18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kapelan_szturmowy 2013-02-15, 22:29
endyy, bo my jesteśmy rasą panów, jesteśmy dumni że jesteśmy biali, mamy wszsytkie najlepsze a nawet nonszalackie cechy i olewamy z góry ciepłym moczem całe ciapatowo, bo jesteśmy lepsi - tak chciała natura. Jak się jakiejś suce zachce brudnej pały, to niech spier*ala. Albo jesteś z nami albo przeciwko. W tej walce nie ma półśrodków.
Zgłoś
Avatar
endyy 2013-02-16, 1:48 1
fiattt, niezła wojenna retoryka... Bracia, towarzysze, rodacy, w obronie naszej szczytnej idei dołożymy wszelkich środków, przelejemy krew, pot i łzy, poświęcimy wszystko co mamy! Kto nie jest z nami ten przeciw nam!!!<głosem wzniosłym i patetycznym> A ja się pytam - jaka walka? O co? Czy naprawdę żyjemy już w tak pięknych czasach, że trzeba na siłę szukać sobie wroga? Zamiast się tak na nich spinać i podsycać w sobie chorą nienawiść może pożyteczniej byłoby, no nie wiem, do roboty się wziąć, żeby nie było, że jebany imigrant zabrał mi MOJE miejsce pracy (bo jest lepiej wykształcony), lub porozmawiać z ludźmi, nabrać ogłady, odstresować się trochę, zainteresować się otaczającym światem żeby dla każdej kobiety było oczywiste, że tak, to my jesteśmy lepsi, bardziej interesujący?
Co według Ciebie daje nam prawo do uważania, że NAM się należy wszystko co najlepsze, a IM nie? Tak chciała natura? wtf? Zajeżdża z lekka jakąś bezsensowną, opartą na stereotypach i uprzedzeniach ideologią.
Ok, oni nie są bez winy, mieszkałam w akademiku naprzeciwko dwóch takich napakowanych i prężących się po korytarzu przed dziewczynami arabkami, w sumie wyjebane w nich póki raz nie zaprezentowali swojej bucowatości; straciłam do nich zupełnie szacunek, gdy zapytali się w jakimś większym gronie o godzinę, odpowiedziała im dziewczyna, na co jeden z nich jej odwarknął, że nie do niej było pytanie więc czego się odzywa. Tych dwóch darzę rzeczywiście stuprocentową pogardą, ale nie jest to dla mnie żaden powód, żeby automatycznie rozciągnąć ją na całą rasę/kulturę/religię.
I chyba muszę Cię zmartwić, ale mimo wszystko wolałabym mieć w sobie regularnie "brudną" pałę której posiadacz jest porządnym inteligentnym człowiekiem, pełnym kultury osobistej, kochającym mężem, troskliwym ojcem dbającym o rodzinę i dzieci, nawet od biedy małe muzułmaniątka, blablabla itp itd niż pałę białą, lepszą, czystą która jest jedynym atutem właściciela, bo oprócz niej nie potrafi zaofiarować kobiecie absolutnie n i c .
Oczywiście taki ciapak to raczej wielka rzadkość, więc spokojnie, dużej konkurencji wam nie narobi; szkoda za to, że tępych, dumnych z chuj wie czego Polaczków na pęczki.
Zgłoś
Avatar
pat0s18 2013-02-16, 3:15
endyy załóżmy, że 70% ciapatych to kurwy nienadające się do życia w społeczeństwie, natomiast 30% to przyszli kochający i inteligentni mężowie. Czy uważasz, że warto ryzykować i dopuścić ich wszystkich do życia w Polsce bądź innym kraju europejskim? Bo według mnie należałoby ich wszystkich oddelegować do swoich krajów gdzie w oklaskach będą kamieniować swoją żonę za wyjście z kuchni.
Zgłoś
Avatar
endyy 2013-02-16, 9:09 1
pat0s18, mimo wszystko myślę, że warto; raz, to co już napisałam - uważam, że uogólnianie i stosowanie odpowiedzialności zbiorowej nie są dobre - i już. W ogóle debaty na tematy społeczne są dość no... nieefektywne, każdy ma swoje poglądy, które z czasem krzepną i ostatecznie są już nie do zmiany, więc w kwestiach takich socjalno-obyczajowych można przegadać dowolną ilość czasu z bardzo nikłym prawdopodobieństwem dojścia do wspólnego rozwiązania. Więc jest też argument dwa, dla mnie istotniejszy - przydatność dla społeczeństwa. Jeśli oni przyjeżdżają do nas po pracę i są gorsi od nas - won, jesteś chujowy, nie masz przywilejów obywatela naszego pięknego socjalistycznego kraju brudasie, więc grosza złamanego nie dostaniesz - nie masz tu czego szukać. A jeśli jest lepszy niż Polak to... bardzo dobrze na dłuższą metę. Słyszę już głosy oburzonych polskich bezrobotnych, że klepią biedę przez pierdolonych imigrantów, którzy im kradną pracę, tylko że większość tych oburzonych gdyby nie mogła zwalić winy na imigrantów obwiniłaby kryzys, zbieg nieszczęśliwych okoliczności, chorą teściową, atak szarańczy itp. Taka sytuacja działa jednak dalekowzrocznie podwójnie pozytywnie - tych, którym zależy żeby nie być darmozjadem na garnuszku państwa, mobilizuje do podnoszenia kwalifikacji, do rywalizacji, co zwiększa wartość tego człowieka na rynku pracy, a to z kolei w większym lub mniejszym stopniu całościowo podnosi jakość usług napędzając gospodarkę. Gdyby pracodawca do tego mógł zwolnić takiego ciapatego, który nie chce dostosować się do naszych najbardziej podstawowych norm od razu mieliby mobilizację do asymilacji, nie? I jeszcze jedno - zamknięcie się na świat, pielęgnowanie tego, co mamy tylko naszymi siłami, izolacja od obcych obrzydliwości, od kultury, która jest dla nas barbarzyńska całkiem nieźle brzmi, ale na dłuższą metę wygrywają państwa przebiegłe, które oferują takie warunki pracy wybitnym obcokrajowcom, że z ucałowaniem ręki zaczną oni płacić słone podatki do kasy oraz dodatkowo zwiększając zasoby intelektualne kraju. Nie do pogardzenia w czasach, gdy nasi polscy specjaliści hurtowo migrują na zachód. Przykładem powinny być dla nas Stany - stanowczo największa ilość noblistów, z czego większość obcego pochodzenia.
Widzimy co się dzieje w takiej na przykład Francji, więc ucząc się na ich błędach można by ustanowić prawa, które wycisnęłyby z imigrantów wszystko co dla nas najlepsze, jednocześnie nie pozwalając im na islamizację naszego życia. Nie zabijać ich, bo po co? Zręcznie wykorzystać!
Zgłoś
Avatar
marand 2013-02-16, 11:08
Jest dla mnie kompletnie niezrozumiałym jak współczesna instutucja sądu państwowego może w uzasadnieniu wyroku napisać np. że oskarżona utrzymuje kontakty z bytami nieczystymi? Co to jest za sąd? Szczęście w nieszczęściu, że sąd Polski miał jeszcze na tyle "oleju w głowie" żeby ten wyrok oddalić.
Zgłoś
Avatar
Natural 2013-02-16, 13:37
Nie no do ciapatych nic nie mamy jak siedza u siebie , no ale jak mi wchodzi do domu i traktuje siebie jak gospodarza no to chuj jasny mnie strzela.
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-02-16, 14:12
Po czym poznać Polkę w Anglii?
-Po ciapatym

smutna prawda...

dzieciaka trochę szkoda, ale matce wielki ku*as w dupę.... tyle się o tym mówi ale ciągle nasze wyzwolone Polki wolą rozkładać nogi przed egzotycznymi chłopakami, a potem wielkie zdziwienie i płacz, że jest traktowana przedmiotowo itp.
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2013-02-16, 19:55 1
endyy napisał/a:

ale mimo wszystko wolałabym mieć w sobie regularnie "brudną" pałę

to zweryfikowało dlaczego prezentujesz taką postawę wobec ciapatych. No more questions.
A co do Twojego wywodu, to widzę że kompletnie nie łapiesz o co chodzi z ciapatymi. Trudno. Tak czy inaczej, z Twoimi poglądami możesz zacząć przymierzać burkę.
endyy napisał/a:

na dłuższą metę wygrywają państwa przebiegłe, które oferują takie warunki pracy wybitnym obcokrajowcom, że z ucałowaniem ręki zaczną oni płacić słone podatki do kasy oraz dodatkowo zwiększając zasoby intelektualne kraju.

taaaak, ciapaci już się garną do nauki i podatków. z takim samym zacięciem jak cyganie.
Zgłoś