18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Polizei w akcji
marksista13 • 2016-05-01, 20:49


Film sprzed 8 miesięcy, ale myślę że warto obejrzeć jak Polizei pakuje kilku agresorów do radiowozu bez zbędnego pierdolenia się.

Opis
Cytat:

Turkish and Kurdish activists faced off at Zentrum Kreuzberg in Kottbusser Tor, Berlin, leading to clashes and arrests on Sunday.

Zgłoś
Avatar
s................g 2016-05-01, 21:14 9
Już chciałem pocisnąć po tych chujach skurwysynach z policji ale widzę, że robią porządek z tym gównem spoza granic Europy, także wstrzymam się tutaj wyjątkowo
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2016-05-01, 21:31 33
Jak można dopuścić zęby przyjezdy skurwysyn żądał zmiany prawa. Turas przyjechał za robota? Ok niech mieszka, zapierdala i płaci podatki, ale co najważniejsze ma stosować prawo Niemiec. Nie pasuje wypierdolić do Turcji na koszt turasa i dać dożywotni zakaz wjazdu.
Zgłoś
Avatar
kolarz_12 2016-05-02, 16:31 3
Tłumacząc sentencję kolegi powyżej na język wyższej kultury językowej.

Jak można dopuścić do tego, aby imigrant starał się zmienić prawo. Obywatel Turcji przyjechał pracować do innego kraju? W takim razie nie widzę problemu, niech egzystuje, pracuje ponad swoje siły i odprowadza podatki, jednakże ma obowiązek szanować tamtejsze prawo i się do niego stosować. Jeżeli obywatelowi Turcji to nie odpowiada, to trzeba go eksportować poza granice Niemiec na jego koszt i zabronić wjazdu do Niemiec do końca jego życia.

PS Jebać ciapatych, ale kebaba to ja lubie.
Zgłoś
Avatar
sorra18 2016-05-02, 16:36
Nie ma to jak chodowac raka na wlasna zyczenie. I jeszcze wmawiac rdzennej ludnosci ze sa nietolerancyjni.
Zgłoś
Avatar
Mateh 2016-05-02, 18:27
Niema jak to być spałowanym Hehe, Chociaż ja bym tą pałkę użył inaczej.
Zgłoś
Avatar
J................o 2016-05-02, 18:33
@up nie musisz sie publicznie przechwalac co i gdzie bys sobie uzył
Zgłoś
Avatar
barteq08 2016-05-02, 18:46
Kurwa, gdyby nie to POLIZEI na sukach i mundurach to bym pomyślał, że to Turcja.
Zgłoś
Avatar
szpajder 2016-05-02, 19:08 2
kolarz_12 napisał/a:

Tłumacząc sentencję kolegi powyżej na język wyższej kultury językowej.

Jak można dopuścić do tego, aby imigrant starał się zmienić prawo. Obywatel Turcji przyjechał pracować do innego kraju? W takim razie nie widzę problemu, niech egzystuje, pracuje ponad swoje siły i odprowadza podatki, jednakże ma obowiązek szanować tamtejsze prawo i się do niego stosować. Jeżeli obywatelowi Turcji to nie odpowiada, to trzeba go eksportować poza granice Niemiec na jego koszt i zabronić wjazdu do Niemiec do końca jego życia.

PS Jebać ciapatych, ale kebaba to ja lubie.

Błysnąłeś wać szczepanie
Zgłoś
Avatar
g................1 2016-05-02, 19:45
Sieg Heil Rudolf Hess Hitler jugend SS
Zgłoś
Avatar
GlassEdi 2016-05-02, 19:56
@guardboy1 pojebało Cię?
Zgłoś
Avatar
NikeR 2016-05-02, 19:58
2:00 - Allahu Akhbar, którego nie mogło zabraknąć.
Zgłoś
Avatar
imagination 2016-05-02, 20:01 2
Ein, zwei, drei POLIZEI
Zgłoś
Avatar
K................i 2016-05-03, 3:05 3
imagination napisał/a:

Ein, zwei, drei POLIZEI


Proszę :
Zgłoś
Avatar
LisLeon 2016-05-03, 22:08
Chuja robią. Obchodzą się z nimi jak z jajkami. Zwarty szereg ZOMO pokazałby im jak to powinno wyglądać
Zgłoś