18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Poligon na wakacjach
Anal_Intruder_69 • 2024-09-26, 15:21
Miał tak niewyjściowy ryj, że aż musieli ocenzurować nagranie



Opis z translatora:
ukryta treść
Film przedstawiający znęcanie się nad zwierzętami przez Chińczyka został zasypany krytyką po opublikowaniu w mediach społecznościowych w grudniu 2017 r. i nazwał go „obrzydliwym filmem”. Wydajesz dużo pieniędzy na zakup psa, a następnie bierzesz udział w wyścigu psów i stawiasz duże pieniądze. Kiedy przegrał, przeklął psa, mówiąc: „Straciłem pieniądze przez ciebie! Zjem psa, który nie działa!”, A następnie rzucił psa o ziemię i zabił go.

W tamtym czasie w Chinach nie obowiązywały żadne przepisy dotyczące ochrony i dobrostanu zwierząt, więc mężczyzna nie został ukarany.
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-09-26, 15:27 33
Jego pies. Zapłacił za niego wiec go zabił i zjadł. Jakby był ciapakausem to pewnie najpierw by wyruchał. Pierdolone skośniaki to też dzikusy. NIe zapominajmy o tym.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-09-26, 15:29 3
a już myślałam, że to Hiszpania, u nich też takie metody z pasami, co się nie sprawdziły

tylko Hiszpanie marnują mięso... znaczy nie jedzą tych zabitych psów... chyba...
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-26, 15:43 25
Jak go po zabiciu zjadł, nie widze nic w tym złego. Sprawnie to zrobił, bez znęcania się.

Jego. Zabił i zjadł, tak jak wy jecie zabite krówki, świnki,kurczaczki.

To tak jak na wsi w Polsce, pamiętam jak kogut podrapał i pogonił wnuczka odwiedzającego dziadków na wakacje na wsi.

Jeszcze tego samego dnia pływał w rosole, bo wnuczka zaatakował.

Wszyscy zjedli i było wszystko ok.

Totak jak w Polsce popularne byłynp. wyścigi świń. Świnia wyścigowa nie spełnia oczekiwań? To na schabowe , kiełbasy.

A zółtki jedzą psy, to samo.

Bambiniści nie przeżywać i nie mazgaić się. Bo powiadam wam że jak by prawdziwa wojna (III WŚ) do Polski przyszła, to wpierdalali byście po miesiącu,psy, koty, gołębie i szczury,uprzednio sami je zabiwszy kijem.

można się rozejść.

A jeszcze mi się przypomniało, że w całym cywilizowanym zachodzie, normą jest zabicie konia wyścigowego jak złamie nogę. Z tym że właściciel który go zabije wcale go później nie zje. Żółtek nawet bardziej cywilizowany przy naszych wyścigowych koniarach i koniarzach.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-09-26, 15:48 5
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Jak go po zabiciu zjadł, nie widze nic w tym złego. Sprawnie to zrobił, bez znęcania się.
Jego. Zabił i zjadł, tak jak wy jecie zabite krówki, świnki,kurczaczki.
To tak jak na wsi w Polsce, pamiętam jak kogut podrapał i pogonił wnuczka odwiedzającego dziadków na wakacje na wsi.
Jeszcze tego samego dnia pływał w rosole, bo wnuczka zaatakował.
Wszyscy zjedli i było wszystko ok.
Bambiniści nie przeżywać i nie mazgaić się. Bo powiadam wam że jak by prawdziwa wojna (III WŚ) do Polski przyszła, to wpierdalali byście po miesiącu,psy, koty, gołębie i szczury,uprzednio sami je zabiwszy kijem.
można się rozejść.



No i obowiązkowe menu w kryzysie-rosół z wrony.

[ Dodano: 2024-09-26, 15:59 ]
Jak przyjdzie bieda i głód to człowiek wszystko opierdoli. Szczur, to ryzyko, ale po za tym wszystko co ma mięso. Tylko dobrze posolić, popieprzyć, dłużej pogotować i ze smakiem każdy zje. Nasi waleczni bracia nawet niemowlęta gotowali. Mieszkając na najrzyźniejszych ziemiach świata z głodu umarło 1/4 kraju. Paradoks.

Znajomy prowadził knajpę i w kryzysie w komunie nie mógł dostać wołowiny. Zaczął koninę gotować klientom. Mówił, że człowiek wszystko zeżre. Jego teść zarzekał się, że koniny do ust nie weźmie. Pod flaszkę wsunął tatara z koniny i tylko córka wydała bo mu parsknęła jak koń.
Zgłoś
Avatar
konopls 2024-09-26, 16:51 22
Zaciukanie gościa mnie tak nie rusza, jak zatłuczenie jakiegokolwiek zwierzaka.
Zgłoś
Avatar
StachuJoness 2024-09-26, 17:17 7
Skurwysyna powiesić za jaja na haku!!!
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-09-26, 17:47 1
Lepszy by był gdyby go podgotował wcześniej przedtem
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-26, 17:51 4
StachuJoness napisał/a:

Skurwysyna powiesić za jaja na haku!!!



Bez przesady, przegrał, ale taka kara to już przesada. Kitajec przynajmniej ubił skurwysyna w humanitarny sposób.
Zgłoś
Avatar
krajsik 2024-09-26, 17:54 1
Chciałbym przypomnieć że poligon to kawał chuja z małym fiutkiem.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-09-26, 17:59
Ubił go jak kotleta... Dziwne, że kundel nie kwiczał.
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-09-26, 18:07 5
krajsik napisał/a:

Chciałbym przypomnieć że poligon to kawał chuja z małym fiutkiem.



Skąd wiesz?
Nie potrafił cię zadowolić?
Zgłoś
Avatar
rafal560 2024-09-26, 18:10 2
Chuj z nim, u nich rzecz tak samo normalna jak u nas krowę zajebać. Pokaż dla Hindusa jak krowę zarzynasz to klątwe na Ciebie rzuci. Albo jak kozę zarzynasz, a nie wyruchasz jak muslimy.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-09-26, 18:19
humanitarny ubój rytualny
Zgłoś
Avatar
Gerald 2024-09-26, 18:43 1
konopls napisał/a:

Zaciukanie gościa mnie tak nie rusza, jak zatłuczenie jakiegokolwiek zwierzaka.



Masz rację mnie też to szokuje
Myślałem że nie potrafiłbym zabić człowieka ale jego bym zajebał głazem w łeb
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie