18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Policyjna odwaga
phrontch • 2020-06-05, 13:23
W Birmingham policjanci przestraszyli się czarnych protestujących. Ciekawe ile wstecznych biegów ma brytyjski radiowóz

Zgłoś
Avatar
Tristan88 2020-06-05, 21:08 11
Ruscy dali by sobie radę

Zgłoś
Avatar
SpirytPL 2020-06-05, 21:35
maksymilian45 napisał/a:

Hitlerze, zmartwychwstań lub jak żyjesz jeszcze gdzieś w Argentynie wybaw nas...



Hitlerowi to dobrze szla eksterminacja białych.
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-06-05, 21:45 2
phrontch napisał/a:

policjanci przestraszyli się czarnych protestujących.



Raczej przestraszyli się "opinii publicznej" i konsekwencji za "rasizm"
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-06-05, 21:49
Wypuście tam Breivika pokaże wam jak się rozpierdol robi.
Zgłoś
Avatar
andyq 2020-06-06, 0:47
koliberk napisał/a:

Niedawno rozmawiałem z byłym policjantem drogówki UK, teraz siedzi za biurkiem na prywatnym lotnisku nadal jako policjant, ale w garniaku do sprawdzania samolotów.
Odpowiedział mi na pytanie - dlaczego policja w UK jest bez broni, w większości? - Dlatego że większość przyjmowanych policjantów zgłasza przeciw bycia uzbrojonym. Mówi że przyjmuja ludzi którzy mają ogromne uprzedzenie do broni i przemocy.
Dlatego większość polisss to lewackie pizdy, tańczące na karnawale Nothing Hill. Przy jakimkolwiek oporze wzywają posiłki i np. gdzie jeden kolorowy macha maczeta, lata w około niego 15 policjantów z gazem.



Co ty pierdolisz? Albo go po angielsku nie zrozumiałeś albo był idiotą. Przed 19 wiekiem w UK za porządek odpowiadała armia tak zwane czerwone mundury. Ludzie ich strasznie nienawidzili za brutalność działania. W 19 wieku utworzono Metropolitan Police Service. W celu przeciwstawienia się obawom publicznym i sprzeciwom wobec uzbrojonych organów ścigania Policji nie uzbrojono w broń palną. Miało to wzbudzić zaufanie wśród społeczeństwa. Policje wyposażono w niebieskie mundury żeby nikt ich nie pomylił z wojskiem noszącym czerwone.
Przyniosło to bardzo dobre rezultaty i społeczeństwo zaakceptowało nieuzbrojonych funkcjonariuszy. Z biegiem czasu stało się to tradycją i tak zostało do dziś.
I co ty o sprzeciwie pierdolisz? Policjanci nie mają nic do gadania. TO czy dostaniesz się do grupy TAC nie zależy od ciebie. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile broni jest w posiadaniu mieszkańców UK i jak wielu policjantów posiada pozwolenia prywatne ale nie wolno im dotknąć broni w pracy.
Sam posiadam pozwolenia na broń również Angielskie i wiem jak sprawa broni tam wygląda.
Zgłoś
Avatar
koliberk 2020-06-06, 2:07 1
andyq napisał/a:

Co ty pierdolisz? Albo go po angielsku nie zrozumiałeś albo był idiotą. Przed 19 wiekiem w UK za porządek odpowiadała armia tak zwane czerwone mundury. Ludzie ich strasznie nienawidzili za brutalność działania. W 19 wieku utworzono Metropolitan Police Service. W celu przeciwstawienia się obawom publicznym i sprzeciwom wobec uzbrojonych organów ścigania Policji nie uzbrojono w broń palną. Miało to wzbudzić zaufanie wśród społeczeństwa. Policje wyposażono w niebieskie mundury żeby nikt ich nie pomylił z wojskiem noszącym czerwone.
Przyniosło to bardzo dobre rezultaty i społeczeństwo zaakceptowało nieuzbrojonych funkcjonariuszy. Z biegiem czasu stało się to tradycją i tak zostało do dziś.
I co ty o sprzeciwie pierdolisz? Policjanci nie mają nic do gadania. TO czy dostaniesz się do grupy TAC nie zależy od ciebie. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile broni jest w posiadaniu mieszkańców UK i jak wielu policjantów posiada pozwolenia prywatne ale nie wolno im dotknąć broni w pracy.
Sam posiadam pozwolenia na broń również Angielskie i wiem jak sprawa broni tam wygląda.



Dobrze ze masz takie ogromne doswiadczenie w sprawie broni.

Na 66mln ludzi w UK
w 2009/10 roku pozwolen na bron jest 1,809,653 z czego pozwolen na shotgun to 1,358,522.
w 2017 to 3,260,609 z czego pozwolen na shotgun to 1,537,967, broni recznej to az - uwaga 14,501.
W porownaniu do Szwajcari, gdzie na 2017 bylo 2.332mln broni do populacji 8.4mln, to faktycznie, UK rozwala posiadaniem broni palnej...

Reszte sam wygogluj. W kabinie u mnie siedzi Yildiz 20 i Browning Medalist. Wiec sie nie unos, bo ci zylka peknie i sie wykrwawisz...
Zgłoś
Avatar
pg0922 2020-06-06, 9:25 1
Zapewne ty byś się napierdał ze wszystkimi jakbyś widział stado takiej dziczyzny ... to są zwykli ludzie a nie supermeni. Też bym siperdalał przed dzikusami - to nie brak odwagi a kurwa logiczne myślenie.
Zgłoś
Avatar
andyq 2020-06-06, 18:10
koliberk napisał/a:

Dobrze ze masz takie ogromne doswiadczenie w sprawie broni.
Na 66mln ludzi w UK
w 2009/10 roku pozwolen na bron jest 1,809,653 z czego pozwolen na shotgun to 1,358,522.
w 2017 to 3,260,609 z czego pozwolen na shotgun to 1,537,967, broni recznej to az - uwaga 14,501.
W porownaniu do Szwajcari, gdzie na 2017 bylo 2.332mln broni do populacji 8.4mln, to faktycznie, UK rozwala posiadaniem broni palnej...
Reszte sam wygogluj. W kabinie u mnie siedzi Yildiz 20 i Browning Medalist. Wiec sie nie unos, bo ci zylka peknie i sie wykrwawisz...


No imponująca kolekcja, gliniane krążki do których strzelasz muszą być przerażona tych strzelb.
Posiadanych szotgunow nawet nie chce mi się wymieniać ale jakoś najlepiej mi leży mój MP5 I rumuńska wersja AK47. A AR15 był jednym z gorszych zakupów.
Zgłoś