18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
bocianoff 2020-04-14, 17:46 2
janlew napisał/a:

Czarny do pierdla, czarny pies do odstrzału.
Są. Myśliwskie, łańcuchowe, policyjne, psy przewodniki . Popierdolone jest traktowanie psa jak członka rodziny czy dziecka, i łażenie z nim dookoła bloku obsrywając i obszczywając co się da. Koń czy prosiak też są użyteczne, ale nikt z nimi kurwa w M3 nie mieszka, nie obsrywa podwórek, i nie słychać muuuuczenia przez ściany



kurwa, ale to trzeba mieć smutne życie
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2020-04-14, 18:34 2
Ten pies jest więcej wart niż ten leżący koleś i mamy większości użytkowników stąd.

Gryź, kudłaty przyjacielu, niech leje się krew!
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2020-04-14, 18:59 1
DużyKutas napisał/a:

Można byc rasistą, nienawidzic ciapatych, rudych i kadłubków ale tego psa powinno się odstrzelić.


Dokładnie. Tego agresywnego czworonoga także.
Zgłoś
Avatar
dfc77 2020-04-14, 19:06 1
krisman1981 napisał/a:

Prosty sposób na psa dajesz mu się złapać za przedramię przy łokciu i druga dzgasz w krtań po to się nosi przy sobie push daggera wiem testowałem 100% skuteczności na bydło z kłami



Można chwycić od tył za uda i ani nie sięgnie, ani nie będzie dalej gryźć, bo będzie bał się wywalenia na pysk. Można walić w nos i oczy. Można zdusić jaja jak samiec. Można starać się złamać szczękę rozwierajac jak samemu ma się jaja i siłę. Testowałem odciąganie za nogi, walenie w nos i to mniej skuteczne czyli kopy w łeb i pod żebra. w/w tylko dla pomocy innym.

Ten pies to debil, jeszcze większe debile robiły akcję. Ten z taserem jeszcze głupszy niż cała reszta. Cioty w chuj i asfalt pewnie coś ugra

Zgłoś
Avatar
castagir 2020-04-14, 20:50
Ja pierdole. Już myślałem, że może koronawirus wybawił nas od niego, bo się od dawna nie pojawiał, a on jednak wrócił.

janlew napisał/a:

Popierdolone jest traktowanie psa jak członka rodziny czy dziecka


Pewnie im zazdrościsz, że ojciec częściej się bawił z psem niż z Tobą, a matka wolała trzymać kota na kolanach zamiast Ciebie.

Razem z poligonem powinniście się udać na jakieś leczenie.

krisman1981 napisał/a:

Prosty sposób na psa dajesz mu się złapać za przedramię przy łokciu i druga dzgasz w krtań po to się nosi przy sobie push daggera wiem testowałem 100% skuteczności na bydło z kłami



dfc77 napisał/a:

Można chwycić od tył za uda i ani nie sięgnie, ani nie będzie dalej gryźć, bo będzie bał się wywalenia na pysk. Można walić w nos i oczy. Można zdusić jaja jak samiec. Można starać się złamać szczękę rozwierajac jak samemu ma się jaja i siłę. Testowałem odciąganie za nogi, walenie w nos i to mniej skuteczne czyli kopy w łeb i pod żebra. w/w tylko dla pomocy innym.
Ten pies to debil, jeszcze większe debile robiły akcję. Ten z taserem jeszcze głupszy niż cała reszta. Cioty w chuj i asfalt pewnie coś ugra



Był tu kiedyś filmik z kolesiem, Polakiem swoją drogą, który pokazywał jak zmusić psa do tego by puścił swoją ofiarę. Najlepszym i najbezpieczniejszym(zwłaszcza dla ofiary) sposobem jest po prostu doduszanie psa pyskiem w miejsce stronę nagryzienia. Pies czując opór podłoża zaczyna luzować z obawy przed zgnieceniem i zadławieniem ofiarą.
Pokazywał to na swoim psie(jakiś typu pitbull) i działało. Pies się dusił, dławił i odpuszczał. Sam psa nigdy nie miałem, więc nie wiem jakby ta sztuczka wyszła podczas prawdziwej akcji.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-04-14, 20:55
castagir napisał/a:

Pewnie im zazdrościsz, że ojciec częściej się bawił z psem niż z Tobą, a matka wolała trzymać kota na kolanach zamiast Ciebie.

Razem z poligonem powinniście się udać na jakieś leczenie.



Przestan płakać pizdeczko bo "pieski obrażajom", idź poliż swoją suni po odbycie a nie wylewasz swoje żale.
Zgłoś
Avatar
mystery0987 2020-04-14, 21:23
Jeśli jakiś policjant z pl odważył by się wejść na moja działkę mam wycelowane w intruza 4 wyszkolony owczarki belgijskie 7lat 6lat i dwa świry po 3lata
Zgłoś
Avatar
człowiek_zły 2020-04-14, 21:56
I teraz małpa dostanie odszkodowanie z pieniędzy podatnika. A sąd i tak każe psa uśpić.
Zgłoś
Avatar
DanJ93 2020-04-14, 22:26
DużyKutas napisał/a:

Można byc rasistą, nienawidzic ciapatych, rudych i kadłubków ale tego psa powinno się odstrzelić.


No już nie przesadzaj
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-04-14, 23:09
Zapominacie, że psy mają silniejsze instynkty od człowieka i tak zwany 6sty zmysł - potrafią wyczuć charakter człowieka i dopasować zachowanie do tego. Ten człowiek akurat był murzynem więc nawet ja na chujowym nagraniu wyczułem jego charakter.
Zgłoś
Avatar
glenton 2020-04-15, 2:04
DużyKutas napisał/a:

Można byc rasistą, nienawidzic ciapatych, rudych i kadłubków ale tego psa powinno się odstrzelić.



co ty pierdolisz? wyszkolony pies niczemu nie jest winien. winny jest tek kutas bo ma podkolanówki do gaci ubrane.
Zgłoś
Avatar
castagir 2020-04-15, 6:39
poligon6 napisał/a:

Przestan płakać pizdeczko bo "pieski obrażajom", idź poliż swoją suni po odbycie a nie wylewasz swoje żale.



No właśnie swoje żale wylewasz pod każdym filmikiem ze zwierzętami, a ostatnio już pod każdym. To jak się traktuje słabszych świadczy o człowieku, a o was można tylko powiedzieć, że jesteście srogo niedojebanymi przypadkami. Największe zjeby tego świata najczęściej zaczynały od zwierząt, a kończyły na ruchaniu zwłok swojej matki, tudzież dzieci , dlatego powinno leczyć się was gazem - zanim odpierdolicie coś, o ile już tego nie zrobiliście.
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2020-04-15, 11:55
Powinni to kórestwo uśpić za atak na człowieka, trochę tak jebie nazistowakimi niemcami szczucie ludzi psami .
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-04-15, 19:29
W żadnym wypadku pies nie zawinił, bo do tego został wyszkolony, winę ponosi hamburger pizda policjant, który stracił kontrolę nad psem.

castagir napisał/a:

No właśnie swoje żale wylewasz pod każdym filmikiem ze zwierzętami, a ostatnio już pod każdym. To jak się traktuje słabszych świadczy o człowieku, a o was można tylko powiedzieć, że jesteście srogo niedojebanymi przypadkami. Największe zjeby tego świata najczęściej zaczynały od zwierząt, a kończyły na ruchaniu zwłok swojej matki, tudzież dzieci , dlatego powinno leczyć się was gazem - zanim odpierdolicie coś, o ile już tego nie zrobiliście.



Bo wali niemca po hełmie do zdobytych wirtualnych piw, a w realu i tak jest przegrywem ze wsi pod ukraińską granicą.
Zgłoś
Avatar
hitmen 2020-04-16, 2:57 1
Poligona dorwali
Zgłoś