18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
femi666 2014-01-24, 22:44 3
Nattfrost Jest jeszcze ciemny lud co nie rozumie polityki
vrider Piwko dla ciebie bo dobrze gadasz, sam jestem z pomorskiego i też poczułem kontrole (chyba jak każdy co ma działalność). To co napisałeś idealnie oddaje stan, rzeczy. Jak czytałem co mareks wypisywał to mi prawie krew wykipiała...
mareks przedsiębiorca taki zły, wyzyskuje, merolami się wozi. Oj zły niedobry wyzyskiwacz biednych pokrzywdzonych przez los mas robotniczych. Właśnie tą drugą grupę reprezentujesz i tak właśnie siebie postrzegasz, jako biednego robotnika wyzyskiwanego. Jesteś lepszy od nas? Zakładaj firme, droga wolna. Mocny w gębie, cieć w działaniu.
Korwinizmy mnie przeżerają? Litości... jeśli ty uważasz, że armia urzędasów i gówniany socjal są dobre to albo debil albo rodzina strukturach urzędów i żyje się dobrze.
Zgłoś
Avatar
Sultan.Kosmitow 2014-01-24, 22:51
O kurwa chciałem przeczytać te komentarze ale to wszystko to taki kurwa internautowy polityczny bełkot że sobie odpuściłem.

Napiszę za to, to co chciałem napisać po obejrzeniu filmiku.
Fejk jak chuj w pokemonach były tylko cztery ciosy a oni tu nakurwiają jak pojebani
Zgłoś
Avatar
femi666 2014-01-24, 22:56 1
Internautowy bełkot? Dawać mi warna -> wypierdalaj na kwejka jeśli poważne tematy cie nie interesują. Swego czasu był to portal gdzie dzieci z gimnazjum z podkręconym profilowym wiekiem nie wchodziły i dało się jeszcze jakieś poważne kwestie poruszyć. Teraz sracie, bo połowy słów nie rozumiecie. Chcecie tylko prostych, jebiących do reszty, filmików w waszej ,hipsterskiej czy jakie tam gówno u was teraz modne, tonacji a gdy już trzeba trochę pomyśleć to pierniczycie farmazony bo boli.
Zgłoś
Avatar
vrider 2014-01-24, 23:07 3
femi666 no i racja... kazdy potrafi pieprzyc trzy po trzy.. kazdy madry w gebie ... jak to pracodawca ich wychujal , kapitalista jebany, zlodziej itp... no to kuzwa prosze skoro tacy kurde swiatli jestescie i psioczycie na tych co chca miec cos swojego zapraszam do zalozenia wlasnej firmy i co witam z rzeczywistoscia kurwa mac... zapraszam Pizdusi do rozmowy ... aha kapitalista jestem czyli zlodziej... no to zapraszam do mojej co miesiecznej zabawy... faktura zbiorcza za robote na okolo 64 000 PLN ... Place pracownikom "usrednione bo jeden ma 11zl a drugi ma 18zl ze wzgledu na umiejetosci wiec przyjmuje 14zl/h czyli okolo 7zl/h dla mnie "... teraz dochodzi VAT 23% plus PIT ....i co merola sobie kurwa nie kupie bo mnie nie stac...a nie sory... mam merola 190 z 1988 roku i audi z 2003 no kurde bogacz ze mnie
Zgłoś
Avatar
D................r 2014-01-24, 23:51 2
Małe i średnie firmy mają u nas przejebane!!! Dopiero naprawdę duże firmy, mają odpowiedni kapitał, aby dać łapówki itd.

PS. Vrider, popieram Cię, ale twojego rozliczenia nie kumam, może to zła pora.
Zgłoś
Avatar
ArlandisKane 2014-01-25, 0:17 7
mare30ks napisał/a:


i pewnie z tego stresu przedsiebiorca zapomina przypadkiem pracownikom zaplacic pensji, i dla odreagowania musi sobie w zamian kupic co roku nowego mietka, zonie, synowi, corce i kochance

uciazliwe kontrole moze miec sklepikarz (co samo w sobie jest kurewskie) z niejasnego powodu a nie przedsiebiorca. zatrudniajacy kilku-nastu czy wiecej ludzi. chyba nie widziales jak takie kontrole sie zalatwia
trzeba zajebiscie podpasc zeby skarbowka czy inne urzedy sie solidnie dobraly do dupy facetowi. ale smialo dalej wierz w bajki o biednych gnebionych przedsiebiorcach ktorych rzad tlamsi



Niepłaconymi pensjami zajmuje się sąd, a nie urząd skarbowy który zwykł ściągać podatki ;].

Chciałem Ci jeszcze odpisać kilkoma logicznymi argumentami, ale Twoje biadolenie widzę już po raz któryś już, więc czuje że to nie miałoby sensu, więc:

Zgłoś
Avatar
dk2626 2014-01-25, 1:44 1
Nie zesrajcie się na miękko od tych politycznych dyskusji.
A filmik dobry
Zgłoś
Avatar
N................o 2014-01-25, 5:02 4
mare30ks

Jak zwykle pierdolisz, wyzywasz wyborców JKM od gimbusów itp., a NIGDY, ale to NIGDY nie podałeś konkretnego argumentu za swoją sprawą.

A wyborcy Palikota, którzy nie ukrywają swoich uczuć do Gierka, Jaruzelskiego to już nie są gimbusy, tylko normalni, dorośli umysłowo ludzie?
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-01-25, 6:47
kolonko akurat jest dosyć w porządku wiadomo mam kilka zastrzeżeń ale z całej trójki jest najnormalniejszy a kurwina na krula Polski? wiem że sie każe tak nazywać przez u, ale jest żałosny i męczący jak ostatnio sadistic promując go na przemian z majdanem i wypadkami u ruskich
Zgłoś
Avatar
q................c 2014-01-25, 10:57 1
mare30ks napisał/a:

lewactwo atakuje a tu palikot


Twój Ruch (TR) – polska centrolewicowa partia polityczna.
Matuus napisał/a:

"Krul Polski" i już widać, że gimbazjum maczało ręce : )


Nie, nie chodzę do gimnazjum.
Krul użyte celowo. Jest pełno wstawek w internetach na temat JKM, które używają "Krul"
Zgłoś
Avatar
abcdefgz 2014-01-25, 11:04 2
mare30ks po chuja ty się wypowiadasz w tych tematach?...jak jest temat zachaczający o gopodarkę/ideologię/politykę zawsze widzę twój wpis i za każdym razem się kompromitujesz...kurwa jego mać, jeśli ja w wieku 32 lat miałbym taką mentalność, brak wiedzy i jeszcze się z tym tak panoszył to chybabym sobie strzelił w łeb...
Zgłoś
Avatar
Wilk0r 2014-01-25, 17:18
Bapbapbap Nie obraziłeś moich autorytetów, by to zrobić potrzebujesz do tego inteligencji ale jak widać próżno u ciebie jej szukać u ciebie...
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-01-25, 20:01
Sylarr napisał/a:


To przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Jest samozwańczym liberałem, ale jego poglądy i program partyjny świadczą zupełnie co innego.



przeciez dla was wszystko co nie jest w 100% odzworowaniem wizji swiata korwina jest automatycznie socjalizmem logika iscie zajebista, z takim podejsciem do swiata zawsze bedziecie ta biedna ucisniona czescia swiata ktora chce go uszczesliwic ale obrzydliwi socjalisci nie pozwalaja

vrider napisał/a:


za przeroszenie w dupie byles i chuja widziales... Wiec skoncz za przeproszeniem pierdolic... sam mam firme i jakby pracownikowi nie zaplacil na czas to bym szczaw z nasypow wpierdzielal... a teraz poprosze masc na bol dupy...dla mnie kurwa... bo hemoroidy mi pekaja jak czytam cos takiego co ty wypisujesz...



tak sie sklada ze wsrod kilku "przedsiebiorcow" u ktorych pracowalem 2 mialo kontrole skarbowe, zaczely i zakonczyly sie u prezesa w pokoju przy kawce, a obydwaj mieli i maja niejedno za uszami wiec mniejwiecej wiem jak wygladaja kontrole skarbowe w naszych warunkach
i nie pisalem o jakis jedno-kilkuosobowych firemkach tylko o nieco wiekszych

Kezcuz napisał/a:

mare30ks po chuja ty się wypowiadasz w tych tematach?...jak jest temat zachaczający o gopodarkę/ideologię/politykę zawsze widzę twój wpis i za każdym razem się kompromitujesz...kurwa jego mać, jeśli ja w wieku 32 lat miałbym taką mentalność, brak wiedzy i jeszcze się z tym tak panoszył to chybabym sobie strzelił w łeb...



wypowiadam sie bo moge i mam taka ochote, skoro inni moga poopowiadac swoje bajki to moge na nie odpowiedziec
gimbokorwin zarzuca mi brak wiedzy i mentalnosc, a to ci nowosc no tak kompromituje sie bo nie jestem milosnikiem korwina, to ostateczny argument bo przeciez jak sie nim nie jest to automatycznie nigdy sie nie ma racji, a wy za to poznaliscie wszystkie tajemnice swiata i wiecie co jest dobre a co zle.jakie to proste, ale oczywiscie wy maci eotwarte glowy, jestescie swiatli, wspaniali i wogole zajebisci
no i oczywiscie od innych najmadrzejszych zbierasz piwka, smsujecie do siebie zeby sobie nawzajem stawiac piwa?

SgtPepper1942 napisał/a:

, ale to NIGDY nie podałeś konkretnego argumentu za swoją sprawą. ?


oczywiscie ty i tobie podobni zawsze zarzucaja brak argumentow bo jakikolwiek kontrargument jest dla was automatycznie bzdura, przezco mozecie podbudowac swoje ego majmadrzejszych ucisnionych
Zgłoś
Avatar
Impregnator 2014-01-25, 23:39
Kaczyński nie po tej stronie barykady...
Zgłoś
Avatar
abcdefgz 2014-01-26, 13:22 4
mare30ks, No i widzisz, tutaj pokazujesz jak bardzo masz papke zamiast mózgu. Sam niejednokrotnie "naśmiewałeś" się ze zbytniego rzucania w każdego słowem "lewak", a sam, zupełnie nie wiedząc jaki ja mogę mieć stosunek do Korwina, nazywasz mnie "gimbokorwinem". Jesteś aż tak załosny, że każdego kto Cie skrytykuje wyśmiewasz w sposób analogiczny do tego, który sam krytykujesz. Jesteś mentalną amebą a do tego hipokrytą.

Nie jestem "wyznawcą" Korwin-Mikkego, poprostu mam do niego ciepły stosunek, gdyż podzielam jego poglądy ekonomiczne i pare innych, choć mam pare poważnych wątpliwości co do jego osoby (ale raczej nie natury ideologicznej). Jeśli chodzi o innych bohaterów tematu, to Kolonko doceniam choć trzeba go słuchać z przymrużeniem oka, a Cejrowski to mądry facet, ale niestety katolicki oszołom co powoduje że mam do niego raczej negatywny stosunek. I co nadal twoim argumentem będzie nazywanie od gimbokorwinów? Z takimi jak Ty to nawet nie można podyskutować o istocie rzeczy, bo są ogłupieni tym żałosnym politykierskim jadem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie