18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Polka w Egipcie
KillerLaugh • 2017-05-02, 16:10
Cytat:

Zmarła 27-letnia Polka, która wyjechała na samotne wakacje do popularnego egipskiego kurortu Hurghada. Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie chce udzielać szczegółowych informacji o sprawie, ale siostra Magdaleny twierdzi, że kobieta trafiła do szpitala z ranami głowy, klatki piersiowej, rąk i nóg. Prasa podaje jednak inną wersję zdarzeń.

– Jacyś ludzie chcieli ją porwać. Dosypali jej czegoś do drinka - powiedziała w rozmowie z fakt24.pl Anna, siostra 27-letniej Magdaleny. Według ustaleń portalu kobieta znalazła się w szpitalu po tym, jak w piątek obsługa hotelu znalazła ją nieprzytomną w pokoju. – Magda potrzebuje pomocy! Trafiła do szpitala z ranami głowy, klatki piersiowej, rąk i nóg - apelowała o pomoc w niedzielę Anna.

Inną wersję zdarzeń przedstawia rp.pl. Portal sugeruje, że kobieta trafiła do szpitala, ponieważ jej stan wskazywał na "głęboki uraz psychiczny, kontakt z nią był utrudniony. Wtedy dopiero, mimo że była pod opieką lekarską i przedstawicieli biura podróży, wyskoczyła z okna. Stąd jej obrażenia i bezpośrednia przyczyna śmierci".



A tu rozmowa Magdy z chłopakiem w Polsce, kilka godzin przed przyjęciem do szpitala.

Powszechnie wiadomo, że młode Europejki, w szczególności niebieskookie blondynki są chodliwym towarem na egipskim rynku, a podejmowane przez tamtejszych handlarzy próby ich wymiany na wielbłądy zwykle kończą się fiaskiem. Problem zaczyna się wtedy, gdy brak kontrahenta, a "towat leży na ziemi".

A dziewuchy szkoda, była naprawdę niczemu sobie.

ukryta treść


[ Komentarz dodany przez: Angel: 2017-05-12, 15:56 ]
Zgłoś
Avatar
Averna 2017-05-03, 0:49 2
A nie czasem 7:16 "zdradziłam cię"?
Zgłoś
Avatar
Sk8ter 2017-05-03, 0:53
przemslot- no to napisz tutaj co mniej więcej pierdolą? Ja obstawiam, że wiedzą że dziewczyna jest sama w kraju i ją dręczą i się naśmiewają z niej bo nic nie może zrobić. Pozwalają jej zadzwonić do chłopaka, bo zdają sobie sprawę że i tak chuja im zrobi, nie zdąży zareagować, a po tej rozmowie (przed nią możliwe że też) mają zamiar tą dziewczynę gwałcić. Mam rację?

Pomyśleć że kilka lat temu człowiek chciał zwiedzić egipt, zobaczyć piramidy i sfinksa... japierdole
Zgłoś
Avatar
mibcadet 2017-05-03, 0:58 1
strachu102 napisał/a:

ciekawe po co pojechała na samotne wakacje. zachciało sie egzotycznego bolca no i sie doigrała. a chłopak jakis pedał z głosu i jak mógł ją puścić samą... heh

Czy sadistic już naprawdę schodzi na psy? zajac190 jakim trzeba być tępym skurwysynem żeby się napierdaląć ze śmierci Polki w ciapatowie!!! Chuj mnie obchodzi czy ona się grzmociła czy nie założę się że walisz gruchę w kiblu z gazetą w ręce a będziesz ty zajcu się napierdalał z takiej tragedii????



Dostałbyś piwo ale za tekst z cytatu poniżej dać nie mogę..

Cytat:

Obyś zdechł skurwysynu a razem z tobą twoja matka i ten pierdolony pedał co uznał że twój wpis był najlepszym komentarzem pod tym filmem.



Sk8ter napisał/a:

przemslot- no to napisz tutaj co mniej więcej pierdolą? Ja obstawiam, że wiedzą że dziewczyna jest sama w kraju i ją dręczą i się naśmiewają z niej bo nic nie może zrobić. Pozwalają jej zadzwonić do chłopaka, bo zdają sobie sprawę że i tak chuja im zrobi, nie zdąży zareagować, a po tej rozmowie (przed nią możliwe że też) mają zamiar tą dziewczynę gwałcić. Mam rację?

Pomyśleć że kilka lat temu człowiek chciał zwiedzić egipt, zobaczyć piramidy i sfinksa... japierdole



Ten kto wrzucił to nagranie do sieci powinien tak dostać 200h prac społecznych za znieważenie ofiary zbrodni.
Zgłoś
Avatar
Allin23 2017-05-03, 1:04 4
Tyle kombinujecie a sprawa pewnie jest bardziej prosta.

7:16 - "zdradziłam cię"

Poszła w tango i albo lovelas jej powiedział że teraz to ona zostaje jego żoną albo po prostu bała się, że się wyda.

I wyskoczyła z okna, jak to w milionie podobnych przypadków.

Dziękuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
przemslot 2017-05-03, 1:09 1
@sk8ter
Kozojeb rezydent ktory pojawia sie na koncu do kogos dzwoni zwracajac sie per "captain khaled" relacjonuje mu co sie dzieje jest stwierdzenie "ona placze rozmawia ze swoim facetem tlumaczy mu co sie dzieje", jest tez moment gdy jakis kozojeb sie smieje I mowi "ona mysli ze jej facet jej pomoze", sa tez stwierdzenia "za duzo zaczyna gadac" "ona nie chce sie zamknac " "nowa kurwa jest"

Rezydent nazywa sie Mahmoud Khairy I juz usunal konto na facebooku
Zgłoś
Avatar
Insaner 2017-05-03, 1:10
zajac1190 napisał/a:

ciekawe po co pojechała na samotne wakacje. zachciało sie egzotycznego bolca no i sie doigrała. a chłopak jakis pedał z głosu i jak mógł ją puścić samą... heh



No tak, bo w końcu na wakacje trzeba zawsze jechać w 10 osobowej obstawie. Jeśli wyskoczyła np. na 3 dni poleżeć na słońcu to czemu miałaby sama nie jechać?

saves napisał/a:

Jebać te muslimskie kierunki. Polska jest duuuuużo piękniejsza.



Muslimskie może i tak, bo są niebezpieczne ale nie gloryfikowałbym tutaj tak Polski. Mamy piękny kraj, ale nie na typowe słoneczne wakacje na plaży. U nas można zrobić fajny krótki wypad na górską wycieczkę, piknik nad jeziorem, albo przechadzkę nad morzem.

Pogodę mamy na tyle nieprzewidywalną, że wzięcie tygodnia lub nawet 2 tygodni urlopu i pojechanie nad ten czas nad Bałtyk to po prostu głupota, bo jest bardzo prawdopodobne że dzień przed wyjazdem będzie 30C i ani jednej chmury, a gdy zajedziemy na miejsce temperatura spadnie do 13 stopni, będzie lało i wiało. Cenowo też Polska nie wypada najlepiej, szczególnie jeśli jedzie się z np. dziećmi.

Chorwacja, Grecja - trochę przereklamowana, ale jeśli ktoś chce morza i słońca to tam pogodę będzie miał zagwarantowaną. Ewentualnie Hiszpania i Portugalia, ale tutaj jest już drogo biorąc pod uwagę koszt dotarcia na miejsce.

Skąd jej siostra wie z jakimi obrażeniami trafiła do szpitala, o tym że ktoś jej coś wrzucił do drinka i chciał ją porwać? To ona z nią była na miejscu, czy tak jej przyszła do głowy taka wersja wydarzeń i od razu poszła z tym do mediów..?
Zgłoś
Avatar
zonk 2017-05-03, 1:18
przemslot napisał/a:

Wypowiem sie bo znałem, miala jechac do egiptu z chlopakiem ale w ostatniej chwili jemu cos wypadło I nie pojechał, mieli dwabilety, I nie była sama jako taka, to była zorganizowana wycieczka z biura podróży


Pojechała z biura podróży i nie miała zapewnionej ochrony. Idź pan w chuj...
Zgłoś
Avatar
AdiOsAmigos 2017-05-03, 1:20 2
Gwałćmy arabki w Polsce Acha sory większości nie stać, przeważnie biorą 4 stówy za godzinę...
Zgłoś
Avatar
Purplehejsss 2017-05-03, 1:21
Z tego co na jej profilu widać to uczyła się tańczyć na rurze musiała się jakiemuś brudasowi spodobać i tyle, dosypali jej jakiegoś gowna do drinka na następny dzień jak do niej dotarło co się stalo nie wiedziała co ze sobą zrobić siadlo jej na psyche no i mamy teraz magik v2 ale to tylko moja teoria czekam na wasze
Zgłoś
Avatar
brzytwayo 2017-05-03, 1:30 1
Moim zdaniem ktoś kto trzymał telefon i rozmawiał z tym "facetem madzi" na końcu zaszantażował albo zastraszył dziewczynę z egipskimi kolegami. Moje zdanie jest takie że poszła w bok a oni nagrali ciekawe filmy. Może coś jej dosypali a może dobrze się bawiła po kilku drinkach...

Moim zdaniem ktoś kto trzymał telefon i rozmawiał z tym "facetem madzi" na końcu zaszantażował albo zastraszył dziewczynę z egipskimi kolegami. Moje zdanie jest takie że poszła w bok a oni nagrali ciekawe filmy. Może coś jej dosypali a może dobrze się bawiła po kilku drinkach...
Zgłoś
Avatar
urfis 2017-05-03, 1:38
Pewnie napisał do niej na guwnobókó jakiś mahoniowy, obwieszony złotem "szejk", który zapewni jej bezpieczeństwo kiedy będzie opływać w jego luksusach. Następnie sama rzecz jasna poleciała "na wakacje". Pewnie laska wcześniej zaliczyła erasmusa - wielokrotnie to miała wprawę...
Niech to będzie przestroga dla wszystkich lasek, którym się zachciewa orientalnego trzęsienia ziemii od spodu i masażu pempuszka od wewnątrz lub też naoglądały się filmów z księciami z bajki!
pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
u................n 2017-05-03, 1:40 4
ale co niektórzy pierdola teorie spiskowe...

dziś dałem ten filmik koleżance z maroka, zeby ogarnęła co oni na tym filmiku mówią
i z kontekstu, który wywnioskowała to jest to, że jeden z nich mówi na samym początku, że "już jest połączenie z jej chłopakiem i może się w końcu uspokoi", następnie mówi jeden w tle w którejś tam minucie, że boi się, że "ona ZNOWU zrobi coś glupiego", następnie słychać jak koleś dzwoni chyba na psiarnie i mowi, ze nie wie co z nia zrobić, bo nie mowi w jej jezyku i ze ona jest w szoku.

Wiec z jej analizy wynika (tej mojej kolezanki), ze oni raczej chcieli jej pomoc, nie mowili nic co by mialo wnioskowac, ze sa porywaczami albo gwalcicielami.

Ogolnie wątek z ta laska jest jakis przyjebany, jej chlopak probowal na 4 godziny przez odlotem sprzedac całą tą wycieczke, a ona niby ta wycieczke sprezentowała chlopakowi, ze okazalo sie, ze ten ten koles nie ma waznego paszportu, wiec postanowila poleciec sama (wyglada mi to na ladna oficjalna wersje dla znajomych i rodziny), gdzies w necie pojawil sie watek z pol kg amfetaminy.. no nie wiem,, czekam na dalszy rozwoj, ale szkoda, wygladala na dobre ruchadełko
Zgłoś
Avatar
Sk8ter 2017-05-03, 2:46 3
Ogólnie rzadko na sadolu mogę to napisać ale teraz jest mi szczerze szkoda tej dziewczyny. Nikt nie zasłużył na taki los. Jeśli naprawdę została wykorzystana, liczę że złapią tych skurwysynów za to odpowiedzialnych. Mam nadzieję że sytuacja w ciągu kilku dni się bardziej wyjaśni bo teraz to to jedno wielkie WTF.
Zgłoś
Avatar
Ain 2017-05-03, 3:11
zajac1190 napisał/a:

ciekawe po co pojechała na samotne wakacje. zachciało sie egzotycznego bolca no i sie doigrała. a chłopak jakis pedał z głosu i jak mógł ją puścić samą... heh


z tego co mi wiadomo pojechała sama bo kozało się, że jej "facet" ma nieważny paszport a dziołszke szmatogłowi zgwałcili i wyrzucili przez hotelowe okno info od znajomego faceta ofiary
Zgłoś
Avatar
lapps 2017-05-03, 3:43
SQT napisał/a:


Pojechała z biura podróży i nie miała zapewnionej ochrony. Idź pan w chuj...



miala ale "opiekun" z tego biura podrozy byl jednym z oprawcow. mowil po Polsku i juz usunal konto z facebooka. to ten co na koncu filmu mowi, zeby sobie darowal dzwonienie do ambasady...

tym kurwom nigdy nie mozna ufac

undefinedman napisał/a:

ale co niektórzy pierdola teorie spiskowe...

dziś dałem ten filmik koleżance z maroka, zeby ogarnęła co oni na tym filmiku mówią
i z kontekstu, który wywnioskowała to jest to, że jeden z nich mówi na samym początku, że "już jest połączenie z jej chłopakiem i może się w końcu uspokoi", następnie mówi jeden w tle w którejś tam minucie, że boi się, że "ona ZNOWU zrobi coś glupiego", następnie słychać jak koleś dzwoni chyba na psiarnie i mowi, ze nie wie co z nia zrobić, bo nie mowi w jej jezyku i ze ona jest w szoku.

Wiec z jej analizy wynika (tej mojej kolezanki), ze oni raczej chcieli jej pomoc, nie mowili nic co by mialo wnioskowac, ze sa porywaczami albo gwalcicielami.

Ogolnie wątek z ta laska jest jakis przyjebany, jej chlopak probowal na 4 godziny przez odlotem sprzedac całą tą wycieczke, a ona niby ta wycieczke sprezentowała chlopakowi, ze okazalo sie, ze ten ten koles nie ma waznego paszportu, wiec postanowila poleciec sama (wyglada mi to na ladna oficjalna wersje dla znajomych i rodziny), gdzies w necie pojawil sie watek z pol kg amfetaminy.. no nie wiem,, czekam na dalszy rozwoj, ale szkoda, wygladala na dobre ruchadełko



to czemu jej telefon zabrali i nie dawali sie skontaktowac z nikim?? czemu chlopak musial dzwonic do opiekuna wycieczki zeby dal mu sie z nia skontaktowac? czemu normalna dziewczyna byla w szoku, zaplakana i ewidentnie sterroryzowana, a nie nacpana?? czemu bala sie cokolwiek powiedziec i nerwowo patrzyla na tego co mowi po Polsku?? czemu opiekun nie chcial zeby zalatwic jej pomoc przez ambasade i czemu nie zapewnil jej opieki?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie