18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Polka w Egipcie
KillerLaugh • 2017-05-02, 16:10
Cytat:

Zmarła 27-letnia Polka, która wyjechała na samotne wakacje do popularnego egipskiego kurortu Hurghada. Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie chce udzielać szczegółowych informacji o sprawie, ale siostra Magdaleny twierdzi, że kobieta trafiła do szpitala z ranami głowy, klatki piersiowej, rąk i nóg. Prasa podaje jednak inną wersję zdarzeń.

– Jacyś ludzie chcieli ją porwać. Dosypali jej czegoś do drinka - powiedziała w rozmowie z fakt24.pl Anna, siostra 27-letniej Magdaleny. Według ustaleń portalu kobieta znalazła się w szpitalu po tym, jak w piątek obsługa hotelu znalazła ją nieprzytomną w pokoju. – Magda potrzebuje pomocy! Trafiła do szpitala z ranami głowy, klatki piersiowej, rąk i nóg - apelowała o pomoc w niedzielę Anna.

Inną wersję zdarzeń przedstawia rp.pl. Portal sugeruje, że kobieta trafiła do szpitala, ponieważ jej stan wskazywał na "głęboki uraz psychiczny, kontakt z nią był utrudniony. Wtedy dopiero, mimo że była pod opieką lekarską i przedstawicieli biura podróży, wyskoczyła z okna. Stąd jej obrażenia i bezpośrednia przyczyna śmierci".



A tu rozmowa Magdy z chłopakiem w Polsce, kilka godzin przed przyjęciem do szpitala.

Powszechnie wiadomo, że młode Europejki, w szczególności niebieskookie blondynki są chodliwym towarem na egipskim rynku, a podejmowane przez tamtejszych handlarzy próby ich wymiany na wielbłądy zwykle kończą się fiaskiem. Problem zaczyna się wtedy, gdy brak kontrahenta, a "towat leży na ziemi".

A dziewuchy szkoda, była naprawdę niczemu sobie.

ukryta treść


[ Komentarz dodany przez: Angel: 2017-05-12, 15:56 ]
Zgłoś
Avatar
przemslot 2017-05-02, 22:55 3
Wypowiem sie bo znałem, miala jechac do egiptu z chlopakiem ale w ostatniej chwili jemu cos wypadło I nie pojechał, mieli dwabilety, I nie była sama jako taka, to była zorganizowana wycieczka z biura podróży
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2017-05-02, 23:03 8
Angel napisał/a:

ostatnie wydarzenia pokazują że nawet na jarmarku świątecznym, koncercie czy zakupach w markecie możesz zginąć z rąk terrorysty.

Ale to tylko w postępowej Europie. Na wakacjach w naszym kochanym zaścianku zginąć może tylko EWENTUALNIE portfel albo samochód. I za to kocham tą katolską Polskę. I nawet Januszy z Grażynami. I nawet ich parawany.
Zgłoś
Avatar
G................9 2017-05-02, 23:13
kto normalny jedzie sam do takiego kraju a w dodatku jeżeli chodzi o płeć piękną? Druga sprawa to to że skoro czuła się zagrożona to przecież mogła uciekać do innego miasta czy coś no ale co zrobić... tak to jest jak się ma rajskie marzenia ;x
Zgłoś
Avatar
h................o 2017-05-02, 23:16 4
Chciała ciepłą spermę na twarzy, a dostała zimne ostrze w brzuch. Życie bywa przewrotne.
Zgłoś
Avatar
AdiOsAmigos 2017-05-02, 23:43 5
Ktoś się orientuje kiedy znoszą zakaz strzelania do tego ciapatego bydła ? Nie godzę się za ubicie gówna odpowiadać jak za człowieka...
Zgłoś
Avatar
skurwysyn666 2017-05-02, 23:45
Gość jest kurwa debilem, nie widzi że zabronili jej mówić ? Mógł jej kazać kiwać głową, robić jakieś gesty i tak brudasy nie kumają Polskiego, kurwy i nic więcej, zobaczycie że będą bezsensowne represje na kebaby turków w Polsce :]
Zgłoś
Avatar
avalanch 2017-05-02, 23:48
Najlepsze jest to że kuzynowi jakaś znajoma wysłała to mojemu kuzynowi kiedy był w tym samym kurorcie
Zgłoś
Avatar
MinisterR 2017-05-02, 23:50 4
ma pełno zdjęć i widać że to szmata
dała dupy czarnuchom i tyle, niech zdycha.
Zgłoś
Avatar
s................2 2017-05-03, 0:26 10
ciekawe po co pojechała na samotne wakacje. zachciało sie egzotycznego bolca no i sie doigrała. a chłopak jakis pedał z głosu i jak mógł ją puścić samą... heh

Czy sadistic już naprawdę schodzi na psy? zajac190 jakim trzeba być tępym skurwysynem żeby się napierdaląć ze śmierci Polki w ciapatowie!!! Chuj mnie obchodzi czy ona się grzmociła czy nie założę się że walisz gruchę w kiblu z gazetą w ręce a będziesz ty zajcu się napierdalał z takiej tragedii???? Obyś zdechł skurwysynu a razem z tobą twoja matka i ten pierdolony pedał co uznał że twój wpis był najlepszym komentarzem pod tym filmem.
Zgłoś
Avatar
emceZjemCie 2017-05-03, 0:29 1
To nagranie to muzyka dla moich uszu.
Zgłoś
Avatar
Boger 2017-05-03, 0:29 6
Było krzyczeć mów kurwo co się stało albo cie zajebią, a nie aniołku powiedz
Zgłoś
Avatar
mibcadet 2017-05-03, 0:34 9
MinisterR napisał/a:

ma pełno zdjęć i widać że to szmata
dała dupy czarnuchom i tyle, niech zdycha.


Po pierwsze nie wiesz tego co komu dała, po drugie to nie Twoja sprawa, po trzecie to właśnie narzucając komuś jak ma żyć zachowujesz się tak samo jak kozojebcy - to samo robią i w sumie z tych samych pobudek (kobieta ma być tak i siaka). Każdy z nas nie jedno odpierdolił w życiu i nadal żyjemy i chuj Ci do tego czy komuś coś dała czy nie. Czy zapracowała sobie na szacunek to jedno ale nikt nikomu nie ma prawa odbierać życia albo mówić czy ma prawo żyć, czy na nie zasługuje itd. Taki osąd na oko może nie być fair. Laska życia nikomu nie odebrała, to czy szanowała siebie czy nie to nie nasza sprawa - nawet jeśli nie to co, każdy Polak, z którym obcowała w kraju też powinien jechać do Egiptu na ukamieniowanie? Z resztą wszyscy się wszędzie ruchają, o ile z głową (antykoncepcja lub stały związek) to co komu do tego? Wszystkich kamieniować? Chętnie się dowiem jakie postawy byś tu przedstawił.
Zachęcam przemyśl swoje postawy, z resztą nie Ty jeden, wielu tu posty tego typu pisze...
Swoją drogą, słowackiego faszystę współpracującego z A.H. masz w awatarze, zatem spytam co Ty jeszcze robisz w Polsce? Sam awatar sugeruje, że byś wytępił Polaków. Mam nadzieję, że mój i Twój osąd nie były fair. Pozdrawiam.

Kondolencje dla rodziny.. Wiem że to Sadistic, ale mimo wszystko...
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2017-05-03, 0:36
Nie jestem w stanie zrozumieć totalnego braku instynktu samozachowawczego... Po prostu nie jestem w stanie zrozumieć.

Ponoć instynkt samozachowawczy mamy znacznie silniejszy od prokreacyjnego. Jak widać nie.
Zgłoś
Avatar
przemslot 2017-05-03, 0:47 8
Napisze jeszcze raz, wiem że to sadol itp itd, ale nie osadzajcie jej bo nie była kurwą, I nie nie pojechała szukać bolca,znałem dziewczyne I to nie był ten typ, nie moge wpierdolić linka ale moge komus podeslac na pw tlumaczenie tego co pierdola kozojeby w tle to opublikuje
Zgłoś
Avatar
jazeck 2017-05-03, 0:48
Już wiem u kogo kebaba nie zjem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie