18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Policyjny drift.
GoToDark • 2014-07-02, 15:56
Zapraszam do oglądania



Swoją drogą, zastanawia mnie dlaczego do policji przyjmowani są tacy idioci. Kierowca wozu policyjnego powinien mieć doświadczenie niczym rajdowiec, a nie jeździć jak feministka ze zdezolowanym mózgiem wielkości ziarenka melisy lekarskiej.
Zgłoś
Avatar
ZimnaVodka 2014-07-02, 16:47 5
dałbym może ze 20 pkt driftu ale że spalił ( Lost Pkt 20 )
Zgłoś
Avatar
andreas_k 2014-07-02, 17:17 1
Przecież jest to przednionapędowiec, więc chciał zaszpanować i mu nie wyszło, a nie wpadnięcie w poślizg...
Zgłoś
Avatar
Modrzew88 2014-07-02, 17:17 127
Ojej, radiowóz wpadł w poślizg na mokrej nawierzchni, trzeba jebać policję na sto procent, bo to jawne nadużycie władzy, przekręty na paliwie i ustawiony przetarg na sprzęgło, kierowca to oczywiście idiota, jego partner kretyn (pewnie zdradza żonę), a przełożony imbecyl, wszyscy powinni dostać dyscyplinarkę za ten kompromitujący poślizg. Stop poślizgom w polskich służbach!

PS
W związku z tym, że w naszym kraju nie ma na nic pieniędzy i na wszystkim się oszczędza radiowozy mają zakładane najtańsze, chińskie opony, które ścierają się po miesiącu użytkowania, a poślizgu dostają nawet na suchej nawierzchni.
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2014-07-02, 17:46
nie jest to tak powiedziane, że przednionapędowiec nie wpadnie w poślizg, a właśnie że wpadnie, teraz nowe auta to chińskie zabaweczki, spójrz w aucie tego pokroju tylko, że starszym rocznikowo ile jest chociażby zwojów sprężyny w zawieszeniu a ile w takim nowym aucie, sam kiedyś się zdziwiłem, jak łatwo na koleinie jest wpaść w poślizg na lekko mokrej nawierzchni, tyle dobrze, że wyszedłem z tego z trochę lepszą gracją jak panowie policjanci, ale to są losowe przypadki
Zgłoś
Avatar
b................e 2014-07-02, 17:55
Ale żeś wymyślił z tą melisą...
Zgłoś
Avatar
mloncur 2014-07-02, 18:45 5
Kraków skrzyżowanie Konopnickiej z Malborską?
Zgłoś
Avatar
BYNIO123 2014-07-02, 19:15
ostatnio z pickupem policyjnym było identyczne prawie to chyba wszyscy tam tak jeżdżą po co się tłuc trzyletnią kijanką, lepiej zajezdzić kupią nowe bo przecież to nie moje tylko służbowe.
Zgłoś
Avatar
rbpp 2014-07-02, 19:36
Hahaha, ustawiony przetarg na sprzęgło.. Modrzew88, że tak napiszę, ju mejd maj dej Krata zimnych browarów dla Ciebie :]
Zgłoś
Avatar
Lukasz2525 2014-07-02, 19:43 2
@Modrzew88 , wszystko ok , poza tym , że dobra opona właśnie szybko się ściera , ponieważ jest przyczepna i guma zostaje na asfalcie , a tania chińska bardzo długo będzie w dobrym stanie i z dużym bieżnikiem , ponieważ ma gorszą przyczepność i ślizga się , zamiast ścierać , pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
P................7 2014-07-02, 19:50
ZimnaVodka napisał/a:

dałbym może ze 20 pkt driftu ale że spalił ( Lost Pkt 20 )


Chyba, że karnych i to sam sobie powinien skurwiel wystawić za taką jazdę, a nie dawać po 5pkt i 500zł za mały bok doświadczonym drifterowm. 5 za bok, 5 za to, że ,ma dawać przykład i 10 za to, że jest pizda i nie umie jeźzić!
Tak się wkurwiłem, aż mi się klawiatura zacina!
Zgłoś
Avatar
Robcio1207 2014-07-02, 20:01 2
BYNIO123 napisał/a:

ostatnio z pickupem policyjnym było identyczne prawie to chyba wszyscy tam tak jeżdżą po co się tłuc trzyletnią kijanką, lepiej zajezdzić kupią nowe bo przecież to nie moje tylko służbowe.



Kuuurwa, człowieku...
Widziałeś Ty kiedyś przecinki?
Tego się czytać nie da, ni chujet nie umiem zrozumieć, co chciałeś napisać.
Masz, skopiuj sobie kilka, są za darmo----> ,,,,,,,

Co do filmiku, to każdemu by się mogło zdarzyć. Jak dla mnie, to tematu powinno nie być, bo wyraźnie widać, że ulica mokra w chuj.
Zgłoś
Avatar
wiki69 2014-07-02, 20:01 1
@x6up
Kamieńskiego z Malborską
Zgłoś
Avatar
kreoo1 2014-07-02, 20:18
To było tak ostre że zboże na polu samo się skosiło
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-07-02, 20:25
jakby to był alfa romeo ten 270km 4x4 to by się udało, a to zwykłe gówno kia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie