18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Politechnika.
Ingles • 2010-03-17, 22:32
W toalecie w klubie studenckim leje do pisuarów dwóch kolesi. A że lekko najebani mówi jeden do drugiego:
- Hej, gdzie studiujesz?
- Na politechnice, a ty?
- Na uniwersytecie.
Na tym rozmowa się skończyła, bo jak powszechnie wiadomo studenci politechnik i uniwersytetów nie przepadają za sobą.
Student uniwersytetu skończył jako pierwszy. Stoi obok wyjścia i myje ręce. Student z politechniki po odlaniu się chce wyjść z toalety.
- Hej, chamie z politechniki, my, ludzie oświecenia, humaniści dbamy o swoją higienę i myjemy ręce po sikaniu, a ty co odpierdalasz?
- My, ludzie techniki i postępu jesteśmy praktyczni i nie szczamy sobie na ręce.
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2010-03-18, 14:32 7
Niewypał ten kawał. Kolesie z polibudy nie sikają do pisuarów. Oni muszą się zamknąć w kabinie i kucnąć, bo inaczej leją sobie po portkach.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-03-18, 15:03
a ja myje nie po sikaniu, tylko przed, żeby nie pobrudzic :]
Zgłoś
Avatar
foad69 2010-03-18, 15:07 1
Matuch90 napisał/a:

Niewypał ten kawał. Kolesie z polibudy nie sikają do pisuarów. Oni muszą się zamknąć w kabinie i kucnąć, bo inaczej leją sobie po portkach.



To ci z piątego roku. Wcześniej muszą siadać na desce, żeby nie obsikać sobie koszul w kratkę, toreb na ramię i okularów +40 do widzenia.
Zgłoś
Avatar
Karny Jeżyk 2010-03-18, 18:47
mi sie kolesie z polibudy kojarza z flanelowa koszula wpszuczona w spodnie, piczym wasem, i okularami jak denka od butelek, poza tym jeszcze dochodza do tego zarty o rozniczkach i chujowa imprezy bez lasek gdzie wlasnie takie dowcipy sobie opowiadaja.dziekuje dobranoc
Zgłoś
Avatar
foad69 2010-03-18, 19:06
ZamknijPape25 napisał/a:

mi sie kolesie z polibudy kojarza z flanelowa koszula wpszuczona w spodnie, piczym wasem, i okularami jak denka od butelek, poza tym jeszcze dochodza do tego zarty o rozniczkach i chujowa imprezy bez lasek gdzie wlasnie takie dowcipy sobie opowiadaja.dziekuje dobranoc



Mądrego to aż miło poczytać.
Zgłoś
Avatar
Ingles 2010-03-18, 20:26 1
ZamknijPape25 napisał/a:

mi sie kolesie z polibudy kojarza z flanelowa koszula wpszuczona w spodnie, piczym wasem, i okularami jak denka od butelek, poza tym jeszcze dochodza do tego zarty o rozniczkach i chujowa imprezy bez lasek gdzie wlasnie takie dowcipy sobie opowiadaja.dziekuje dobranoc


Cóż zrobić. Tak to jest jak się kończy edukację na gimnazjum. Cytując klasyka: "w dupie byłeś i gówno widziałeś"...
Poza tym jak jesteś taki humanista, to się może naucz pisać po polsku. Dziękuję, dobranoc.
Zgłoś