18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
polki za granicą
TamGdzies • 2012-08-19, 1:08
gadaja jak ja ruchał
od 01:40



''żeby wyjebać, to wyjebać dobrze!''
''nic, kurwa, nic, spuścić się raz i chuja...
jak ja się ruchne to ruchaj a nie w chuja walisz ''
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2012-08-19, 12:40 9
@Magik2501 w moim przypadku to już trochę za późno, żeby poznawać kogoś przez 10 lat Co ja w ogóle tu kurwa robię po 30 siedzę na portalu z małolatami po 13 - 15 lat ja pierdole. Musze przestać pić, bo jak się najebie to mnie na drugi dzień na melancholie zbiera i pisze takie pierdoły. Kiedyś myślałem, że rozwód to totalny upadek społeczny (jak byłem mały, zresztą wtedy tak był traktowany), a teraz ludzie kurwią się na lewo i prawo, może i kiedyś też tak było, nie wnikam, ale teraz aż się brzydzę ludźmi. Najlepiej byłoby się wyprowadzić gdzieś w głęboki las z daleka od ludzi i nie obserwować tego wszystkiego.
Dobrze się mówi jak człowiek się nie przejmuje, a tu czas mija i życie przelatuje przez palce, najpierw podstawówka, średnia, studia, pogoń za kasą i potem budzisz się sam i uświadamiasz, że nic z tego życia nie masz, chujowe wspomnienia, zmarnowany czas i rzeczy, które nie dają ci szczęścia. Przynajmniej w monopolowym jak to mówił Rozpondek są wszystkie barwy szczęścia: Ajerkoniak, Campari, Blue Curacao, Whisky ... bo to są wszystko barwy szczęścia.
Zgłoś
Avatar
czarkowskY 2012-08-19, 12:40 3
a mnie to pierdoli, bo wiem że jeszcze są u nas w kraju wartościowe kobiety

więc nie generalizujcie, szukajcie. good luck!
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2012-08-19, 12:45
Jak to jest, że wy drodzy sadole, mówicie jakie to kobiety zUe, jak to się kurwią, jak to pozapominały wszystkie wartości, jak to się kurwią na wszystkie strony, jakie to sprzedajne zdziry, a siebie ni chuja nie krytykujecie? Zero samokrytyki i zgubne przeświadczenie o własnej zajebistości wyczuwam. Nie ładnie. Mnie się wydaje, że jak by dziewczyny miały taki raj na ziemi u boku tych co krytykują zachowania kobiet jak ci krytykanci twierdzą to by się chyba nie łasiły do żelusiów i innych pojebów.
Zgłoś
Avatar
Looken 2012-08-19, 12:53
@Kuriki

Widziałem takie patolki co facet jej niebiosa u stóp kładł a ta się k*rwiła i tak. Wszystko zależy od charakteru. I trzeba mieć jednak trochę godności, kobieta musi też się wykazać zaangażowaniem a nie srasz się dla pierwszej lepszej 3,14zdy jak te powyżej. Chyba, że takie ci się podobają, a na to wygląda .

W ogóle, trochę smutno patrzeć jak to mit polskiej kobiety upada. To, że nie są najładniejsze nawet w stronach słowiańskich to już od dawna wiedziałem , ale przez ostatnie lata tyle tępoty się nawinęło, że szkoda gadać. No i nadchodzi pokolenie gimbazjum, które na nas będzie zarabiać.
Zgłoś
Avatar
s................a 2012-08-19, 13:15 1
Ale to straszne, że Polki jeżdżą zagranicę i uprawiają seks. Normalnie to ma taki wpływ na moje życie, że nie wiem jak sobie z tym poradzę. Ale tak na poważnie to moim zdaniem macie jakieś mega kompleksy, skoro nie potraficie przejść obok tego obojętnie. Mi to osobiście nie przeszkadza, bo to ich sprawa i życia nikt nie ma prawa mówić innym jak mają żyć. A jak będziecie je wyzywać od szmat itd to tym bardziej będą wybierać obcokrajowców, bo logiczne jest to, że kobieta wybierze faceta, który będzie szanował ją i jej potrzeby a nie polskiego szowinistę, który patrzy na nią jak na dziwkę, tylko dlatego, że nie jest dziewicą lub że poszła z kimś do łóżka, bo miała taką potrzebę.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2012-08-19, 13:22
Looken, Ale kurwiła w sensie uprawiała seks z innymi czy wchodziła w normalne związki za plecami partnera (partnerów)?
Jeśli była z jednym cały czas, a tylko rżnęła się z innymi to może chciała wielu partnerów seksualnych, a uczucia wolała ulokować w jednym? I to wcale nie jest straszne ;p A jak chodzi o opcję ze związkami za plecami to rzeczywiście sucz ;p
Zgłoś
Avatar
Kremol 2012-08-19, 13:32
Takie szmaty właśnie psują opinie polaków za granicami ..
Zgłoś
Avatar
prof. Matolewicz 2012-08-19, 13:57
Nie zesrajcie się chociaż... Chuj wam do tego jak kto żyje? Martwcie się o siebie, swoją rodzinę i dupę, a będzie wam łatwiej w życiu. Nie każdy uważa seks za świętość. A jak wam Polska taka zła to znajdźcie sobie kraj w którym wszyscy ludzie są idealni, nie ma pedałów, nikt nie zdradza, czy rucha się tylko, żeby spłodzić potomstwo i wypierdalajcie w podskokach, a nie trujecie dupę innym. Uważacie się za patriotów, a siedzicie tylko na sadolu i piszecie jaki to chory kraj i jak tu źle się żyje. A kto z was zrobił cokolwiek, żeby było lepiej? Kto zatrudnił chociaż 1 pracownika i dał mu godne wynagrodzenie? Kto wychował chociaż 1 dziecko na porządnego człowieka? Co raz częściej mam wrażenie, że ci wszyscy malkontenci woleliby oddać wolność za to, żeby politycy za nich wszystko robili i mówili im jak mają żyć, bo kiedy każdy ma to na co zapracuje i może być kim zechce to za ciężko i za duży wybór chyba, aż się we łbach popierdoliło.
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-08-19, 15:13
a gdzie filmik z ruchania? chyba nie włączyli kamery po fakcie :S
Zgłoś
Avatar
s................i 2012-08-19, 16:08
ale ścierwo , obcym chujem bym ich nie tknął
Zgłoś
Avatar
The Cyberd3m0n 2012-08-19, 17:50
Remixuje xD
Fajny ambient mi z jej głosem wychodzi xD
Zgłoś
Avatar
TamGdzies 2012-08-19, 21:07
@up up
na hardzie
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-08-19, 21:09
@up: z jej gadki wynika, że raczej w sucharach
Zgłoś
Avatar
dlugowieczny 2012-08-19, 21:31
Ja pierdolę, przed chwilą miała w sobie pałę jakiegoś brudasa, a ona się martwi czystością spodni?

scotpila napisał/a:

Ale to straszne, że Polki jeżdżą zagranicę i uprawiają seks. Normalnie to ma taki wpływ na moje życie, że nie wiem jak sobie z tym poradzę. Ale tak na poważnie to moim zdaniem macie jakieś mega kompleksy, skoro nie potraficie przejść obok tego obojętnie. Mi to osobiście nie przeszkadza, bo to ich sprawa i życia nikt nie ma prawa mówić innym jak mają żyć. A jak będziecie je wyzywać od szmat itd to tym bardziej będą wybierać obcokrajowców, bo logiczne jest to, że kobieta wybierze faceta, który będzie szanował ją i jej potrzeby a nie polskiego szowinistę, który patrzy na nią jak na dziwkę, tylko dlatego, że nie jest dziewicą lub że poszła z kimś do łóżka, bo miała taką potrzebę.



Dobrze, że są jeszcze na świecie tacy ludzie jak ty, w końcu kurwy też mają prawo do założenia normalnej rodziny. Tak więc powodzenia i nie przejmuj się tym, że idąc ulicą co minutę pozdrowi ją jej kolejny były, a filmy z jej udziałem będą kształcić kolejne pokolenia.
Zgłoś
Avatar
p................6 2012-08-19, 22:46
wyjechal motloch ktory tylko dupa moze zarobic bo w polsce byly by marginesem i co najwyzej sprzataczka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie