18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
Halman 2021-07-31, 12:04 47
nikomu nie wadząca parka poszukała sobie jakiegoś odludzia żeby się miło pobawić ale nie robić publicznego zgorszenia to oczywiście jakiś śmierdzący fiut z swoją ciężarówką musiał się tam znaleźć i nagrać tych "zboczeńców"...
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2021-07-31, 12:13 15
Halman napisał/a:

nikomu nie wadząca parka poszukała sobie jakiegoś odludzia żeby się miło pobawić ale nie robić publicznego zgorszenia to oczywiście jakiś śmierdzący fiut z swoją ciężarówką musiał się tam znaleźć i nagrać tych "zboczeńców"...



Odludzie odludziem, ale droga ma to do siebie, że każdy ma prawo przejeżdżać, mogli się bawić wszędzie, ale nie na środku drogi

Zgłoś
Avatar
saves 2021-07-31, 12:54 1
Halman napisał/a:

nikomu nie wadząca parka poszukała sobie jakiegoś odludzia żeby się miło pobawić ale nie robić publicznego zgorszenia to oczywiście jakiś śmierdzący fiut z swoją ciężarówką musiał się tam znaleźć i nagrać tych "zboczeńców"...



Widocznie nie takie odludzie, jak myślisz. Ta parka z plaży może też zaczęła w czasie gdy nikogo na niej nie było?
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2021-07-31, 12:57
Halman napisał/a:

nikomu nie wadząca parka poszukała sobie jakiegoś odludzia żeby się miło pobawić ale nie robić publicznego zgorszenia to oczywiście jakiś śmierdzący fiut z swoją ciężarówką musiał się tam znaleźć i nagrać tych "zboczeńców"...



Jaka parka???
To Flodzia pewno ze swym lubym!
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2021-07-31, 13:35 13
Halman napisał/a:

nikomu nie wadząca parka poszukała sobie jakiegoś odludzia żeby się miło pobawić ale nie robić publicznego zgorszenia to oczywiście jakiś śmierdzący fiut z swoją ciężarówką musiał się tam znaleźć i nagrać tych "zboczeńców"...



Szczerze mówiąc chuj mnie obchodzi ich ruchanie, mogli zjechać z drogi dosłownie trzy metry dalej i pozostawić ją przejezdną. Jak ktoś jest na tyle głupi i tak go drze chujem, że nie pomyśli o tym wcześniej, że może przeszkadzać innym i musi już tu i teraz koniecznie się spuścić, to to jest jebane zwierzę, a nie człowiek, bo pierwotny instynkt zagłusza mu logiczne rozumowanie i takich powinno się upubliczniać jako przestrogę. Nawet żul na ostrym kacu kupuje wino i chleje je za sklepem gdzieś, gdzie go nie widać, a nie rozpierdala się na środku chodnika i konsumuje trunek. Dosłownie trzy metry w lewo lub w prawo i nie ma problemu, ale to już dla mózgu zalanego spermą było za wiele.

Żeby nie było, sam bywałem w takich sytuacjach i rozumiem tą presję, ale zawsze kitrało się auto gdzieś w lesie, gdzie jest minimalna możliwość spotkania kogokolwiek i to był priorytet, najpierw obowiązki, potem przyjemności.
Zgłoś
Avatar
Guwnojat 2021-07-31, 14:59 1
@up: po prostu zazdrościsz
Zgłoś
Avatar
Z................w 2021-07-31, 15:36 2
Oni się dupią, ja cie kręcę
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2021-07-31, 16:24 1
A ja mam tak zawsze do biurwy nędzy gdy tylko postawię auto byle gdzie na momencik choćby po to by trasę wklepać w GPS zastawiając jakiś wyjazd lub przejazd to zawsze pojawi się Jakaś menda co trąbić zaczyna i to na takim odludziu że i cały dzień nic tamtędy nie przejeżdża.
Gdyby od razu zaparkował na poboczu to chuj mógłby dalej pracować w kroczu.
Zgłoś
Avatar
Tryper 2021-07-31, 17:44 1
OpenStreetMaps napisał/a:

A ja mam tak zawsze do biurwy nędzy gdy tylko postawię auto byle gdzie na momencik choćby po to by trasę wklepać w GPS zastawiając jakiś wyjazd lub przejazd to zawsze pojawi się Jakaś menda co trąbić zaczyna i to na takim odludziu że i cały dzień nic tamtędy nie przejeżdża.
Gdyby od razu zaparkował na poboczu to chuj mógłby dalej pracować w kroczu.



No i chuj.
Zgłoś
Avatar
BrainOsw 2021-07-31, 19:18 1
Jebane zwierzęta, za przyłapaniem na takim rypaniu powinni wsadzać w dyby z gołymi dupskami na środku rynku. Może wtedy patola się nauczy.
Zgłoś
Avatar
Guwnojat 2021-07-31, 21:42
@up: kolejny co nie rucha i zazdrości
Zgłoś
Avatar
Folur 2021-08-01, 8:22 1
Ja pierdolę jaka patola, tak się obnosić na środku drogi ze swymi zboczeniami! Sami się o to prosili kacapy.
Zgłoś
Avatar
ZgRyZ 2021-08-02, 5:55
sam nie zamoczył i drugiemu nie da.
Zgłoś