18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
🔥 Naśladowca brauna dauna ... - teraz popularne
Avatar
KokoniastyGad 2013-09-25, 22:30
goł goł polisz rendżerzzzz
tu ri ri ru ru
goł goł polish rendżerzzz
tu ri ri ru ru
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-09-25, 22:39
I coz nam po tych rangersach jak Zordon umarl...
A tak swoja droga to w PL z bieda sie sie wygra, ten kraj musi upasc... I nikt tego nie zmieni, teraz mozna jedynie dobic, by skrocic meki.
Zgłoś
Avatar
pemb 2013-09-25, 23:17
@helmanss
Stosujesz maść?
Zgłoś
Avatar
Misa 2013-09-26, 0:22
Widzę, że wszechobecni nie głowili się nad tym, kto jest po stronie wszelkiego zła poza lewakami?
Jak dla mnie, to posłowie z rządu nadawali by się na kitowców. : >
Zgłoś
Avatar
wolo1994 2013-09-26, 0:28
MocnyFull napisał/a:

@2up

- Korwin wychowywał się za okupacji jak i w czasie socjalizmu. To że go wychował i wyżywił go socjalizm to oznacza że nie może mieć skrajnie innych poglądów?
- Lata po dziczy, pokazuje co jest fajnego, ale za coś trzeba żyć i za jakiś hajs latać sobie po świecie. Akurat ja, gdybym miał możliwość jeżdżenia po świecie, zarabiania dobrej kasy to robiłbym to nawet i w tvnie. Ty tak samo, jak i każdy, nie oszukujmy się.
- Wykształcił i wyszkolił za pieniądze Polaków i co z tego. To prawa do opuszczenia kraju nie ma? Powiedz to wszystkim ludziom za granicą.

Pedofil JPII? A masz jak to udowodnić? Nie, więc milcz kretynie.



Co do JPII to się nie zgodzę. Miał kochankę, miał z nią dzieci i nie chodzi o to że JPII był pedofilem, chodzi o to że ukrywał on księży pedofilów i ich bronił, na to akurat są dowody.
Zgłoś
Avatar
midnightc 2013-09-26, 0:45
Żółty Ranger aka Cejrowski był małą azjatką.
Niebieski Ranger aka Kukiz był jawnym "homosiem".
Nieźle autor filmiku tym panom dowalił [pośrednio też "Korwisiowi"]
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-09-26, 2:05
Widzę, że nawet elita internetu, czyli portal Karaczan tutaj zaglądnął. Bardzo ładnie. Sadol przy karaczanie to gunwo, ale wy i tak powiecie, że nie mam racji, po czym wrócicie do swoich hehe tematów TEGO typu -_-

Sadol jako czarny humor już dawno umarł. Na dodatek nie da się tutaj #szkalować, ani >pisać na zielono.

Staczacie się po równi pochyłej, a myślicie, że jesteście głównym portalem czarnego humoru

Tylko Karaczan! Kto nie przepisał kapczy i nie wyłączył biblii ten przegrał życie
Zgłoś
Avatar
8Preacher8 2013-09-26, 8:53 1
Shatter napisał/a:

Korwin uważa że lekka pedofilia nie jest szkodliwa.
Cejrowski to katol i retard.
Maks Golonko to typowy polski karaluch którym jarają się mentalne ameby bez własnych poglądów i muszą je przyjmować w przystępnej formie.
Shalom!



dziwne, a ja zawsze myślałem, że etat retarda to masz już na stałe wykupiony o wielka oświecona wyrocznio i źródło prawdy (czyt. internetowy zjebie)
Zgłoś
Avatar
Shatter 2013-09-26, 10:42
8Preacher8 napisał/a:



dziwne, a ja zawsze myślałem, że etat retarda to masz już na stałe wykupiony o wielka oświecona wyrocznio i źródło prawdy (czyt. internetowy zjebie)



A ty jestes pomiotem dziwki z aidsem i jej tureckiego alfonsa.Zle trafiles koles .Ja mam strasznie kurewski charakter i odrazu ci powiem co sie stalo .Pracuje w firmie gdzie mam zajebistego informatyka /hakera . Gosc lamie hasla Fb twittera itp dla jaj .Dla zabawy , i juz rozpoczol prace nad twoim kontem i bede mial twoj ip jeszcze dzis ,bez wzgledu na to czy jest ruchomy czy nie .Nastepnie jaest taka strona dla wtajemniczonych hakerow gdzie po adresie ip ustalaja skad nadajesz .A wiesz co potem sie stanie jak bede mial twoj adres ? Powiem ci odrazu -oplace takich obibokow ktorzy lubia latwy zarobek a moja prosba bedzie zeby zlamali ci kregoslup .Jesli mieszkasz gdzie kolwiek w europie lub Usa i Kanadzie to juz jestes moj .Ja wiem ,ze ty teraz sobie bimbasz z tego co ja pisze i tak trzymaj . Najgorszy jest bol przez zaskoczenie . Powinienies wiedziec cieciu ,ze z bylymi zolnierzami Legii Cudzoziemskiej sie nie zaczyna a jak nie wiesz to sie dowiesz .Masz na to moje slowo.
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2013-09-26, 12:33
helmanss napisał/a:

@Gl0BaL
Bardziej posranego nicka nie mogłeś wymyśleć piczko?! Sam się zbanuj a ode mnie paszoł won!


"Wymyśleć" to ty powinieneś sobie mózg.

Jak ktoś w realu miażdży Ciebie merytorycznie i słownie to zaczynasz jeździć po jego wyglądzie?
Anologia do nicku, tutaj na sadisticu. Swojego nie wymyśliłem, mam podobną ksywę
Zgłoś
Avatar
Stinger8 2013-09-26, 14:38
@Radysh

Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-09-26, 14:58
@Radysh żadnemu byś tego w twarz nie powiedział. Jakim prawem obrażasz jednego z najbardziej znanych Polaków, z wielkimi dokonaniami dzięki któremu (m.in.) nie biegasz z sierpem i młotem po ulicy zjebie?
Zgłoś
Avatar
szczawikens 2013-09-26, 14:59
nie wiem czy sie smiac czy plakac
Zgłoś
Avatar
SamSpirytus 2013-09-26, 15:11
Z tym JPII to już przeginka, choć pasuje do swojej roli...
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-09-26, 16:03
A nikt z was nie zastanawial sie czemu JPII nagle zostal wybrany na papieza po wieluletnich rzadach wlochow w Watykanie, akurat w czasie gdy ZSRR powoli upadal, i bylo wiadomo ze niedlugo nastapi ,,odrodzenie" i podzial lupow w PL? Polacy jak zwykle ucieszyli sie z nowego guru, jednak na upadku komunizmu szary czlowiek za wiele nie zyskal, bo zaraz przyszedl nowy pan, a raczej stary ubral inne szaty.
JPII byl tylko pionkiem w wielkiej grze o wladze, byc moze nawet nieswiadomie, przyczynil sie do rozrostu koscielnego imperium, ktore z ,,misja szerzenia dobra" za wiele wspolnego nie ma. Jest to temat tabu w PL, dlatego malo kto jest wstanie samodzielnie przeanalizowac fakty.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie