18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
J................o 2018-07-22, 16:33
Fajne masz klapki dziecino, szyk, styl i ta nieugiętość!
Zgłoś
Avatar
biosone 2018-07-22, 16:48 4
Sadzac po ilosci siurow musiala pierdolnac kilka piwerek przed lotem
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2018-07-22, 17:03 4
Debilizm nie ma narodowości, a Polacy nie są absolutnie wyjątkowi
Zgłoś
Avatar
korowiow777 2018-07-22, 18:09 8
pocieszcie się, że w znakomitej większości to patola wyjechała z naszego pięknego kraju... Ci, którzy tu sobie nie radzili z pracą, nałogami, komornikami itp. pojechali po lepsze życie. Tak z 20% moich znajomych. Zostali ci, którzy umieli znaleźć pracę, mieli zawody i jakieś sensowne wykształcenie lub rodziny wspierające się - ci pozostali. W jakimś sensie poziom kultury, człowieczeństwa w ojczyźnie się podniósł. Szkoda, że przez pryzmat tej pijanej, kradnącej trzody świat nas tak postrzega. 30-40 lat temu stany, dziś zachodnia Europa.
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-07-22, 18:23
że też nie wstyd im
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2018-07-22, 18:29 2
wszędzie się trafiają czarne owce, a im bardziej napite tym czarniejsze, tak prawda.
tak samo z wyjazdami za granicę, wyjechało dużo wykształconych ludzi mimo że spokojnie mają robotę w kraju, ale tam są bardziej szanowani i doceniani co widać też w wynagrodzeniu, patologia to patologia, oni nie pracują czy to w PL czy UK żyją na sępa i socjal, a ten jest tam dużo lepszy, wyjechali też ci co nie mają szkoły ale chcą zapierdalać i zarobić za to godnie, a nie jak czarny na plantacji bawełny czyli zapierdalać za damski chuj, więc nie ma co pisać że ci czy inni wyjechali, ale jak tak dalej będzie to chuj z wyjazdów bo świat się zamknie przed nami, kraj będzie można opuścić tylko z paszportem, a o ty czy dostaniemy paszport będzie decydował jakiś śmieszek z partii rządzącej
Zgłoś
Avatar
lm65 2018-07-22, 18:29
Może jej się zmywak przypomniał i dlatego nie wytrzymała. Od mokrej roboty zwieracze jej puszczają.
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2018-07-22, 18:30 18
Cytat:

Jebana patologia, potem wstyd za granicą powiedzieć z jakiego kraju się jest.


Jak wstyd ci się jest przyznać, że jesteś Polakiem, bo jakaś patologiczna cipa się gdzieś tam poszczałą, to żal mi cię chłopcze.
Najlepiej mów wszystkim, że jesteś niemcem - po problemie. Oni są super.

Co za pajac...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-07-22, 18:33 2
Nie wytrzymała bo oczywiście przed lotem Usia pierdolnąć 5 piw jak to tak Polak będzie na trzeźwo gdzieś jechał
Zgłoś
Avatar
solltys 2018-07-22, 19:08 1
Odpierdolcie się od mojej siostry! Nie znacie sytuacji!
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2018-07-22, 19:35 3
fieryangel napisał/a:


Jak wstyd ci się jest przyznać, że jesteś Polakiem, bo jakaś patologiczna cipa się gdzieś tam poszczałą, to żal mi cię chłopcze.
Najlepiej mów wszystkim, że jesteś niemcem - po problemie. Oni są super.

Co za pajac...



Może zamiast odzywać się w ten sposób to może zacznij od sprzątania napotkanych śmieci, pomagania staruszkom, itp...
Daj dobry przykład, ludzie podchwycą a póki co...

Zrozum, że Polacy jako 1 naród na świecie za granicą nie szanuje sam siebie. Polaka nie okradnie ani rusek ani ukrainiec jak razem mieszkają ale bez mrugnięcia okiem zrobi to inny polak.
Zgłoś
Avatar
wiesnak66 2018-07-22, 19:40 1
szczerze, to baba gada z sensem, a jak toś zna kobiety to wie że mają mniejsze pęcherze, zwłaszcza gdy chorują, a przewidzieć się nie da, wierzcie mi,
ta akurat nie szczy na środku tylko w jakimś kąciku, bo do kibla wpuścić jej nie chcieli

Abraxus napisał/a:

Nie wytrzymała bo oczywiście przed lotem Usia pierdolnąć 5 piw jak to tak Polak będzie na trzeźwo gdzieś jechał


dziwisz się że wielu pije przed wejściem na samolot, to wynik działającej wyobraźni, dlatego wolę zrobić w chuj kilometrów ale jechać autem,
wtedy też się stresuję czy dojadę i dlatego piję przed wyjazdem
Zgłoś
Avatar
T................h 2018-07-22, 20:08
wiesnak66, bo na trzeźwo to każda pizda potrafi jechać, co?
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2018-07-22, 20:11 8
ahahahahahahah

Zgłoś
Avatar
A................r 2018-07-22, 20:13 1
nie wiem jak wy, ale ja bym jej chętnie wylizał cipkę, podjarała m nie tą akcją
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie