18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
zip0 2014-12-01, 13:10
Redneki z Cold Steel... Ci to mają zabawę.
Zgłoś
Avatar
toms2m 2014-12-01, 13:42 5
W hameryce kurwa ryb od zajebiania, że na widły i bumerang można łapać, a w Polsce siedzisz czasami po 3 dni, wjebiesz 20 kg zanętki, a co najwyżej złapiesz płotkę.
Zgłoś
Avatar
Kivas 2014-12-01, 17:11
Idioci. Raz, ze to kompletnie bezsensowne zabijanie- ani ryby nie wezmą, ani nie odzyskają "sprzętu", który potopią rzucając na prawo i lewo (o dziwo bumerangi nie chcą wracać). O zaśmieceniu wody nie wspomnę. Bezmyślni kretyni.
Zgłoś
Avatar
Promek 2014-12-01, 18:47
typowe hamburgery kurwa pierdola sie nie wiadomo czym a wystarczy siaytke podstawic, ale po co jak mozna bumerangiem napierdalac. Tylko po co bumerangiem?
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2014-12-01, 19:17
Ja pierdole, ale się napinacie... Prawie każdy facet ma ochotę od czasu do czasu coś ubić, a tutaj nie dość że mogą się wyżyć ile chcą, to jeszcze przynoszą korzyść środowisku. Jak dla mnie super.
Zgłoś
Avatar
Kivas 2014-12-01, 21:34
@up
Jaką kurwa korzyść??

Zostawianie w wodzie bumerangów (śmieci), które będą się nie wiadomo ile rozkładać na pewno środowisku korzyści nie przyniesie.
Albo rozwiń swoją myśl albo łaskawie skończ pierdolić.
Zgłoś
Avatar
wormarder 2014-12-01, 21:43
napierdalać w rybe bumerangiem z pół metra xD zwykłym kijem albo ręka by mieli ten sam efekt

@toms2m
to nie jest "amerykańska" ryba tylko gatunek inwazyjny, rozmnożył się w chuj i go wytępić nie mogą
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-12-01, 23:30
Bo są debilami. Miliony dolarów na jeden pocisk co zabija 3 arabów potrafią wydać. Ale już na odłowy "elektryczne" ich nie stać. Jeszcze by kupę kasy zrobili, gdyby to przerabiali na mączkę rybną.
Zgłoś
Avatar
Szpaku123 2014-12-02, 22:45
Osobiście mam "folder", oraz tanto cold steel... szczerze? sprzęt BARDZO solidny, aczkolwiek szybko się tępi... lepiej dołożyć trochę kasy i kupić CRKT, albo jakieś swissy, typu wenger/ vitorinoux.
Zgłoś