18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
🔥 Naśladowca brauna dauna ... - teraz popularne
Avatar
killdead 2013-09-25, 19:27
Lewaki nie mają szans.
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-09-25, 19:42 1
Dziwne te rangery. Cejrowata morda czasem gada brednie. Kolonko znalazł sobie popyt na internetową telewizję i teraz to ciągnie, szczerze wolę Michalkiewicza. Medium to mega przerysowana postać. Mam jego dwa albumy, graal i egzegezę. Graal nie schodzi z mojej rozgległej rapowej rotacji, ale przemiana religijna nie wpłynęła pozytywnie na muzykę... Lewactwo śmierdziało mu zawsze, ale teraz to jest mało przekonywująca postać.
Zgłoś
Avatar
AncientMariner 2013-09-25, 19:42
@upup

aha.
Zgłoś
Avatar
Max Ibuprom 2013-09-25, 19:52 1
Ael się nafukałeś, scierwo czy mefek? ^^
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-09-25, 19:54 2
Początek wymiata po czym okazuje się że to twór gimbodzieci, gdyż mamy tu:
- populistę i hipokrytyka, którego program transmituje rzekomo diabelski TVN
- władcę umysłów gimnazjalnych, pieprzącego zza wielkiej wody na media, których kiedyś był wielką gwiazdą aż wyleciał, bo prawdopodobnie zbyt wiele kasy żądał
- polityczna kurwę, sprzedającą się regularnie największym partiom i potem wkurzoną, że jej nikt nie lubi.

Tylko Korwin i Urban są na swoich miejscach, ale papież miażdży, więc ok.
Zgłoś
Avatar
Kozojeb 2013-09-25, 20:02
No i nareszcie poszły w pizdu dyskutujące ćwoki! Żryjcie gruz na zmianę z cebulą!
Zgłoś
Avatar
KonY121 2013-09-25, 20:07 1
Hejtujesz Jana Pawła II bo co bo nosi rurki? Bo coś osiągnął w życiu? Bo ma dużo fanek? Nie wiem ale jak dla mnie to żałosny typek jesteś żeby kogoś hejtowac to trzeba najpierw go poznać! Nie wiesz chyba kogo obrażasz bo obrażając Jana Pawła obrażasz nas papiezers!! Chlopak biegnie do przodu goni za marzeniami a ty co tylko siedzisz w domu i hejtujesz nas te hejty nie ruszają ale ogarnij się naprawdę bo tylko się upokarzasz i nic nie Zdzisława tymi swoimi hejtami tylko mamy z cb beke sila papiezers z każdym dniem rośnie. Teraz gdy to pisze to płacze naprawdę wiele naszych sióstr juz popelnilo samobójstwo przez hejterow serio wezcie się za książki bo jesteście tępi i niedorobieni i nie próbuj tego komentować bo i tak się ponizysz tylko ja nie będę hejtowal twoich idoli nie będę się znizal do twojego poziomu bo bym musiał się położyć ale radze ci pomysł nad tym co robisz i kogo obrażasz. Papiezers stil wejting
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-09-25, 20:10
MocnyFull napisał/a:


- Korwin wychowywał się za okupacji jak i w czasie socjalizmu. To że go wychował i wyżywił go socjalizm to oznacza że nie może mieć skrajnie innych poglądów?



Boski i jedyny Kórwin urodził się 27 października 1942, II Wojna Światowa skończyła się w 1945 roku, bo pewnie nie wiesz. Wynika z tego, że po zakończeniu działań wojennych Kórwin mial 3 lata, o jakim Ty wychowaniu w takim razie piszesz? On tych czasów nawet nie pamięta, tzn on pewnie twierdzi, że pamięta idealnie. Jesteś kolejnym przykładem - żeby nałapać tutaj wirtualnych piw od gimbusiarni trzeba wychwalać Kórwina, czy pisze się głupoty, czy nie.
Pozostałych twoich wypowiedzi nie będę komentował, bo szkoda czasu.
Zgłoś
Avatar
Jarrt 2013-09-25, 20:32 1
Ogarnijcie swoje dupy waleni hejterzy! Każdy ma swoje upodobania i tyle! Ciągle się nas czepiacie. O co? O to, że lubimy "geji" "pedałów" "homosie" "transwescytów" itd... DLa nas tak nie jest. DLa nas Oni są przykładem. Wzorecem do naśladowania. A dlaczego? Dlatego, że pokazali nam swoim życiem, że warto wierzyć w marzenia bo napewno się kiedyś spełnią jęsli będziemy robić jak najwięcej w ich kierunku. Pokazali nam jaką drogę przeszli w X-Factorze, która pokazała nam ile można osiągnąć. W ciągu 3 lat z zwykłych chłopakó zamienili się w gwiazdy światowej sławy. Występowali na Medison Square Garden co dla wielu gwiazd jest nieosiągalne. Liam Payne- chłopak który 2 razy był w X-Factor. Poddał się za pierwszym razem ależ skąd. Dlatego poszedł 2 raz. Louis Tomlinson? Identycznie jak Liam. Zayn Niall i Harry? Tak samo jak Louis i Liam odpadli z X-Factora ale nie byli 2 razy, bo modlili się, aby ich marzenia się spełnily. I co? Udało się. PRzewodnicząsy jury połaćzył ich w zespół dzięi czemu mogli kontynuować udział w X-Factor.
Dostali się do finałów XF i chociaż zajeli 3 miejsce nie poddali się a Simon Cowell załatwił im kontrakt na płytę w SYCO Music.
A pedały bo co? BO mają swój styl? Chyba nie będą chodzić w obdartych ciuchach czy w dresie po scenie tak jak z pewnością większość z was. Skoro według ciebie Oni sa pedałami ze względu na ich ubiór to masz zajebiście wielki rozum, aby chociaż ocenić człowieka z charakteru. POCZEKAJ NIC NIE PISZ ZARAZ DO TEGO DOJDZIEMY. Ty też chodzisz do szkoły. W twojej szkole też są chłopaki. Więc jak widzisz takiego w rurkach to czemu nie nazwiesz go pedałem? Przecierz on ubiera się równie pedalsko jak One Erection czy jak ich tam nazywasz. Dalej idąc do charakteru i zachowania. Całują się. Tak, oczywiście całują się, to prawda. ALE NA PHOTOSHOPACH NIEMĄDRY DZIECIAKU! Wiesz co to jest? Nie? Już ci tłumaczę. Program w którym można przerobić zdjęcie tak, że będzie wyglądało na bardzo realne. A więc co? Łapią się za dupy. Hello! A ty nigdy alkoholu nie piłeś? Co dalej... hmm ah tak. Ich muzyka. Każdy śpiewa to co najlepsze dla tej osoby głosu. A więc dla nich odpowiedni jest pop. A co w tych piosenkach śpiewają? W wiekszości to co praktycznie omówiłam już na górze. O marzeniach, miłości ( której ty za grosz pewnie nie masz) Szacunku dla innych. A czemu o miłości? BO są tak nielicznymi chłopcami i potrafią być romantyczni. Przeczytałam już 2 ksiązki ich autorstwa więc wiem.
Nie, oni nie są zadufanymi w sobie gwiazdeczkami. Oni wcale za takich nawet nie chcą być uważani. W książce " Siła Marzeń" Pisało " Fanka podeszła do mnie w super markecie i poprosiła o autograf, przez głowę przelciała mi myśl : Hej przecierz jestem tylko Zayn'em zwykłym chłopakiem z Bradford"
Oni nie traktują swojego życia gwiazdroskiego na poważnie. RObią wszystko dla żartów, oczywisćie kiedy trzeba być już bardzo powarznym to tak się staje, ale inaczej to oni cały czas się smieją i bawią. DOkłądnie tak jak wiekszość nastolatków. A ty idiotyczny hejterze siedzisz na tym zasranym internecie i czychasz na Crazy Mofos, aż dodadzą jakiś post by je zhejtować. Też byś wyszedł gdzieś z kolegami i się zabawił. Ależ przepraszam ty nie masz kolegów. A nie przepraszam masz : Komputer, Myszka , klawiatura, internet i no oczywiście hejty.
Zgłoś
Avatar
C................t 2013-09-25, 20:47 1
Hahahaha genialne!!! Brak czerwonego wojownika
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-09-25, 21:13 1
Powiem krótko. Korwiniści - anarchiści - chuj wam w dupę populiści.
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-09-25, 21:24 2
MocnyFull napisał/a:

@2up

- Korwin wychowywał się za okupacji jak i w czasie socjalizmu. To że go wychował i wyżywił go socjalizm to oznacza że nie może mieć skrajnie innych poglądów?
- Lata po dziczy, pokazuje co jest fajnego, ale za coś trzeba żyć i za jakiś hajs latać sobie po świecie. Akurat ja, gdybym miał możliwość jeżdżenia po świecie, zarabiania dobrej kasy to robiłbym to nawet i w tvnie. Ty tak samo, jak i każdy, nie oszukujmy się.
- Wykształcił i wyszkolił za pieniądze Polaków i co z tego. To prawa do opuszczenia kraju nie ma? Powiedz to wszystkim ludziom za granicą.

Pedofil JPII? A masz jak to udowodnić? Nie, więc milcz kretynie.



Czy kurwa św. Krzysztof prowadził kiedykolwiek auto?
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2013-09-25, 21:47 2
Zbanujcie tego helmansa, bo ja jako przeciętny użyszkodnik sadistica widzę tylko zlepek liter, i na pewno wielu z was wkurwiły niedorzecznie długie posty tego pana.

A tak na poważnie, to nie ma na co się obrażać na ten filmik. Jest zabawny, i nie widzę żadnego momentu poniżającego kogokolwiek oprócz Urbana i Tuska xD
Zgłoś
Avatar
Kozojeb 2013-09-25, 22:15
@Gl0BaL
Bardziej posranego nicka nie mogłeś wymyśleć piczko?! Sam się zbanuj a ode mnie paszoł won!
Zgłoś
Avatar
Shatter 2013-09-25, 22:16 2
Korwin uważa że lekka pedofilia nie jest szkodliwa.
Cejrowski to katol i retard.
Maks Golonko to typowy polski karaluch którym jarają się mentalne ameby bez własnych poglądów i muszą je przyjmować w przystępnej formie.
Shalom!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie