18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Polki w Norwegii o Polakach.
mrkler • 2013-04-21, 17:13
Cytat:

Kręci Cię gorący Hiszpan? A może oddałabyś się wodzy fantazji z namiętnym Francuzem? To najczęściej te nacje są wymieniane w porównaniach, ale co Drogie Panie powiecie na zestawienie Polaka i ... Norwega?

Czy rozmiar ma znaczenie? Większość mężczyzn twierdzi, że tak. Badania portalu targetmap.com donoszą, że średnia wielkość męskiego przyrodzenia Polaków i Norwegów wynosi tyle samo czyli od 13,5 do 16,2 cm. Mowa tu oczywiście o statystykach. Wynik jest całkiem niezły kiedy pomyślimy o Chińczykach którzy mogą się pochwalić jedynie 10 centymetrowym sprzętem. Czy jednak tylko po rozmiarze możemy ocenić partnera? Nie! Posłuchajmy wypowiedzi Pań (szukaliśmy ich naprawdę długo☺) które zgodziły się dokonać oceny Norwega i Polaka w łóżku.

Magda z Bergen: "Młodzi Norwegowie w dużych miastach są bardziej zadbani i wysportowani niż Polacy. Polki natrafiają jednak na tych starszych, z problemami z potencją, którzy myślą, że młoda Polka będzie lekarstwem. Polacy w Norwegii rzadko mają okazje prowadzić jakiekolwiek życie seksualne, no chyba, że z innymi facetami. Powodów jest kilka - nie mają warunków, żeby gdzieś zaprosić dziewczynę, bo zwykle mieszkają po pięć osób w jednym pokoju. Poza tym często zmieniają miejsce zamieszkania. Z kolei dla Norweżek Polacy nie są atrakcyjni seksualnie."

Co ciekawe Norwegowie o wiele wcześniej zaczynają edukację seksualną- w wieku 11 lat. Przeciętny Polak w wieku 13 lat.

Postanowiliśmy zapytać dziewczyn które miały szanse porównać obie narodowości. Beatę znaleźliśmy w chyba najbardziej rozrywkowym mieście W Norwegii- nie trudno odgadnąć że chodzi o Oslo.

Beata z Oslo: "ja mogę ze swojej strony powiedzieć, ze ani na jakość ani na ilość narzekać absolutnie nie mogę aczkolwiek jestem zdania, ze to absolutnie nie ma nic wspólnego z narodowością, a z indywidualnymi cechami charakteru."

Kolejna ciekawostka dotyczy zdrady. Okazuje się, że Polacy są wierniejsi od Norwegów. Do zdrady małżeńskiej przyznało się 41% Norwegów oraz 10% Polaków.

Następny kierunek jaki obraliśmy to piękny Flekkefjord , chętnej do wyrażenia zdania dziewczyny nie mogliśmy znaleźć przez długi czas, na szczęście spotkaliśmy 28-letnią Kasię która ocenia:

Kasia z Flekkefjord: „To wielki mit, że Norwegowie są nieczuli itp. Dla mnie są najlepszymi kochankami pod słońcem! Poznałam kiedyś kolesia który miał na imię Anders- nie zmarnowaliśmy ani chwili! A Polacy? Ech, są leniwi. Egoiści, w dodatku można się z nimi zanudzić w łóżku. Jedyne czego by chcieli to pozycja na misjonarza i seks oralny- oczywiście usługa jednostronna.”

Według większości badań i statystyk Norwegów cechuje przede wszystkim niezdecydowanie- od samego początku czyli poczynając od randki kończąc na związku. Za to nas Polaków od Norwegów różni to, że rozmowy o seksie są trochę tabu- jednym słowem wstydzimy się o „tych sprawach” rozmawiać. Polak zwykle pozwala sobie na „takie rozmowy” w gronie znajomych, niestety często w wulgarnej formie, a tym samym bezpieczniejszej bo bardziej prześmiewczej.

Przeprowadzone przez Bayer Schering Pharma badań wychodzi, że Polacy są w czołówce najczęściej uprawiających seks w Europie, a więc jako naród jesteśmy bardzo aktywni.

Aby wysłuchać kolejnych opinii wybieramy się do... Hamar! Chodzimy, pytamy, szukamy i wreszcie spotykamy 32- letnią Alę, która bardzo chętnie komentuje seksualne podboje z Norwegiem:

Ala z Hamar: Tak, ja spałam z jednym Norwegiem i szczerze mówiąc,nie zaskoczył mnie niczym szczególnym. Fakt, seks oralny był boski, ale jeśli o penetrację chodzi to...szybko dochodzi - za szybko! Poza tym lubił dominować i często zmieniać pozycje. Zakochał się we mnie po tygodniu i podczas naszego pierwszego razu wyznał mi miłość co było dla mnie absolutnym szokiem,bo sądziłam,że Skandynawowie ogólnie są baaaardzo powściągliwi w sferze uczuć, ale to już przeszłość...Niedługo mam randkę z kolejnym Norwegiem haha! Mam nadzieję,że będzie lepiej.”

Z raportu Durexa wynika, że Polacy są bardziej zadowoleni ze swojego życia seksualnego- satysfakcję deklaruje 56% tymczasem Norwegowie tylko 44%. Co więcej Polacy uprawiają więcej seksu bo 111 razy w roku a Norwegowie spadli trochę niżej bo 103.

Gdy zapytamy Panów (Polaków) jak oni oceniają seks z Polką opinie są naprawdę...różne. Jak można przeczytać wypowiedzi na jednym z for internetowych- Panowie potrafią być bardzo krytyczni...

Edi: "Jak się kochają Polki?" JAK ?? Ja wam powiem jak. W Polsce beznadziejnie i byle jak, na odwal i świętobliwie- królewny z drewna z zadartym nosem (...).

Temat Panów i ich opinii będziecie mogli przeczytać w już następnym artykule z serii życie intymne w Norwegii. Śledźcie portal bo... ciąg dalszy nastąpi!

Wracając do pytania „kto jest lepszy” najlepszą odpowiedzią wydaje się-ile osób tyle opinii. Większość Pań przyznała, że język nie stanowi żadnej bariery w „kontaktach łóżkowych”- jak się czegoś chce, to nie ma żadnych granic! Wciąż zadajemy sobie jednak pytanie czy narodowość naprawdę ma znaczenie? Czy wszystko nie jest zależne od indywidualnych cech człowieka? Wszystkie procenty, wykresy które możemy znaleźć w sieci/prasie/telewizji to obraz statystycznego Polaka/Norwegia, a przecież wszyscy wiemy że statystyczny Polak czy Norweg nie istnieje! To też pytanie zostawiam Wam do przemyślenia Drodzy Czytelnicy, czekamy na komentarze i opinie!



Źródło: mojanorwegia.pl
Dzięki Nekrofil
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2013-04-21, 17:21 10
W Holandii nasłuchałem się o Polkach z polskich dyskotek. Znam turków(niestety) co umieją po naszemu powiedzieć parę zdań, słów a są to:
Jak się jebiesz/ruchasz?
Chcesz minetę?
Jestem dobry kochanek.
Robię dobrze.
Kocham cię.
PIERDOLENIE. Polki(nie wszystkie) ponoć lecą na egzotyczne chuje i w ogóle dla mnie to już podchodzi to pod kurestwo ale co ja tam wiem..
Od tych samych turków wiem jaką opinie mają nasze laski a twierdzą, że tak jak one to mało które się tak ruchają>
Mało tego piją więcej niekiedy niż oni, ruchają się, później melanż i znowu ruchanie i tak cały dzień - relacja mojego szefa. Nice, prawda?
Zgłoś
Avatar
PanNekrofil 2013-04-21, 17:30 1
Tekst ucięty tu jest źródło
Zgłoś
Avatar
okrężnica 2013-04-21, 17:36 9
Kurwa przyjeżdża też taki Antonio Armando albo inny hólio iglesias do Polski i już się rozkładają panienki jak jabłko w kompoście. Jak widać Polacy nie jeżdżą innym żon i dziewczyn ruchać. Jak jest porządna dziewczyna to można mieć spokojną głowę, jasne, ale jak słucham tych wsiowych dzid, co do wielkiego miasta przyjeżdżają socjologie reklamy studiować i łażą po klubach, ino usłyszą coś po angielsku od jakiegoś pindola w rurkach to mają cieczke. Wypierdalać od naszych pięknych kobiet urody słowiańskiej! Wypierdalać do swojego kraju makaronu ruchać sobie te krzykliwe karmelki z zarośniętymi pachami.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-04-21, 17:37 1
@Blade ziele: sama prawda, zero ściemy. Lepiej mieć za "żonę" faceta niż Polkę która była w pracy za granicą - mniejszy wstyd.
Zgłoś
Avatar
n................h 2013-04-21, 17:48 2
Wydaje mi się, że wszyscy powyżej zeszli nieco na inny temat. W temacie nie ma nic o kurewstwie, czy o puszczaniu się Polek. Jak chcecie na ten temat dyskutować, to nie tutaj.
Zgłoś
Avatar
Dragonov 2013-04-21, 19:14 2
Cytat:

Co więcej Polacy uprawiają więcej seksu bo 111 razy w roku


Kto wyrabia normę za cały Sadistic?
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-04-21, 23:00 1
faceci jadą zarabiać
baby jadą posmakować kolorowego chuja i dostawać za to prezenciki
Zgłoś
Avatar
A................r 2013-04-22, 1:09 7
Spójrzmy prawdzie w oczy
Te beatki czy kaśki które się wypowiadają ("ja na ilość nie narzekam hłe hłe") to zwykłe kurwy a nie Polskie kobiety/dziewczyny.
I ciapaty huj im w dupę, szkoda tylko że nam wstyd robią za granicą.
Jeśli już mówimy o puszczalskich szmatach za granicą to mówmy o szmatach a nie o Polkach.
Bo Polki to sympatyczne, pracowite i porządne dziewczyny.
A te o których mowa to kurwy pochodzące z Polski .
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-04-22, 10:12 1
Jeszcze parę lat temu myślałem, że te wszystkie opinie o Polkach są wynikiem frustracji facetów w Polsce ale jak to się mawia w każdej bajce jest ziarnko prawy. W tych bajkach są pełne spichlerze...
Zgłoś
Avatar
opek92 2013-04-22, 13:17
Cytat:

Edi: "Jak się kochają Polki?" JAK ?? Ja wam powiem jak. W Polsce beznadziejnie i byle jak, na odwal i świętobliwie- królewny z drewna z zadartym nosem (...).



Już nie księżniczki, tylko królewny.

Kurwa.
Zgłoś