18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
banerr 2020-06-15, 18:59 17
No i popsuli mudżina.
Zgłoś
Avatar
żmij 2020-06-15, 18:59 8
N i uśpili go.... Może i lepiej, po co miał się męczyć na tym świecie z IQ poniżej numeru buta.
Zgłoś
Avatar
Kostor 2020-06-15, 19:00
W 8 sekundzie slychac "get on the ground!" kto to krzyczy i do kogo jak tam wszyscy leza?
Zgłoś
Avatar
Gilera1231 2020-06-15, 19:07 1
Każdemu się palec może poślizgnąć
Zgłoś
Avatar
luja27 2020-06-15, 19:12 8
Spuścił Gówno gdzie jego miejsce
Zgłoś
Avatar
paero123 2020-06-15, 19:14
Co ten drugi gliniarz w 0:24 zajumał Floydowi Jr. z kieszeni?!
Zgłoś
Avatar
Macx83wwww 2020-06-15, 19:20 62
Zdarzenie z 5 lipca 2016 roku, z miejscowości Baton Rouge. Zabity nazywał się Alton Sterling, pseudonim CD Man, miał kryminalną przeszłość. Anonimowa osoba powiadomiła Policję, że została zastraszona przez osobę z bronią w trakcie sprzedaży. Po przyjeździe, Policjanci próbowali aresztować napastnika, który stawiał opór, wobec czego kilkukrotnie,użyto paralizatora, jednak Sterling wciąż, walczył, jego prawa ręka pozostawała wolna. W pewnym momencie jeden z oficerów krzyknął, że Sterling sięga po broń, oddano 3 strzały w klatkę piersiową, Sterling zmarł. W jego ciele znaleziono ślady amfetaminy, metaamfetaminy, alkoholu, kokainy i THC...
Zgłoś
Avatar
żmij 2020-06-15, 19:29 29
Macx83wwww napisał/a:

W jego ciele znaleziono ślady amfetaminy, metaamfetaminy, alkoholu, kokainy i THC...



No i ołowiu.
Czyli zmarł na ołowicę.
Zgłoś
Avatar
remi1982 2020-06-15, 19:41 2
Nie jestem fanem czarnych ludków. Ale dla mnie to ewidentne morderstwo. Mieli pełen wachlaż środków przymusu bezpośredniego, zamiast tego odjebali kolesia. Jak kolesia glebują we dwóch to żaden nie powinien wyciągac klamki,bo chwila nieuwagi i mamy to co na filmie. To są sekundy a wszyscy jesteśmy tylko ludzmi i od tragedii jest tylko o włos. Chociaż mi zawsze powtarzano "jak już wyciągasz broń i jesteś zmuszony strzelac, to strzelaj tak żeby zajebac. martwy mniej ci zaszkodzi aniżeli żywy, bo przed sądem tylko ty przedstawisz tylko swoją wersje".
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2020-06-15, 19:52 13
remi1982 napisał/a:

Nie jestem fanem czarnych ludków. Ale dla mnie to ewidentne morderstwo. Mieli pełen wachlaż środków przymusu bezpośredniego, zamiast tego odjebali kolesia. Jak kolesia glebują we dwóch to żaden nie powinien wyciągac klamki,bo chwila nieuwagi i mamy to co na filmie. To są sekundy a wszyscy jesteśmy tylko ludzmi i od tragedii jest tylko o włos. Chociaż mi zawsze powtarzano "jak już wyciągasz broń i jesteś zmuszony strzelac, to strzelaj tak żeby zajebac. martwy mniej ci zaszkodzi aniżeli żywy, bo przed sądem tylko ty przedstawisz tylko swoją wersje".



gdzie ci to powtarzano, bo w pl o posiadaniu broni nie ma mowy, a gdzie tam rozmowa o sytuacji samoobrony. nie zgodze sie ze powinni sobie poradzic z nim bez klamek. probowales kiedys komus kajdanki zalozyc? to nie jest wcale takie latwe nawet jak sie jest duzo silniejszy od drugiej osoby. a tu mamy do czynienia z walka na smierc i zycie plus policja dostala info ze podejrzany mial bron. wystarczylo nie stawiac oporu.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2020-06-15, 19:53 1
Przecież on udaje...
Zgłoś
Avatar
jbone 2020-06-15, 20:01 1
trzy w serduszko-idealny nigger hattrick.
Zgłoś
Avatar
remi1982 2020-06-15, 20:02 4
nwonigers napisał/a:

gdzie ci to powtarzano, bo w pl o posiadaniu broni nie ma mowy, a gdzie tam rozmowa o sytuacji samoobrony. nie zgodze sie ze powinni sobie poradzic z nim bez klamek. probowales kiedys komus kajdanki zalozyc? to nie jest wcale takie latwe nawet jak sie jest duzo silniejszy od drugiej osoby. a tu mamy do czynienia z walka na smierc i zycie plus policja dostala info ze podejrzany mial bron. wystarczylo nie stawiac oporu.



Kolego. W Polsce możesz wystąpic o pozwolenie na broń i jakieś trudne to nie jest wbrew pozorom. Poza tym ja mam 190cm wzrostu i wiem jak trudno kogoś mniejszego obezwładnic, chocby panienke 150cm 50kg wagi. Ale od tego są szkolenia i partner, aby nie dochodziło do sytuacji jak na filmiku.
Zgłoś
Avatar
rzeznianumer5 2020-06-15, 20:12 2
Tych małpów nie idzie obezwładnić inaczej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie