18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
Avatar
danio1991me 2013-09-26, 21:26 2
Radysh napisał/a:

Pierwszy, żyje w jakimś wyimaginowanym świecie, choć wychowany i wyżywiony za socjalizmu.
Drugi szlaja się po dziczy i pierdoli, że tam lepiej, ale jak go kurwa bieda przyciśnie to zapierdala do TVN.
A trzeci, wykształcił się i wyszkolił za pieniądze polaków i "spierdolił" do USA.
Niech wyzdychają, trafią do katolickiego nieba i niech ich patron pedofili, JPII wali w dupska do końca świata i o jeszcze jeden dzień dłużej. Amen!



aż się ku*wa musiałem zalogować żeby CI odpowiedzieć. Jesteś mega debilem. Bez względu na to jakie masz poglądy polityczne i religijne (mam to w dupie) musisz być strasznie zjechaną psychike, albo dopiero Ci internet podłączyli...
Zgłoś
Avatar
WojtalaTbg94 2013-09-26, 21:32 1
Jestescie jakimis pojebami jak do takiego fiilmiku dodajecie Naszego Rodaka Jana Pawła II ... Pokurwiło się w głowach ;] niby sadol ale szacunek sie nalezy !
Zgłoś
Avatar
Yaqbb 2013-09-26, 21:38
Radysh napisał/a:

Pierwszy, żyje w jakimś wyimaginowanym świecie, choć wychowany i wyżywiony za socjalizmu.
Drugi szlaja się po dziczy i pierdoli, że tam lepiej, ale jak go kurwa bieda przyciśnie to zapierdala do TVN.
A trzeci, wykształcił się i wyszkolił za pieniądze polaków i "spierdolił" do USA.
Niech wyzdychają, trafią do katolickiego nieba i niech ich patron pedofili, JPII wali w dupska do końca świata i o jeszcze jeden dzień dłużej. Amen!



a w wielkanoc pierwszy ze święconką zapierdalasz
Zgłoś
Avatar
M................3 2013-09-27, 7:24
Nie można obrażać ludzi którzy beatyfikują przestępców i dzieciojebów dlatego że są zmarli i byli papieżem? To Jaruzelskiego też nie można bo był "prezydętę i polakię"? Nie pierdolcie głupot.
Zgłoś
Avatar
8Preacher8 2013-09-27, 11:25
Shatter napisał/a:



A ty jestes pomiotem dziwki z aidsem i jej tureckiego alfonsa.Zle trafiles koles .Ja mam strasznie kurewski charakter i odrazu ci powiem co sie stalo .Pracuje w firmie gdzie mam zajebistego informatyka /hakera . Gosc lamie hasla Fb twittera itp dla jaj .Dla zabawy , i juz rozpoczol prace nad twoim kontem i bede mial twoj ip jeszcze dzis ,bez wzgledu na to czy jest ruchomy czy nie .Nastepnie jaest taka strona dla wtajemniczonych hakerow gdzie po adresie ip ustalaja skad nadajesz .A wiesz co potem sie stanie jak bede mial twoj adres ? Powiem ci odrazu -oplace takich obibokow ktorzy lubia latwy zarobek a moja prosba bedzie zeby zlamali ci kregoslup .Jesli mieszkasz gdzie kolwiek w europie lub Usa i Kanadzie to juz jestes moj .Ja wiem ,ze ty teraz sobie bimbasz z tego co ja pisze i tak trzymaj . Najgorszy jest bol przez zaskoczenie . Powinienies wiedziec cieciu ,ze z bylymi zolnierzami Legii Cudzoziemskiej sie nie zaczyna a jak nie wiesz to sie dowiesz .Masz na to moje slowo.



a wiesz szmato co to groźby karalne?
notabene mogę Ci mój adres podać, ale wątpię żeby taka cipka jak Ty się sama tu pofatygowała.. w każdym bądź razie cokolwiek się stanie sprawa trafia na policję
Zgłoś
Avatar
kukunamuniu 2013-09-27, 13:44
@up Facet już pewnie sra po gaciach, bo złożysz skargę na groźby w necie w kraju, gdzie niektórzy policjanci nawet nie potrafią włączyć komputera...
Zgłoś
Avatar
8Preacher8 2013-09-27, 14:00
kukunamuniu napisał/a:

@up Facet już pewnie sra po gaciach, bo złożysz skargę na groźby w necie w kraju, gdzie niektórzy policjanci nawet nie potrafią włączyć komputera...


a ja mam się bać?
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-09-27, 15:31
Niektórych tu szlag trafia bo stwierdziłem fakt, iż Jan Paweł II chronił pedofili w sutannach.
Nauczcie się, iż na szacunek trzeba sobie zasłużyć.
Zwłaszcza gdy piastuje dana persona publiczne stanowisko.

Za to nie przeszkadza wam stwierdzać, że szlajam się po kościołach w celach religijnych
lub, co gorsza (w mniemaniu "telepatów") ze chodzę ze `święconką`.

No kurwa wróżki!

Jedyne co ciśnie się na klawiaturę to - Baza wtórnych analfabetów została zaktualizowana.
W tym temacie właśnie.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-09-30, 18:55
Kurwa autora mać, miałem to wstawić, myślałem już, że zgarne milion piw, taki huj
To, że JP2 swoim działaniem doprowadził do ogromnego wzrostu chorych na aids w Afryce i tak na prawdę chcąc,/nie chcąc "chronił" pedofili w sutannach to niestety prawda.
Zgłoś