18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Poligon na wakacjach
Anal_Intruder_69 • 2024-09-26, 15:21
Miał tak niewyjściowy ryj, że aż musieli ocenzurować nagranie



Opis z translatora:
ukryta treść
Film przedstawiający znęcanie się nad zwierzętami przez Chińczyka został zasypany krytyką po opublikowaniu w mediach społecznościowych w grudniu 2017 r. i nazwał go „obrzydliwym filmem”. Wydajesz dużo pieniędzy na zakup psa, a następnie bierzesz udział w wyścigu psów i stawiasz duże pieniądze. Kiedy przegrał, przeklął psa, mówiąc: „Straciłem pieniądze przez ciebie! Zjem psa, który nie działa!”, A następnie rzucił psa o ziemię i zabił go.

W tamtym czasie w Chinach nie obowiązywały żadne przepisy dotyczące ochrony i dobrostanu zwierząt, więc mężczyzna nie został ukarany.
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-09-27, 10:35 1
marcin9002 napisał/a:

Kolejny skośnooki pojeb. Kutas nie wie jak obastawiac więc wini za to psa? A każdy skurywyn który pisze ze to tak jak zabicie kury, krowy czy świni to niech rozróżni czym są zwierzęta hodowlane a czym domowe. Jesteście banda tepych pojebów.



zwierzęta hodowlane a domowe różnią się w zależności od sytuacji na świecie, podczas wojny i w biedzie je się wszystko tu akurat debil zabił psa ze złości ale i tak zrobił to w taki sposób że pies nie cierpiał, gdyby tak w całych chinach i azji zabijali psy przed zjedzeniem to nie miałbym żadnego z tym problemu natomiast lata tego co zobaczyłem w internecie jakimi skurwysynami w stosunku do żywej istoty potrafią być Azjaci to mogą z nimi tylko konkurować gangi ze środkowo-południowej ameryki
Zgłoś
Avatar
ARTOLD 2024-09-27, 11:25
Bende go zjadł
Zgłoś
Avatar
Jobanysos 2024-09-27, 16:20 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Jak go po zabiciu zjadł, nie widze nic w tym złego. Sprawnie to zrobił, bez znęcania się.
Jego. Zabił i zjadł, tak jak wy jecie zabite krówki, świnki,kurczaczki.
To tak jak na wsi w Polsce, pamiętam jak kogut podrapał i pogonił wnuczka odwiedzającego dziadków na wakacje na wsi.
Jeszcze tego samego dnia pływał w rosole, bo wnuczka zaatakował.
Wszyscy zjedli i było wszystko ok.
Totak jak w Polsce popularne byłynp. wyścigi świń. Świnia wyścigowa nie spełnia oczekiwań? To na schabowe , kiełbasy.
A zółtki jedzą psy, to samo.
Bambiniści nie przeżywać i nie mazgaić się. Bo powiadam wam że jak by prawdziwa wojna (III WŚ) do Polski przyszła, to wpierdalali byście po miesiącu,psy, koty, gołębie i szczury,uprzednio sami je zabiwszy kijem.
można się rozejść.
A jeszcze mi się przypomniało, że w całym cywilizowanym zachodzie, normą jest zabicie konia wyścigowego jak złamie nogę. Z tym że właściciel który go zabije wcale go później nie zje. Żółtek nawet bardziej cywilizowany przy naszych wyścigowych koniarach i koniarzach.



No ale zawsze się znajdzie pierdolona banda bambinistek, która nie zrozumie tego, o czym piszesz. Mam nadzieję że jak nadejdzie ciężki czas to zdechną z głodu, bo na pierwszym miejscu stawią swojego kurwa fafika
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-09-27, 17:15 1
I to jest profesjonalista. Zanim oskórował kundla i wrzucił do gara, to zmiękczył mięsko żeby lepiej kości odchodziły. A gar na małym ogniu powinien być. Wtedy smalec z kundla wychodzi przedni.
Zgłoś
Avatar
Diavolo_ 2024-09-27, 20:45
Idzie do gara
Zgłoś
Avatar
paragon0 2024-09-27, 21:37
Skośny skurwiel, oby mu całą rodzinę też tak potraktowali.
Zgłoś