18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Bakunin 2010-10-14, 12:11 1
tusk to zyd, razem z komorowskim sprzedadza Polske, z której po wstapieniu do UE i tak mało zostało

UE to zło, tusk to zło, komorowski to zło,

obydwaj panowie graja pod dyktando pani Rosji.
Zgłoś
Avatar
mesiash 2010-10-14, 13:09
@up śmiać się czy płakać?
@NRiver jakbyś znał konstytucję, albo chociaż niektóre jej zapisy, wiedziałbyś że prezydent NIE MOŻE NALEŻEĆ DO ŻADNEJ PARTII! Tak samo Leszek wyszedł oficjalnie z PiSu kilka tygodni po wygraniu wyborów, ale lepiej powiedzieć że Tusk szykuje zamach stanu
Zgłoś
Avatar
Cruk 2010-10-14, 13:23 1
"... lecz przyjdzie kiedyś taki czas, że na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści!"
Zgłoś
Avatar
necrofallus 2010-10-14, 13:51 2
Dziwne, ja jakoś mogłem spokojnie i bez wysiłku znaleźć informacje o podwyżce vat-u. To niczyja wina, że ludzie za podstawowy problem państwa uważają dwie dechy przed pałacem, albo to że kilku gimnazjalistów poszło do piachu na własne życzenie. Media będą nas karmić przede wszystkim tym co jest "na topie".
Zgłoś
Avatar
N................r 2010-10-14, 18:16
A mi się wydaje że i PiS i PO chce wszystkich swoich wyborców wydywać. Tyle że każda partia polityczna dysponuje inną grupą społeczną i dostosowuje środki wyrazu do tej grupy. Jebanie PO nie oznacza bycia PiSowcem. Z tej prostej przyczyny że można jebać również przy okazji PiS. Jeśli ktoś uległ propagandzie PiSu albo PO to dał się już wyruchać. I o tym napisałem na początku. I szczerze fanatycy PiSu wcale nie są lepsi od fanatyków PO.
Zgłoś
Avatar
Cruk 2010-10-15, 14:03
To jest typowo amerykańskie zagranie. Jest jakiś problem w narodzie, Michael Jackson zgwałcił dziecko ;o Coś się dzieje, Paris Hilton ćpa. itd. To jest stara i dobrze sprawdzona przez amerykanów szkoła ukrywania jawnych problemów ;d
Zgłoś