18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
skun_Z_wiadra 2013-02-15, 17:28 2
Zachciało jej się egzotycznej przychody z jakimś kozojebcą to teraz ma, ale z drugiej strony to były lata 90' więc ta wiedza nie była jeszcze tak rozpowszechniona jak dziś. Co nie zmienia faktu, że w dalszym ciągu masa polskich dziewczyn marzy o wyjechaniu z granicę i tam szukaniu swojego szczęścia, smutne.
Zgłoś
Avatar
bonCziki 2013-02-15, 17:42
i kto tu kurwa teraz jest homofobem? pierdolone brudasy
Zgłoś
Avatar
DomPas 2013-02-15, 18:05 1
Glupia pizda , opowiada jak ten jebany turas skrzywdzil jej dziecko.

A ta szmata sama je skrzywdzila, patrzyla jak te brudasy je krzywdza, i mimo to dalej tam siedziala i zyla z "mezem"

ja pierdole, jebac brudasow i jebac ją.
Zgłoś
Avatar
dorian7171 2013-02-15, 18:25
Na pohybel wszystkim sukom prującym się z ciapatymi turbanami !!!
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-02-15, 18:28 6
Pierdolone allahogłowe kurwy, strzelać w łeb dużym kalibrem i patrzeć czy allahowa miazga dobrze i symetrycznie rozpryskuje się po glebie. Chuj w dupę wszystkim ciapatym skurwysynom zniewalającym prawdziwe kobiety. Chcecie kurwy żon szukać to szukajcie między wydmami.

A polskim kurwom dającym dupy ciapatowatym też kulka. Za głupotę i kisiel w majtach na widok brudasa. Egzotyki się zachciewa? To wypierdalać na seszele na tydzień co jakiś czas.

Jak nigdy wcześniej nie byłem rasistą i zawsze się brzydziłem generalizowaniem i klasyfikowaniem ludzi z uwagi na pochodzenie i kulturę, tak od kilku lat nienawidzę jabanego ciapatego kurestwa prawie tak samo jak rudego skurwysyna i jego kolesi z wiejskiej. Za to co wyprawiają należy się kulka i nic innego. Nie deportować, bo wróci, kula i na śmietnik. Swoją drogą rudemu chujowi też kulka się należy. Nie deportować, bo też wróci.

Teoretycznie na świecie nie ma grup, narodowości i społeczeństw, ponieważ tak na prawdę istnieją tylko indywidualne, odrębne i niepowtarzalne jednostki. Do nich to się jednak nie stosuje. W praktyce wszystkie te ciapate śmiecie takie same, jak tylko zrobi się ich w jednym miejscu więcej jak dziesięć egzemplarzy to się zaczyna turbanowanie. Dlatego wszystkim chuj w dupę i kulka, bo oni wszyscy jak jeden przecież.
Zgłoś
Avatar
Green ninja 2013-02-15, 18:28 1
i dobrze jej tak, mógł ją zajebać to by było jedną kurwe mniej
Zgłoś
Avatar
T................d 2013-02-15, 18:39
"Kultura Polska nie przystaje do kultury arabskiej" oczywiście, że nie. Po za tym jak gwałcenie kóz oraz bicie kobiet i dzieci można nazywać kulturą?
Zgłoś
Avatar
Syndicate 2013-02-15, 18:42
I tak miała szczęście, że udało jej się dostać do Polski. Swoją drogą jest w necie jakieś forum o kobietach które są z brudasami. Jest tam oczywiście dział zażaleń. Polecam najpierw poczytać jaki obleśny, brudny habibi był cudowny, a potem ból dupy po uwięzieniu w innym kraju, odebraniu dziecka itp.
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-02-15, 19:04 8
Taki mały prezent ode mnie:

Moment by była sprawa załatwiona
Zgłoś
Avatar
Gebels 2013-02-15, 19:44 1
każda religia to syf ograniczający ludzi, ale ale na islam to oficjalnie bym zwymiotował...
Zgłoś
Avatar
MapleLeaf 2013-02-15, 20:00
Zauważyliście, że ten ciapak to prawie łysy jest? Nie dosyć że turas, to już podejrzane, to jeszcze łysy! Apel do dziewcząt. Nie zadawajcie się z łysymi! Skąd właściwie wiadomo, czy to czasem nie rudy? Chcesz mieć rude dziecko? Jak będzie córa, to ok - będzie tylko bardziej niestabilna emocjonalnie i wredniejsza od pozostałych, ale rude babki bywają ponętne i jest szansa, że nie będzie gruba. Co jak będzie syn? Rudy facet jak nie będzie premierem, to ma przerąbane. Nikt nie lubi rudych! Nawet rudzi się nie kumplują z rudymi!
Zgłoś
Avatar
endyy 2013-02-15, 20:12 2
Czytam te wasze komentarze i tak zastanawiam się, czy wy czasem jeszcze używacie swoich mózgów, czy już odruchowo napierdalacie bluzgami na wszystko co ma coś wspólnego ze złym: żydem, gejem, arabem, murzynem, ... (dopisać cokolwiek czego nie znasz, nie rozumiesz i nie chcesz zrozumieć I/LUB ma większą pałę niż ty). Naprawdę nie wiem kto mnie bardziej odstręcza - wy, ze swoją prymitywną logiką i absolutnym brakiem empatii dla tej kobiety, czy brudasek. No dobra, wiadomo, że on, ale mimo wszystko - cała strona komentarzy w tonie "zajebać tą kurwę", "głupia pizda", "ma za swoje jak się szmaci z ciapatymi" zbyt dobrze nie świadczy o poziomie białej, nieskalanej, wyższej rasy.

Głupia była, że na niego poleciała, fchuj głupia że uwierzyła, że wszystko się ułoży, ożenią się i będzie słiti happy end. Podejście iście idiotyczne, ale niestety wśród kobiet (ze szczególnym naciskiem na małolaty, niewykształcone, niekochane i z wiosek, a, no i takie po prostu beznadziejnie głupie) całkiem rozpowszechnione. Mało macie takich głupiutkich, naiwnych znajomych? Blondi co polecą na tekst, że "no kurwa, jak mnie kochasz, to dasz"? A ten Arab - to po prostu jebany kutas, i już ; jego kultura, religia, to naprawdę nieistotne - niezależnie od tych rzeczy przecież można być po prostu w porządku. Niezaprzeczalnie, właśnie w związku z ich kulturą, podejściem do kobiet i do całego życia u nich jest dużo więcej chujów bez serca niż u nas - traktujących laseczki instrumentalnie, jako dodatek do cipki, ewentualnie tani inkubator - i zajebiście, że są kobiety, które pomimo ostracyzmu społecznego (w postaci zbiorowego hejtu ubogiej intelektualnie gimbazy na przykład...) mówią o tym głośno, że ryzyko w ogóle istnieje. Żeby jakaś następna wielce zakochana choć dwa razy rozważyła, czy płomienna miłość do wielkopałego nie jest tylko chwilowym zachwianiem nerwowym, którego konsekwencją będzie żałosna egzystencja pośrodku jakiejś jebanej pustyni.

Chociaż z drugiej strony, jak patrzę czasem na te biedne brzuchate gimnazjalistki, to mam wrażenie, że na chwilę obecną dużo pilniejszą sprawą, niż nieliczni jeszcze imigranci, jest edukacja i przestrzeganie małolat przed całkiem licznymi nieodpowiedzialnymi dzieciakami z pierwszymi łoniakami, które chcą się poczuć tak kurewsko męsko...
Zgłoś
Avatar
Arkard 2013-02-15, 21:02
Dlatego wszystkich muslimów poczynając od tych w Europie należy zutylizować.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-02-15, 21:02
Nie, nie żadna kobieta nie powinna tego oglądac. Mądra kobieta takiego błędu nie popełni a głupia... Chuj z głupimi.
Zgłoś
Avatar
mateusz34 2013-02-15, 21:23
szczerze mówiąc, to nie chce mi się tej pizdy słuchać
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie