18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
TB303 2019-11-09, 13:57
Salceson666 napisał/a:

zapraszam na grilla TB3030.


Będzie salceson(666)?
Zgłoś
Avatar
k................4 2019-11-09, 14:14
TB303 napisał/a:

Będzie salceson(666)?



Taki jaki lubisz - wege;)
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2019-11-09, 14:49
Wegetarianie są w pewnym sensie jak pedały z LGBT. Zamiast siedzieć cicho, to muszą całemu światu trąbić, że się ruchają i wszyscy powinni robić to samo.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-11-09, 16:23 2
Salieri16000 napisał/a:

"Musimy strzelać do różnej dziczyzny". Ja nie muszę i nie widzę takiej potrzeby- matka natura poradzi sobie sama, pod warunkiem, że człowiek nie będzie się wpierdzielać do tego. Niepotrzebny byłby odstrzał gdyby człowiek nie wycinał lasów- procesy zachodzące w ekosystemie same się nie rozregulowały...



No dobra jeste s zwykłym lewackim pdałem bez zielonego pojecia.
Zgłoś
Avatar
sens_ 2019-11-09, 17:06
poligon6 napisał/a:

Trollujesz czy strugasz za przeprosszeniem idiotę? Zwierzeta z farm przemyslowych cierpia o wiele bardziej.
Znowu podobne pytanie. Oddal trzy celne strzały i dobił zwierzyne. Ustrzelic zwierze i polozyć od razu to cięzka sztuka, chyba że strzela się z ambony. Czasami tropi sie postrzelone zwierze kilkanaście, kilkadziesia minut, tu rozegrało sie w kilka minut. O wiele dłużej w naturze wilk zagryza dzika.
Wiec pytam się. Trollujesz czy na prawdę nie masz zielonego pojęcia w temacie?



To gimnazjalny idiota, nie męcz go juz po sie popłacze.
Zgłoś
Avatar
Dorik 2019-11-09, 20:48
po kiego grzyba z takim debilem dyskutujecie...
Zgłoś
Avatar
Heulyn 2019-11-10, 4:27 1
Salieri16000 napisał/a:

W to, co się dzieje w naturze, nie wnikam, bo człowiek nie powinien ingerować w naturę...



Widać że nie wnikasz, stąd bierze się Twoja ignorancja.

Za każdym razem, gdy widzę tego typu dyskusje, zastanawia mnie... Co mają we łbach ludzie, którzy siedząc w ogrzewanym domu, otoczeni elektroniką, meblami, tekstyliami i całą masą innych wyrobów najróżniejszych gałęzi przemysłu, codziennie degradujących środowisko w każdym zakątku planety, w wolnych chwilach korzystają z internetu aby pierdolić o tym, jak to myśliwi ingerują w naturę.

Instagramowi "ekolodzy"...
Zgłoś
Avatar
borsq 2019-11-11, 21:41
Łazi tej hałastry po mojej ulicy noc w noc 10szt terroryzując okolicę, ani trochę nie bojąc się ludzi. Wszyscy marzą, żeby w końcu je powystrzelali. Nigdy w naszej okolicy dzików nie było, dopiero teraz zmigrowały do miasta.
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-11-11, 22:20
Salceson666 napisał/a:

Taki jaki lubisz - wege;)


Wege z mięsem proszę
Zgłoś
Avatar
jebacgowno 2019-11-12, 12:14 1
Aaaa pierdolisz pan. Za zarżnięcie dzika nożem wielki szacun. Taki skurwol potrafi nieźle zaskoczyć. Trzeba mieć jaja ze stali lub być debilem żeby się na to porwać.
Zgłoś
Avatar
zbysio 2019-11-12, 16:44
kotlettp napisał/a:

Nie zesraj się z tym AHAB, wpierdalaj dalej trawę i oglądaj filmiki z kotkami na swoim macu.



uuuu widać, że gimnazjum zamknęli - nie mają gdzie się wyładować cioty życiowe
Zgłoś