18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Policyjny fail
=CAMEL= • 2012-03-21, 17:16
Relacja ofiar pomyłki policji



Wiem że nie wiele mogli zrobić ale laskę trochę za ostro pojechali.

Źródło
Zgłoś
Avatar
kokofon 2012-03-21, 18:41 56
Ciekawe co by bylo gdyby poszkodowany zamiast zapierac drzwi wyjal zarejestrowany pistolet i zastrzelil kilku palicjantow w obronie swojej i swego mienia ... ciekawe kto byl by winny ...
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2012-03-21, 18:43 1
Następny z chińskimi emulatorami drzwiami za pół klocka.
A pałkarze powinni się domyślić że to nie to mieszkanie właśnie po tekturowych drzwiach, których niebezpieczny bandyta na pewno by nie zainstalował.
Zgłoś
Avatar
golden8426 2012-03-21, 18:46 2
VanHelsingPL napisał/a:

Tak bić ludzi przy zatrzymaniu? A jeśli są niewinni albo nie to mieszkanie jak tutaj?


niech CIe psy zgarna na komende(czasem gdzie indziej wywożą).moze bedzie dane Ci dostac wpierdol za niewinność
Zgłoś
Avatar
Zdzisław2002 2012-03-21, 19:29 9
w normalnym kraju komendant główny do dymisji

u nas luz blus. Najlepsze zakłamanie stacji telewizyjnych, które promują obecne władze a teraz udaja wielki żal jednoczesnie np. nie zuwazając rekordowej liczby podsłuchów w Europie.
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-03-21, 19:44 12
ytagor napisał/a:

Śmierć frajerom!



Cytat:

Wiek: 20



Jakoś mnie to nie zdziwiło... Yhh to pokolenie jp...

Co do akcji - AT nie ma prawa się z nikim pierdolić, jest powiedziane że koleś jest niebezpieczny, może mieć broń więc robią w domu do którego wchodzą jesień średniowiecza. I tak ma kurwa być! Obezwładnić i ogarnąć sytuację w jak najkrótszym czasie wszelkimi dostępnymi środkami, oto co ma zrobić AT.

To, że zostały pomylone adresy to już wpadka, ale bynajmniej nie AT. Zawaliło zbieranie informacji i wywiad przez śledzików.

Legion92 napisał/a:

w normalnym kraju komendant główny do dymisji



I co jeszcze, prezydent i premier do dymisji i żałoba narodowa przez tydzień? Stało się, nie odstanie się. Dostaną tyle kasy że pewnie sobie jeszcze samochód za to kupią. Ale oczywiście, wielce poszkodowani będą czuć się całe życie, nawet wożąc dupę tym samochodem.
Zgłoś
Avatar
Kondra 2012-03-21, 19:46 39
Śmieszą mnie Ci wszyscy obrońcy AT powyżej. Fakt, że zjebał ktoś z wywiadu i zrobili chujowe rozpoznanie, ale AT nie jest tu bez winy. Do chuja ciężkiego - chyba wiedza po kogo tam idą? Mieli na celu jakiegoś tam przestępcę czy chujwiekogo, wiedzieli, że to ma być mężczyzna przecież, więc ja się kurwa pytam - dlaczego skatowali laskę? Parodia kurwa a nie AT, aż się wkurwiłem, bo jej mi zwyczajnie szkoda ... A pieniędzmi z odszkodowania psychiki nie naprawi, wspomnień nie wymaże.
Zgłoś
Avatar
bania88 2012-03-21, 19:47 3
kokofon napisał/a:

Ciekawe co by bylo gdyby poszkodowany zamiast zapierac drzwi wyjal zarejestrowany pistolet i zastrzelil kilku palicjantow w obronie swojej i swego mienia ... ciekawe kto byl by winny ...



Tez mnie to zastanawia. W koncu by byla to obrona wlasna przed napadem jakis bandziorow w kominiarach.
Ale podejzewam, ze jak by strzelil, albo by chociaz zobaczyli spluwe to by zaczeli do nich strzelac jak do kaczek bez ostrzezenia - ze skutkiem smiertelnym.
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-03-21, 19:47 8
Kondra napisał/a:

Mieli na celu jakiegoś tam przestępcę czy chujwiekogo, wiedzieli, że to ma być mężczyzna przecież, więc ja się kurwa pytam - dlaczego skatowali laskę?



Wiesz w ogóle jak wygląda akcja? Każdy, kto się tam znajduje jest zazwyczaj jebany na glebę i skuwany. Chuj wie kto mógł wejść do mieszkania kilka dni wcześniej i z niego nie wychodzić, chuj wie kto jeszcze może tam być i mieć nóż, pistolet, karabin, granat... To są ułamki sekund i jedna zasada - każdy na starcie jest podejrzany. Naoglądałeś się chyba kurwa amerykańskich filmów gdzie wpada trzech SWATów do budynku gdzie jest 80 ludzi bez żadnego zabezpieczenia i wywiadu i mają magiczne detektory w oczach do kogo strzelać a do kogo nie. No kurwa
Zgłoś
Avatar
erpi 2012-03-21, 19:48
To kurwa nawet policja cpa? Pierdole nie ruszam sie z UK.
Zgłoś
Avatar
sałata 2012-03-21, 19:49 2
Żona go w domu bije to ten odstresowuje w pracy

A tak serrio to na 5 lat do pierdla.
Zgłoś
Avatar
podgor5 2012-03-21, 19:50 4
jebane policyjne kurwy. jak pokazują filmy z akcji AT to wtedy kulturka na ziemie, kajdanki, nikt nie skacze po głowie podejrzanym, bo wiadomo kamera patrzy. tutaj akcja bez nagrywania to się zwierzęta wyżywaja pierdolone.

za tą akcje powinien polecieć dowódca, jak można na chybił trafił wpadać do 3 mieszkań? ci trzej którzy wpadli do mieszkania naprawiaja szkody z własnej kasy, płaca odszkodowanie, pokazują mordy i osobiście przepraszają poszkodowanych. inaczej sie kurwy nie nauczą.

mam nadzieje ze na następnej akcji im jakiś gangster wpierdoli kulkę jak kiedyś podczas akcji w Magdalence.
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-03-21, 19:52 6
podgor5 napisał/a:

jebane policyjne kurwy



Poczekaj aż Ci samochód ukradną gimbusie.
Zgłoś
Avatar
Nabs 2012-03-21, 19:54 18
Jedna sprawa że zaszła pomyłka - wiadomo zdarza się każdemu. I to rozumiem, nawet fakt że zniszczyli mienie też jest ok. Tylko z tego co poszkodowani opowiadają, to pomimo że byli skuci, że leżeli na ziemi, nadal byli bici. Ewidentne nadużycie siły, które nie powinno mieć miejsca. Nie byłoby aż takiej afery gdyby nie to że pobili chociażby tą kobietę. Bo co ona im, kilku facetom, mogła zrobić zakuta w kajdankach?

I popieram pierwszą wypowiedź. Ci co przyłożyli rękę do pobicia tej kobiety, bo to nie jest obezwładnienie, a pobicie! Powinni normalnie zostać osądzeni, i pójść do pierdla. Tak kurwa być nie może, że sobie wpadają do jakiegoś domu, napierdalają wszystkich jak lezie i na koniec w przypadku pomyłki, odpowiedzialność spływa po nich. Kurwa, jak to trzeba mieć najebane pod sufitem żeby bić skutą kobietę?

W policji pełno takich kurwa niedowartościowanych debili, którzy na patrolu od nastoletnich gówniarzy wpierdol dostają, nie mogą się w żaden sposób odegrać, bo znów by wpierdol dostali, to tłuką ludzi którzy są zakuci w kajdanki co za kurwa odwaga!

PS. byłem kilka razy zwinięty przez policje. Raz całkowicie niesłusznie, pomimo to dostałem wpierdol pałą po piętach i kilka razy pod żebra. Nie to że nienawidzę policji, jakieś JP czy inne gówno. Dobrze że są, ale niech kurwa się wyjebie imbecyli nadużywających swojego stanowiska.
Zgłoś
Avatar
Kondra 2012-03-21, 19:54 9
grelix napisał/a:



Wiesz w ogóle jak wygląda akcja? Każdy, kto się tam znajduje jest zazwyczaj jebany na glebę i skuwany. Chuj wie kto mógł wejść do mieszkania kilka dni wcześniej i z niego nie wychodzić, chuj wie kto jeszcze może tam być i mieć nóż, pistolet, karabin, granat... To są ułamki sekund i jedna zasada - każdy na starcie jest podejrzany. Naoglądałeś się chyba kurwa amerykańskich filmów gdzie wpada trzech SWATów do budynku gdzie jest 80 ludzi bez żadnego zabezpieczenia i wywiadu i mają magiczne detektory w oczach do kogo strzelać a do kogo nie. No kurwa



Szczerze Ci życzę, żeby wpierdolili Ci się do mieszkania i napierdalali twoją kobietę (nie obchodzi mnie czy ją masz - załóżmy, że tak) do nieprzytomności na Twoich oczach. Szybciutko zmieniłbyś zdanie panie znawco.

EDIT: Czujesz różnicę pomiędzy obezwładnieniem, a napierdalaniem głową o ziemię obezwładnionej już, leżącej na glebie kobiety?
Zgłoś
Avatar
Fox93 2012-03-21, 19:54 3
Rutkowski pewnie już ze śmiechu się przewraca co Ci nieudacznicy robią...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie