18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
~Velture 2024-07-20, 16:06 3
Ta sama kurwa w wieku 30+ z trójką dzieci po 5 róznych ojcach: Szukam prawdziwego mężczyzny który potrafi zając się mną oraz moimi dziećmi, które są dla mnie całym światem. Musisz zarabiać 6 cyfr, mieć 6cio pak, wielkiego chuja i tolerować moje bycie kurwiszczem.

Tak, bo każdy samotny facet który dobrze zarabia, dobrze wygląda i się potrafi ruchać tylko marzy o samotnej 30+ letniej matce ze swoimi własnymi gówniakami.
KAżdego dnia taki samiec wstaje z rana, patrzy na stan swojego konta, wsiada do niemieckiego auta klasy wyższej i jedzie do swojej dyrektorskiej pracy mając w głowie aby wyrwać przeoraną jak pole u kargula stara bezrobotną pizdę z bachorami i toną bagażu emocjonalnego. Na bank tak jest.
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2024-07-20, 16:32
Velture napisał/a:

Ta sama kurwa w wieku 30+ z trójką dzieci po 5 róznych ojcach: Szukam prawdziwego mężczyzny który potrafi zając się mną oraz moimi dziećki, które są dla mnie całym światem. Musisz zarabiać 6 cyfr, mieć 6cio pak, wielkiego chuja i tolerować moje bycie kurwiszczem.
Tak, bo każdy samotny facet który dobrze zarabia, dobrze wygląda i się potrafi ruchać tylko marzy o samotnej 30+ letniej matce ze swoimi własnymi gówniakami.
KAżdego dnia taki samiec wstaje z rana, patrzy na stan swojego konta, wsiada do niemieckiego auta klasy wyższej i jedzie do swojej dyrektorskiej pracy mając w głowie aby wyrwać przeoraną jak pole u kargula stara bezrobotną pizdę z bachorami i toną bagażu emocjonalnego. Na bank tak jest.



Należy jeszcze dodać, że takie "damy" są często niezrównoważone i prezentują szeroką gamę zaburzeń.
Kilku moich znajomych wpierdoliło się w takie relacje i zawsze kończyło się podobnie- chroniczny stres, nerwica, depresje, a następnie miesiącami lub nawet latami dochodzenie do siebie.
Zgłoś