera pokolenie komuchów i milicjantów. Teraz biorą do policji normalnych młodych ludzi. Takich jak ja czy Wy. Oni też jarali trawę, pili na imprezach, zapierdalali polenezem drifty, bili się z kolegami, wkurwiali kogo popadnie
Obecnie mało jest policjantów-służbistów. Zawsze można się dogadać. Wiadomo mają normę do wypłaty i choćby chuj na chuju stanął to trzeba ją zrobić. Pomyślcie co on w domu powie? Nie dostałem premii i nie kupimy dziecku zabawek bo pan Kowalski miał spalone żarówki a ja mu odpuściłem.
Panowie nasze mandaty to jego wypłata (nie w stosunku 1:1 ale dzielą to na jakieś punkty).
Pomyślcie czy widzieliście kontrole prędkości 20 dnia miesiąca lub po dwudziestym
Zgłoś
Avatar
scp83p6j8m5lku9bv3 2014-03-20, 11:44 1
pakicito napisał/a:

"dobra starczy" tylni radar nas chwycił ?



Co to jest " tylni " radar? jest "tylny" albo " z tyłu ".
Ale co ja tam wiem...
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2014-03-20, 11:49
Kto jeździł Alfą ten wie, że nią się nie da wolno jechać.

Rozgrzeszeni
Amen
Zgłoś
Avatar
cncvb 2014-03-20, 12:10
Cebulaki w "Ałdi" srałdi co się dziwić. Jeszcze typowo wieśniacki akcent

Te "Jedzie przed nami Alfa stosześdziesiąt na godzinę" rozwaliło mnie

Dziwie się, że te wasze gówno nie rozsypało się przy takiej prędkości



Zgłoś
Avatar
M................x 2014-03-20, 12:25
Policjanci debile, nawet jak jadą za kimś namierzając go radarem powinni jechać na sygnale, później pokazują filmik który jest dowodem tego, że złamali przepisy.
Zgłoś
Avatar
Bembols 2014-03-20, 12:34
Najgorszy jest służbista przyuczający strażnika miejskiego
Na nic się wtedy zdają prośby i pierdolenie. Mandat 100%. Ostatnio mi wjebał taki 100 zł za przejście nie po pasach. Wciskałem mu kit, ale ni chuja. Przyjmujesz czy do sądu. Panie może pouczenie jakieś, pierwszy raz mi się to zdarzyło (codziennie zapierdalam tamtędy do pracy, nigdy po pasach, bo nie chce mi się nadrabiać około 80m ), ale na nic zdały się moje błagania i prośby, wjebał mi 100 zł 7 dni na zapłatę, a we mnie się zagotowało, tak bardzo że po pracy do apteki po maść na ból dupy musiałem zapierdalać, a jemu pragnąłem tak bardzo wygarnąć, niestety powstrzymałem się bo i tak chuja bym z tego miał, jedynie mógłby mi wpierdolić kolejne 100 zł za obrazę funkcjonariusza na służbie.
JP na 100%.
Zgłoś
Avatar
S................e 2014-03-20, 13:27
Bembols napisał/a:

Najgorszy jest służbista przyuczający strażnika miejskiego
Na nic się wtedy zdają prośby i pierdolenie. Mandat 100%. Ostatnio mi wjebał taki 100 zł za przejście nie po pasach. Wciskałem mu kit, ale ni chuja. Przyjmujesz czy do sądu. Panie może pouczenie jakieś, pierwszy raz mi się to zdarzyło (codziennie zapierdalam tamtędy do pracy, nigdy po pasach, bo nie chce mi się nadrabiać około 80m ), ale na nic zdały się moje błagania i prośby, wjebał mi 100 zł 7 dni na zapłatę, a we mnie się zagotowało, tak bardzo że po pracy do apteki po maść na ból dupy musiałem zapierdalać, a jemu pragnąłem tak bardzo wygarnąć, niestety powstrzymałem się bo i tak chuja bym z tego miał, jedynie mógłby mi wpierdolić kolejne 100 zł za obrazę funkcjonariusza na służbie.
JP na 100%.



Zapierdalasz codziennie, a tylko 100zł mandatu. Ciesz się i dołóż te 80m, chyba że w przyszłości chcesz kolejną stówkę wybulić. Albo przejdź w drugą stronę 20m, o ile tam nie ma w pobliżu pasów i możesz na legalu przejść, ze względu na przepis mówiący, że jeśli w pobliżu 100m nie ma przejścia dla pieszych, to możesz cisnąć przez ulicę.
Zgłoś
Avatar
Gercio 2014-03-20, 14:56 1
Jadą 50 źle jadą 140 jeszcze gorzej, kurwa jebana polska mentalność
Zgłoś
Avatar
AxL 2014-03-20, 15:12
Tafariel napisał/a:

Vectrę rozjebali to teraz alfą jeżdżą


Wszyscy wiemy, że Vectra jest na tyle chujowa że sama się rozjebała

PoMaluchu napisał/a:

Cwaniaki z Kolna w audi.Taki powinien być tytuł.

Kolejny przykład, że kamerka może świadczyć przeciw właścicielowi, ale się nie dziwię to jest kolniactwo!
A Policja, jak policja , zapierdala może akurat mają interwencję, gdzie chłop pierze najebany swoją babę.

Ludzie najpierw sami bądźcie kryształowi, a później pierzcie czyjeś brudy.

Ps

Oddajcie Krym, weźcie Kolno!


Paszoł won Putinowi tyłek lizać.

Akurat tych dwóch co zazwyczaj tą alfą jeżdżą to najgorsze co może w policji siedzieć. Po prostu kwintesencja 'władzy'.
Palców u jednej ręki mi wystarczy by zliczyć wszystkich uczciwych gliniarzy.
Zgłoś
Avatar
Fredoo 2014-03-20, 15:30
nie wiedzialem ze golf dwojka 140 ciagnie...
Zgłoś
Avatar
endrju132 2014-03-20, 20:07
up ,zrzucił paliwo i dlatego taka prędkość
Zgłoś
Avatar
gupichuj 2014-03-20, 20:27
Jeśli by tych z audi nagrywali to po pierwszym przekroczeniu prędkości musieli by ich już zatrzymać.
Nie ma tak że sobie zapierdalają, podpuszczają ich i sumują punkty do ilu chcą.

Chyba
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie