18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
policyjna pomyłka
m................a • 2010-11-07, 11:31
Pomyłka, przekroczenie uprawnień czy może niekompetencja? W czasie meczu Polonii Bytom z Ruchem Chorzów doszło do starć między kibicami. Interweniowała policja. W czasie zamieszania jeden z policjantów wyciągnął broń i obezwładnił, jak się okazało, innego policjanta. Całe zajście zostało nagrane przez kibiców, którzy zamieścili film w internecie



// filmy wgrywamy na serwer następnym razem warn
Zgłoś
Avatar
E................n 2010-11-07, 11:37
Nie ma znamion przestępstwa

Jakby to był inny gościu nie policjant i by doszło do tragedii to by inna śpiewka była
Zgłoś
Avatar
~Ludomir 2010-11-07, 15:42 1
Doszło do tragedii, podarł mu kurtkę. Niech sie cieszy że to nie był Bagdad bo tam za trzymanie kamery w ręku grozi seria z Apache'a
Zgłoś
Avatar
Lupi 2010-11-08, 6:42 4
Eh. I stad sie biorą JP.
Chuj nie rzuci sie w tłum obezwłądnic nikogo, tylko patrzy, widzi kolesia z boku i mysli "OOO BEDE ZAJEBISTY JEMU WPIERDOLE". A tu chuj, niestety, drugi pieseczek...

Pojebany kraj...
Zgłoś
Avatar
E................n 2010-11-08, 19:37
Zareagował prawidłowo Po chuj ma rzucać się w tłum? Co to POGO kurwa?
Pomyśl zanim coś napiszesz
Zgłoś
Avatar
wexors 2010-11-08, 19:39
ale o chuj wam chodzi skoro ten jeden był w cywilnym dresie i miał broń to zakładam ze ten drugi też. być może zauważył broń i stąd ta cała reakcja
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2010-11-08, 20:08
Już widze jak Lupi jebany internetowy kozak rzuca się sam na 30-40 napakowanych sterydziarzy z szalikami żeby wpierdolić wszystki a kilku którzy będą za wolno przed nim spierdalać przyprowadzić przed wymiar sprawiedliwości, LOL! Daje piwo za taki objaw wirtualnego heroizmu!
Zgłoś
Avatar
Lupi 2010-11-08, 22:59
bloodwar powiem ci ze mnie pierdoli bo nie zgrywam zadnego kozaka. Ale CHUJ mu przeszkadzał kamerzysta? Co kurwa worka szukał? W mundurze był i nawet jesli bym mogl mu cos zrobic (w co watpie bo wyszkolenie badz co badz policjanta powinno byc w samoobronie wieksze niz moje po krav madze) to chuja moge bo pojde za napasc na policjanta... A jakby to byl cywil ten napadniety to by bylo ze byl agresywny... Bo nagrywal! A tak nie mozna!
Normalnie przeciez wiem ze nikt inteligentny nie rzuci sie na 40... Ale chodzi mi konkretnie o tych gnoi co rzucaja sie na tych co stoja sami z BOKU i CHUJA robią poza gapieniem sie...
Zgłoś