18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
Avatar
Tassadar 2014-01-24, 20:26 1
Żyjemy w tym debilnym kraju jak takie oszołomy, nic się nie zmienia nic nie idzie do przodu, wciąż ten sam syf mielony do orzygania, czerwone nosy w sejmie i wieczne kumoterstwo to wyznaczniki Polski na każdym poziomie. Jak widzie takiego Rostowskiego w sejmie to zwyczajnie odechciewa mi się żyć i nawet obczyzna staje się mi bliższa gdyż daje mi żyć!
Zgłoś
Avatar
Bapbapbap 2014-01-24, 20:28 2
femi666 napisał/a:

Skoro nie prawica i radykalna reforma tego syfu to co? Masz lepszy pomysł? Żyj w kraju w którym przedsiębiorca ma 50 kontroli i nie da się żyć, proszę bardzo gimnazjalny niedouku na garnuszku rodziców.
Wyśmiewaj "nasze" autorytety póki nie przyjdzie ci się pieprzyć ze skarbówką, celnym etc. Sądząc po twoich wypowiedziach emanujących, nieprzerwanie płynącymi z ust twoich budżetowych chlebodawców, mądrościami jesteś szyczylkiem co życie na tacy ma podane.
Wyśmiewaj się z korwina, śmiej się śmiej ale wiedz, że wyśmiewasz czasami jedyną nadzieje wielu ludzi na to, że polska jeszcze kiedyś będzie normalna i będzie potęga.



Tak, korwin krul dojdzie do władzy, i sprawi że Polska rozpierdoli Niemcy i Rosję za II wojnę światową, a Francją podetrze sobie dupę za kapitulację

Ogarnij się człowieku i zacznij samodzielnie myśleć, bo te korwinizmy źle na Ciebie wpływają.
Zgłoś
Avatar
Eftar 2014-01-24, 20:29 4
Parodia parodią, ale dlaczego zrobiono z Kaczyńskiego lewaka skoro używał tych samych ataków co Cejrowski?
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-01-24, 20:40 2
lewactwo atakuje a tu palikot

Sylarr napisał/a:


Główny zarzut przeciwko Korwinowi, Cejrowskiemu i Kolonko? Jesteś gimbusem!



to nie zarzut, to stwierdzenie stanu rzeczy
Zgłoś
Avatar
R4d0 2014-01-24, 20:44
Haahahaha do obejrzenia fajna przeróbka gierki z gameboya, a wy w komentach napierdalacie polityką i ideologiami! To wy na wp i onecie też piszecie podobne bzdury za grosz od posta?

BTW trochę atak wodą mnie zdziwił, ogólnie myślałem że Tusek wygra, ale się miło zaskoczyłem.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-01-24, 20:45 3
femi666 napisał/a:

kraju w którym przedsiębiorca ma 50 kontroli i nie da się żyć


i pewnie z tego stresu przedsiebiorca zapomina przypadkiem pracownikom zaplacic pensji, i dla odreagowania musi sobie w zamian kupic co roku nowego mietka, zonie, synowi, corce i kochance

uciazliwe kontrole moze miec sklepikarz (co samo w sobie jest kurewskie) z niejasnego powodu a nie przedsiebiorca. zatrudniajacy kilku-nastu czy wiecej ludzi. chyba nie widziales jak takie kontrole sie zalatwia
trzeba zajebiscie podpasc zeby skarbowka czy inne urzedy sie solidnie dobraly do dupy facetowi. ale smialo dalej wierz w bajki o biednych gnebionych przedsiebiorcach ktorych rzad tlamsi
Zgłoś
Avatar
Sylarr 2014-01-24, 20:55 12
mare30ks napisał/a:

lewactwo atakuje a tu palikot


Palikut obyczajowo nie jest konserwatywny tylko skrajnie antypolski, a gospodarczo jest samozwańczym liberałem, ale i tak po programie jego partii widać że to zwykły socjalista jak reszta w sejmie.

mare30ks napisał/a:

to nie zarzut, to stwierdzenie stanu rzeczy


Jak mamy tak debatować to stwierdzam stan faktyczny że jesteś pedofilem, ruchasz gęsi i masz wodogłowie. Nie zaprzeczaj.
Zgłoś
Avatar
Satos 2014-01-24, 21:02 1
Aborcja i Cejrowski mdleje
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-01-24, 21:14
Sylarr napisał/a:


Palikut obyczajowo nie jest konserwatywny tylko skrajnie antypolski, a gospodarczo jest samozwańczym liberałem, ale i tak po programie jego partii widać że to zwykły socjalista jak reszta w sejmie.



no to sie zdecyduj albo jest liberalem albo socjalista chociaz pewnie nie wlazi w dupsko jkm wiec bankowo socjalista, a potem sie dziwicie ze ludzie maja was za gimbusow albo debili
Zgłoś
Avatar
Sylarr 2014-01-24, 21:27 6
mare30ks napisał/a:

no to sie zdecyduj albo jest liberalem albo socjalista


To przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Jest samozwańczym liberałem, ale jego poglądy i program partyjny świadczą zupełnie co innego.

mare30ks napisał/a:

chociaz pewnie nie wlazi w dupsko jkm wiec bankowo socjalista


Poczytaj sobie czym jest socjalizm, czym on się charakteryzuje i od razu zobacz do której strony politycznej się go przypisuje, żebyś się nie burzył jak Kłamczyńskiego nazywają lewakiem.
Zgłoś
Avatar
cyslaw 2014-01-24, 21:40 1
Kara śmierci rozjebała
Zgłoś
Avatar
vrider 2014-01-24, 22:04 9
mare30ks napisał/a:


Cytat:


femi666 napisał/a:

kraju w którym przedsiębiorca ma 50 kontroli i nie da się żyć



i pewnie z tego stresu przedsiebiorca zapomina przypadkiem pracownikom zaplacic pensji, i dla odreagowania musi sobie w zamian kupic co roku nowego mietka, zonie, synowi, corce i kochance

uciazliwe kontrole moze miec sklepikarz (co samo w sobie jest kurewskie) z niejasnego powodu a nie przedsiebiorca. zatrudniajacy kilku-nastu czy wiecej ludzi. chyba nie widziales jak takie kontrole sie zalatwia
trzeba zajebiscie podpasc zeby skarbowka czy inne urzedy sie solidnie dobraly do dupy facetowi. ale smialo dalej wierz w bajki o biednych gnebionych przedsiebiorcach ktorych rzad tlamsi



za przeroszenie w dupie byles i chuja widziales... a do tego pierdolisz od rzeczy . To ci powiem , ze przynajmniej w pomorskim to skarbowka szuka gdzie sie tylko da i nie tylko! Prosze historia z pierwszej reki , osoba zatrudniona na zasadzie podwykonawcy miala oplacac vat i nie oplacala a ze gowno miala i nie bylo od kogo sciagnac $ to wlazla na zleceniodawce czyli firme mojego ojca i gowno ich obchodzilo tlumaczenie ze wszystkie rozliczenia byly w formie elektronicznej (przelew bankowy) . Jak pracujesz na czarno i pobierasz zasilek z tytulu "bezrobotny" to sie kurwa nie dziwie ze twoj pracodawca cie wychujal... skoro ty dymasz panstwo to on ciebie tez moze wydymac ... Wiec skoncz za przeproszeniem pierdolic... sam mam firme i jakby pracownikowi nie zaplacil na czas to bym szczaw z nasypow wpierdzielal... a teraz poprosze masc na bol dupy...dla mnie kurwa... bo hemoroidy mi pekaja jak czytam cos takiego co ty wypisujesz...
Zgłoś
Avatar
Nattfrost 2014-01-24, 22:24
Ale świat to nie tylko lewica i prawica.
Zgłoś
Avatar
mik360 2014-01-24, 22:39 1
Jestem ekspertę - walka była ustawiona
A tak na serio to piwko za pracę!
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-01-24, 22:40
Dostałem wstrząsu obrzydzeniowego przy ataku Grodzką. Konwencja powinna tego zabronić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie