18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
🔥 Czerwone było - teraz popularne
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
Avatar
Kriski 2021-11-28, 11:15 67
Mnie ciekawi ile razy "przypadkowo" postrzeliła kolegę?
Zgłoś
Avatar
Puczysta 2021-11-28, 11:17 1
No i wyrwali chwasta. <3
Zgłoś
Avatar
Pantaran 2021-11-28, 11:38 19
Na komendzie to powinna sprzątać przynajmniej z mopa nikogo nie zastrzeli.
Zgłoś
Avatar
serenity 2021-11-28, 11:41 22
Jak dla mnie to sobie gościu siedział. Po chuj go ruszali? Może się napił, naćpał i chciał odtajać. No sobie siedział! Pewnie wstałby nad ranem i wrócił do żywych, a tak jakieś nadgorliwe pizdy odjebały gościa! Nie ważne czy czarny czy biały, on sobie siedział i nic nie robił!
Zgłoś
Avatar
Folur 2021-11-28, 11:47 16
ten film jasno pokazuje dlaczego kobiety do Policji się nie nadają
Zgłoś
Avatar
garota 2021-11-28, 11:53 31
serenity napisał/a:

Jak dla mnie to sobie gościu siedział. Po chuj go ruszali? Może się napił, naćpał i chciał odtajać. No sobie siedział! Pewnie wstałby nad ranem i wrócił do żywych, a tak jakieś nadgorliwe pizdy odjebały gościa! Nie ważne czy czarny czy biały, on sobie siedział i nic nie robił!



Chciałbyś żeby naćpany, najebany czarnuch siedział ci u progu domu? Odpowiedz sobie na to pytanie a później jeszcze raz przeczytaj swój komentarz.

Kolejny przykład czemu nie ma czegoś takiego jak równouprawnienie. Bo ta suka ewidentnie została przyjęta do pracy tylko żeby statystycznie wyrównać ilość pizd w policji. Są o tym całe reportaże jak to wygląda na całym świecie. No może oprócz izraela bo ich babki to inna szkoła walki.
Zgłoś
Avatar
m................g 2021-11-28, 12:22 5
serenity napisał/a:

Jak dla mnie to sobie gościu siedział. Po chuj go ruszali? Może się napił, naćpał i chciał odtajać. No sobie siedział! Pewnie wstałby nad ranem i wrócił do żywych, a tak jakieś nadgorliwe pizdy odjebały gościa! Nie ważne czy czarny czy biały, on sobie siedział i nic nie robił!



A nie wpadłeś na to, że może teraz sobie po prostu siedział, a może wcześniej dokonał rozboju, gwałtu, kradzieży zabójstwa i został np rozpoznany w ramach opisanego wizerunku. Wtedy też powinien sobie siedzieć i "odtajać"?
Zgłoś
Avatar
jozue 2021-11-28, 12:36 4
chuj z patrolem, weź idź z taką na wojnę w oddziale gdzie z tyłu ona gdzieś jest ...
Zgłoś
Avatar
howke 2021-11-28, 12:47
To ja czekam z komentarzem do jutra. Ja poniedziałkowy
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2021-11-28, 13:09 2
Obraz wart jest tysiąca słów. A wszyscy przecież widzieli do czego ren prosiak się nadaje.
Zgłoś
Avatar
cavern69 2021-11-28, 13:21 2
Manolito666 napisał/a:

Obraz wart jest tysiąca słów. A wszyscy przecież widzieli do czego ren prosiak się nadaje.



Mogła się położyć na podejrzanym kiedy partner go powalił.
Podejrzany by nie wstał - a może nawet by zfloydował

...złych technik jej uczyli.
Zgłoś
Avatar
ququa 2021-11-28, 15:41 3
Kriski napisał/a:

Mnie ciekawi ile razy "przypadkowo" postrzeliła kolegę?



Ani razu przecież ślepakami strzelała ...kto normalny daje babie ostrą amunicje
Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2021-11-28, 16:48 1
Zaczęła strzelać bo w 10 s padły strzały podczas szamotaniny.
Zgłoś
Avatar
serenity 2021-11-28, 17:32 1
garota napisał/a:

Chciałbyś żeby naćpany, najebany czarnuch siedział ci u progu domu? Odpowiedz sobie na to pytanie a później jeszcze raz przeczytaj swój komentarz.
Kolejny przykład czemu nie ma czegoś takiego jak równouprawnienie. Bo ta suka ewidentnie została przyjęta do pracy tylko żeby statystycznie wyrównać ilość pizd w policji. Są o tym całe reportaże jak to wygląda na całym świecie. No może oprócz izraela bo ich babki to inna szkoła walki.



magog napisał/a:

A nie wpadłeś na to, że może teraz sobie po prostu siedział, a może wcześniej dokonał rozboju, gwałtu, kradzieży zabójstwa i został np rozpoznany w ramach opisanego wizerunku. Wtedy też powinien sobie siedzieć i "odtajać"?



Macie całkowitą rację, ale z filmu to nie wynika. Brak też oryginalnego opisu który cokolwiek by wyjaśniał. Brak radiowozu na sygnałach. Dla mnie to patrol który przechodził ulicą, a nie został wezwany do niego. No i glina tak sobie z ulicy raczej nie może wejść na czyjąś posesję. Jak ktoś wie coś więcej niech da opis, co będziey się spierać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie