18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Polka w Egipcie
KillerLaugh • 2017-05-02, 16:10
Cytat:

Zmarła 27-letnia Polka, która wyjechała na samotne wakacje do popularnego egipskiego kurortu Hurghada. Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie chce udzielać szczegółowych informacji o sprawie, ale siostra Magdaleny twierdzi, że kobieta trafiła do szpitala z ranami głowy, klatki piersiowej, rąk i nóg. Prasa podaje jednak inną wersję zdarzeń.

– Jacyś ludzie chcieli ją porwać. Dosypali jej czegoś do drinka - powiedziała w rozmowie z fakt24.pl Anna, siostra 27-letniej Magdaleny. Według ustaleń portalu kobieta znalazła się w szpitalu po tym, jak w piątek obsługa hotelu znalazła ją nieprzytomną w pokoju. – Magda potrzebuje pomocy! Trafiła do szpitala z ranami głowy, klatki piersiowej, rąk i nóg - apelowała o pomoc w niedzielę Anna.

Inną wersję zdarzeń przedstawia rp.pl. Portal sugeruje, że kobieta trafiła do szpitala, ponieważ jej stan wskazywał na "głęboki uraz psychiczny, kontakt z nią był utrudniony. Wtedy dopiero, mimo że była pod opieką lekarską i przedstawicieli biura podróży, wyskoczyła z okna. Stąd jej obrażenia i bezpośrednia przyczyna śmierci".



A tu rozmowa Magdy z chłopakiem w Polsce, kilka godzin przed przyjęciem do szpitala.

Powszechnie wiadomo, że młode Europejki, w szczególności niebieskookie blondynki są chodliwym towarem na egipskim rynku, a podejmowane przez tamtejszych handlarzy próby ich wymiany na wielbłądy zwykle kończą się fiaskiem. Problem zaczyna się wtedy, gdy brak kontrahenta, a "towat leży na ziemi".

A dziewuchy szkoda, była naprawdę niczemu sobie.

ukryta treść


[ Komentarz dodany przez: Angel: 2017-05-12, 15:56 ]
Zgłoś
Avatar
htp 2017-05-02, 18:59 5
Trzeba jechać w odpowiednim towarzystwie, wtedy i nie strach pokazywać cycki (w muzułmańskim kraju)
Zgłoś
Avatar
manson__ 2017-05-02, 19:37
DiKarpio napisał/a:


A dziewuchy szkoda, była naprawdę niczemu sobie.


Wnioskuję iż zapuszkowana też Cię kręci?
Zgłoś
Avatar
Daviotz 2017-05-02, 20:30
chlopak mowi ze musi ja chronic , jak mozna puscic dziewczyne sama ?
Zgłoś
Avatar
JURNADZIDA 2017-05-02, 21:10 26
A wy jesteście debilami kompletnymi każden jeden jak tu stoi.... widać , że sprawa jest mocno podejrzana koleś gada z karyną którą puścił w samopas do jegomości oo odmiennym kolorze skóry , mało tego śniady akwizytor zwraca się do tego jej kolesia po imieniu ... przypadek ??? nie sądzę... jakies akcje narkotykowe, kurewskie lub jeszcze insze... z resztą nie szkoda jej. Księga ulicy mówi jasno: jak karyna jedzie do araba sama to niech wie , że będzie we wszystkie otwory jebana.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2017-05-02, 21:12 12
To jest właśnie baba gorzej niż kurwa z dzieckiem. Prawie 15 pierdolonych minut człowiek pyta o co do chuja chodzi. I się kurwa nie dowiedział. No dla mnie sytuacja jest jasna baba nie przyzna się w życiu, że się puściła jeśli jej się na tym nie przyłapie. Zwykłe kurwisko za granicą i tyle, ale nie kumam motywu z ukamieniowaniem. WTF Przecież jak była w jakimś kurorcie to takie akcje tam się przecież nie dzieją. Więc kto miałby niby ją ukamieniować. Ponad to widać tam jakiegoś ciapaka, który w dodatku mówi po polsku więc skoro ten ciapak ogarnia polski i wie, że już ktoś z jej rodziny zainteresował się sytuacją, że coś jest nie tak to ma on świadomość, że niedługo ktoś po nią przybędzie więc do tego czasu jest on zamieszany w ta sprawę i on niejako zaczyna odpowiadać za tą osobę.
I akcja z wyskoczeniem z okna nosz kurwa przecież od razu na myśl przychodzą wyrzuty sumienia baba nie mogła sobie poradzić z tym, że będzie musiała się przyznać do skurwienia i wolała popełnić samobójstwo.
Mega w chuj irytująca sprawa, no ale nie oszukujmy się prosta.

Daviotz napisał/a:

jak mozna puscic dziewczyne sama ?


Kurwa człowieku w jakim ty świecie do chuja żyjesz? Myślisz, że jakakolwiek "młoda" "postępowa" "nowoczesna" "niezależna" "silna kobieta" w dzisiejszych czasach będzie pytać kogoś o jakieś pozwolenie? Heheh Chyba cię kurwa pojebało. One stawiają przed faktem dokonanym i albo się z nimi zgadzasz albo wypierdalaj. Ja się na taki stan rzeczy nie godzę i zawsze wybieram "wypierdalaj" bo nigdy nie będę z kobietą, która nie szanuje mojego zdania. Ale abstrahując już od tego co napisałem w zdaniu powyżej. Ja jako człowiek, który ceni wolność i nie lubi żadnego rodzaju uwiązania myślę iż gdybym jednak znalazł swoją kobietę, z którą naprawdę byłbym w stanie dojść do porozumienia i obdarzyłbym ją jakimś tam zaufaniem (bo zazwyczaj mam go bardzo mało szczególnie względem kobiet) to także nie widzę powodu aby nie zgodzić się na takie wakacje mojej kobiety nawet gdyby miała ona jechać gdzieś sama. Nie widzę w tym żadnego problemu oczywiście pod warunkiem, że byłaby ona godna mojego zaufania (co jest jak już wspomniałem w chuj trudne)
Zgłoś
Avatar
intermag 2017-05-02, 21:18
To teraz będzie łapanka na ciapatych
Zgłoś
Avatar
ponuryzniwiarz 2017-05-02, 21:36
Można by rzec i huj jej w dupę ale fekaloskórni już wcześniej o to zadbali.
Zgłoś
Avatar
JURNADZIDA 2017-05-02, 21:46
W zasadzie nie wiem jak do tego doszło bo przecie "w kurortach jest bezpiecznie"
Zgłoś
Avatar
lapps 2017-05-02, 22:10 11
chcieli ja sterroryzowac psychicznie gwalcac ja i zagonic do roboty w burdelu, ale nie wytrzymala i wyskoczyla przez okno i tyle...

normalna praktyka w izraelu i krajach arabskich. zwabic dziewczyne oferta darmowych wakacji, albo dobrej pracy, po przylocie zabrac dokumenty, potem gwalcic grupowo zeby zlamac psychicznie. a potem zarabia pieniadze nowym panom jako eksluzywna kurewka za miske ryzu. ta wolala smierc, albo ja wyrzucili jak sie zorientowali, ze chlopak narobi im syfu i zwalili na samobojstwo...
Zgłoś
Avatar
lovepugs 2017-05-02, 22:11 3
puscila sie i potem miala wyrzuty sumienia. Bylem w egipcie pare razy i widac mase takich samotnych lasek, ktore tylko chodza i wybieraja ze staffu hotelu z kim sie beda ruchac.

Gadalem kiedys z gosciem, ktory jest guidem na statku to mowil, że kiedys jak jeszcze ruscy latali do egiptu to walil parami bo nie wyrabial pojedynczo. Oni nawet znaja podstawy polskiego i ruskiego.

Teraz maja taka biede tam u siebie ze nigdy by nic nikomu nie zrobili bo turysci ich utrzymuja, a takie polki przy ich babach to sa na wage zlota.
Zgłoś
Avatar
lapps 2017-05-02, 22:16 11
lovepugs napisał/a:

puscila sie i potem miala wyrzuty sumienia. Bylem w egipcie pare razy i widac mase takich samotnych lasek, ktore tylko chodza i wybieraja ze staffu hotelu z kim sie beda ruchac.

Gadalem kiedys z gosciem, ktory jest guidem na statku to mowil, że kiedys jak jeszcze ruscy latali do egiptu to walil parami bo nie wyrabial pojedynczo. Oni nawet znaja podstawy polskiego i ruskiego.

Teraz maja taka biede tam u siebie ze nigdy by nic nikomu nie zrobili bo turysci ich utrzymuja, a takie polki przy ich babach to sa na wage zlota.



nie puscila sie sama, bo bala sie mowic przy arabach co sie stalo. zabrali jej telefon i wylaczyli, a chlopak dodzwonil sie do opiekuna na jego telefon. ten ktory gada po Polsku na koniec(opiekun) mowi zeby nie informowac ambasady bo to i tak nic nie da...
czyli jest w to zamieszany

jak dla mnie egipcjanie sa do odjebania bo to nie jest ich pierwsza taka akcja juz nie jeden polski turysta mial tam przejebane
Zgłoś
Avatar
falloutt 2017-05-02, 22:21
Gdybym był tym gościem to za chuja bym takiej rozmowy nie wrzucił w internetów.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2017-05-02, 22:22
Haha przecież to Jessica. Piona dla muzułmanów w tym przypadku, za to że ją przewieźli po swojemu
Zgłoś
Avatar
Kalwa 2017-05-02, 22:25
Dziewczyna z mojego miasta. Kazdym teraz o tym gadka. Musiala byc nienormalna bu teraz jechac do Egiptu sama jeszcze teraz.
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-05-02, 22:44 5
lovepugs napisał/a:

a takie polki przy ich babach to sa na wage zlota.



Skąd Ty to możesz wiedzieć, skoro ich baby są zmumifikowane prześcieradłami, hidżabami i widać tylko gały oczne?

PS. Można psioczyć na feminizm, ale u Arabów przydałby się koniecznie

@qwerq221

Ty to jesteś chyba jakimś skundlonym, zdegenerowanym prawiczkiem

Kobieta se wyjechała samotnie na wczasy - no po prostu może chciała coś przemyśleć pobyć sama, ale niestety znalazła się w złym miejscu i czasie, ale skurwiałe cebulactwo-polactwo-robactwo już wie lepiej - puściła się

Problemem jest zasrana religia, która zdegenerowała miliony ludzi i zrobiła z nich pierdolone podzwierzęta islamskie, jaka jest różnica, czy pojedzie samotna Polka, czy samotny Polak do Egiptu? Polkę zgwałcą a Polakowi łeb utną
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie