18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
Avatar
Mikul58 2013-09-25, 19:07
A gdzie Bosak? On przecież też walczy sukcesywnie z lewactwem
Zgłoś
Avatar
Kozojeb 2013-09-25, 19:07 2
Nawiedzone ciemniaki z tych waszych idoli -.-
Zgłoś
Avatar
Jarrt 2013-09-25, 19:07 11
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .
Zgłoś
Avatar
adekniejadek89 2013-09-25, 19:09 17
@up

z onetu przekleiłeś?
Zgłoś
Avatar
Jendor 2013-09-25, 19:09 7
umiejętność logicznego myślenia nie występuje u tych z lewej strony, a że jest na świecie więcej debili niż (umiejących wykorzystać swój mózg) ludzi to mamy burdel w kraju, smutne ale prawdziwe
Zgłoś
Avatar
Dexiuu 2013-09-25, 19:10 1
Może i zrobiłem błąd z mocą(om), ale Firefox nic mi nie podkreślił wiec wydawało mi się, że dobrze napisałem ;_;
Zgłoś
Avatar
jogus48 2013-09-25, 19:10
może mi ktoś przypomnieć kim byli Skull i Bulk?

w każdym razie zamiast pizdeczki sikorskiego widziałbym vincenta
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2013-09-25, 19:10 1
teraz dzieci zamiast się uczyć to tworzą takie gówna. żal
Zgłoś
Avatar
Rudypogromca 2013-09-25, 19:15 2
Nie ma "czerwonego" Rendzersa bo jak wiadomo to komuch .
Zgłoś
Avatar
Amraith 2013-09-25, 19:15 6
@2xup
Zgłoś
Avatar
Jaszczomb 2013-09-25, 19:18
Wyczuwam w chuj piw.
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-09-25, 19:18 6
Kurwa, stado troglodytów, biorąc pod uwagę pisownię i zdolności dedukcyjne, przypisało mnie do lewactwa.
Po kurwa awatarze?
Może po tym, że pojechałem po Wojtyle?
Bo "o zmarłych się źle nie mówi". Hitlerowi to powiedzcie hipokryci.

Wojtyła chronił pedofili i świadczy o tym chociażby jego zaangażowanie w zapewnienie przytulnego
gniazdka Bernardowi Francisowi Law. I na nic tu się zda pierdolenie, że `nie wiedział`.
Jak się kurwa przyjmuje kogoś na takie stanowisko, to nie bierze się pierwszej lepszej luminescencji.
Zgłoś
Avatar
Whitest 2013-09-25, 19:18 11
Zgłoś
Avatar
A................n 2013-09-25, 19:22
lapps napisał/a:


i tym samym sposobem lodz z malej wsi rozwinela sie do jednego z najwiekszych miast w Polsce w ciagu kilkudziesieciu lat, nie majac ani surowcow ani dostepu do morza ani nic. potem przyszedl socjalizm i lodz jest teraz najwiekszym zadupiem w tym kraju


Pewnie Detroit również dobił komunizm. Tam niestety poszli za bardzo w druga stronę i to bardzo ujednolicone gospodarczo miasto zostawiono samo sobie. W latach 50 amerykański rynek motoryzacyjny zaczął zmagać się z narastającą konkurencją. Gdyby państwo sie wtrąciło i założyło tą zła lewacką państwową uczelnię, to miasto zdołało by dziś przyciągnąć wielu zdolnych ludzi którzy rozwinęli by nowe gałęzie gospodarki, a tak pozostało czarnoskóre getto.
Owszem państwo nie jest od dawania ryby ale winno dać chociaż wędkę.
Zgłoś
Avatar
damyrade20 2013-09-25, 19:23 10
ehh... nieudolni powielacze...

pojawiało się już nieraz na tym portalu ale nie można nie wkleić oryginału pod taką prowokacyjną marną podróbką

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie